reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Anulfka cudne i dzielne maleństwa. Dobrze że przybierają na wadze. Ich widok jest naprawdę wzruszający. Mam nadzieję, że każdego dnia będzie już tylko lepiej. Oszczędzaj się, żeby jak najszybciej dojść do formy. Cały czas będę trzymać za Was kciuki. Daleko masz do szpitala w którym leżą Ania i Wojtuś?
 
reklama
Anulfka kochanie. Od dziś będę się modlić o zdrówko dla Twoich maluszków. Napewno wszystko będzie dobrze :) Ciocia Maja mocno ściska i przesyła slodziutkie buziaczki dla kruszynek i Ciebie oczywiście :*
 
Dziewczynki ja juz jestem szczęśliwą mamą :) moje maleństwa zaskoczyły nas niesamowicie martwiłam sie o wagę a tu niespodzianka Majeczka 2kg ,a Marcelek 1,7 gdzie usg wskazywało (1,4 kg u synka a u córci 1,6 kg) a tu proszę niespodzianka !
Dzieciaczki od początku oddychają same dostały po 10 punktów :) leżą w inkubatorkach i się grzeją ,wieczorkiem będę już mogła ich przytulić :) Ja narazie walczę z pompą i co 2 godziny próbuję odciągać pokarm którego jeszcze nie ma ...
wieczorkiem wstawię zdjęcia tylko mam prośbę do doświadczonych forumowiczek o podpowiedzenie mi jak to zrobić :)
 
Majeczka i Emilek - moja historia jest identyczna jak Wasze zakonczona podwójnym szczesciem.
Anulfka - ciesze sie ze dzieci walcza, sa silne, codziennie o nich myśle a ich zdjecia ściągnąłam sobie na komórkę:)
Marczitka - super! Gratuluje, my bylysmy dokladnie w tym samym tygodniu a ty juz mamą jesteś:) zdjexie mozesz dodac odpowiadajac na post klikajac w obrazek dodaj zdjecie.
Milla-pytalam dzis lekarza o te nadgarstki to zespół ciesni nadgarska samo przyszlo i samo musi odejsc, ale bywa tak ze zostaje jeszcze po porodzie...Wtedy to ja zwariuje; (

Ja dzis mialam wizyte i ktg na razie wszystko ok i czekamy... choc na ktg wyczulo jakies skurcze ja czuje tylko czasem twardnienie brzucha i lekarz do magnezu i nospy dal mi jeszcze 3x1 buscopan, czy ktoras z Was to brala? Kolejna wizyta z ostatnim usg za tydzien 27.02.
Aaa i jedna z panienek znów sie przekrecila i jest posladkowo:)
 
Anulfka - cudne maleństwa. Troszkę przerażający widok, te wszystkie rurki i podpięcia. Na szczęście to wszystko pomaga więc trzeba jakoś przetrzymać ten czas. Teraz tylko muszą szybko przybierać na wadze i ładnie rosnąć.

Marczitka - ale szybciutko się do nas odezwałaś:happy:
GRATULACJE MAMUSIU!Nie potrzebnie zamartwiałaś się wagą. Jak widać usg nie jest do końca pewne. Czekamy na zdjęcia. A w ogóle to jak Ty się czujesz?:happy:
 
Marczitka gratulacje!!!!! Super, że masz już maleństwa przy sobie. Dużo zdrowia dla Ciebie i maluszków. Czekamy na zdjęcia :-).
 
Marczitka - gratulacje! Super wiadomość! Udanego pierwszego karmienia piersia :-)

Anulfka - przesliczne zdjecia, za serce chwytają. Nic dziwnego, ze serce Ci sie do nich wyrywa. Ale musisz odpocząć, wzmocnić sie fizycznie i psychicznie. Dzielne masz maluszki. Przekaz im, ze tu formowe ciotki bardzo czekają na ich szczęśliwy powrót do domu.
 
1.Katherine_mag26.luty.14
2.Maya1215.marzec.14
3.Milla7615.marzec.14
4.ter8119 marzec 14
5.Julianna20.marzec.14
6.Kamilasze25 marzec 14
7.Misiarska2 kwiecień 14 (30 marca)
8.Gabi00423 kwiecień 14
9.emilek8628 kwiecień 14 (4.05)
10.KasiaZG30 kwiecień 14
11.Kaśka902 maj 14
12.Rila3 maj 14 (11.04)
13.Agniecha7773 maj 14
14.Nanka4 maj 14
15.Paulinka_uk7 maj 14
16.Nana7ma10 maj 14
17.KPe00715 maj 14
18.Adb715 maj 14
19.Iwizara20 maj
20.Monika_8324 maj 14
21.Dolores3231 maj 14
22.cannot2(3) czerwiec 14 (25.05)
23.Liskaaa14 czerwiec 14
24.anula197816 czerwiec 14
25.Celina8618 czerwiec 14
26.Edytka8418 czerwiec 14
27.Paulineczka24 czerwiec 14
28.Dagos29 czerwiec 14
29.Fusun17 lipiec 14
30.Anielka2 sierpień 14
31.Madison13 sierpień 14
32.Sarenka8919 sierpień 14
33.Alicja323 wrzesień 14
34.a_nka20 wrzesień. 14


marczitka wielkie gratulacje ;)
 
Ostatnia edycja:
Majeczka – witaj. Piękna jest Twoja historia.

Anulfka – aż się popłakałam jak Twoje dzieciątka zobaczyłam. Cudne maleństwa. Muszą sobie w inkubatorach dorosnąć, ale to się w końcu wydarzy i będziecie mogli zabrać je do domu

Marczitka – gratulacje Mamusiu. Zdrówka dla Ciebie i dzieci

A ja jestem w domu. Byłam w szpitalu, spakowana i gotowa na ewentualne pozostanie w szpitalu. Ale na badaniu na izbie przyjęć szyjka okazała się dłuższa niż na badaniu dwa dni temu. Lekarz wykonał 5 pomiarów i szyjka wyszła mu od 3,1 do 3,7. Powiedział, że nie jest to żaden tragiczny wynik. Rozwarcie oczywiście jakieś jest (lejek). Powiedział, że jeżeli tylko chcę to może mnie położyć na oddział, ale nie zrobią nic czego nie mogłabym robić w domu (czyli nakaz leżenia i przyjmowania luteiny). Powiedział, że szwu mi nie założą, bo z zasady przy bliźniakach się tego nie robi (za duże ryzyko poronienia). No to wiadomo, że wybrałam leżenie w domu i tym sposobem właśnie to robię. Mam leżeć bezwzględnie, brać luteinę i częściej kontrolować się u swojej pani doktor.
 
reklama
Do góry