reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witaj Julianna :) Jeśli Twoje usg połówkowe potwierdzi genetyczne, to będzie tak jak u mnie - dwie dziewczynki :-) A są jednojajowe czy dwu-? Już dopisuję Cię do naszej tabelki i na razie "koloruję" na różowo :)

Ineska_uk cały czas myślę o Tobie i trzymam kciuki za jutrzejszy, WIELKI DZIEŃ!!! Powodzenia kochana! Czekamy na Twoje śliczne maluchy :-)

Gotadora do października też coraz bliżej :-) Już nie mogę się doczekać kiedy ja będę na tym etapie... i mam nadzieję, że też tak dzielnie i długo wytrzymam!!!
Pozdrawiam dziewczyny!

Aktualna lista :-):

1.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
2.Gotadora23.październik.13 (09 października)
3.Rachel22324.październik.13
4.Flis1205315.listopad.13
5.Justynia88229.listopad.13
6.Paolka29.listopad.13
7.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
8.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
9.Jjka5.styczeń.14
10.Jok6.styczeń.14
11.Karmelova7.styczeń.14
12.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
13.Effcia12311.styczeń.14
14.Hannah342.luty.14
15.
Maya1215.marzec.14
16.
Julianna
20.marzec.14
17.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
18.
Nana7ma10.maj.14
 
Witaj Julianna :-)

a my już po usg. I potwierdziło się moje przekonanie,że mój dr prowadzący ma lepsze usg, a te na izbie przyjęć jest takie sobie. Dziś dla pani dr wyszło,że mają po ok. 2100. tzn jeden maluszek 2069 +/- 302g, drugi 1945 +/- 284g . Najważniejsze ze rosną i wszystko dobrze :-) ciśnienie też mi się uspokoiło, a szyjki już nie badają.
 
Czesc dziewczyny :-)
Witam nowe mamy:)
Mam pytanko, jak jest u Was z ruchami dzieci? Tzn. czy są tak samo aktywne z kopniaczkami, bo u mnie jeden potrafi caly dzien dokazywac i okladac mnie po żebrach, a drugi tylko o okreslonych porach i czuje go slabiej. Troche sie tym martwie, tym bardziej ze w 13tyg robilismy test pappa i u tego spokojniejszego wyszlo podwyzszone ryzyko wystapienia zespolu Downa (1:190)...
 
Moim zdaniem to jest kwestia ich ułożenia w Twoim brzuszku, być może oba kopią tak samo, tylko ze względu na ich ułożenie jednego ruchy czujesz bardziej niż drugiego.
 
Witaj julianna w naszym trójpakowym gronku!!!
Ja mam dzisiaj po południu wizytę u lekarza, ciekawa jestem jak tam maluchy przyrosły. Też się trochę niepokoiłam tym, że jeden maluszek bardzo ruchliwy, a drugi dużo spokojniejszy, ale to chyba rzeczywiście kwestia ułożenia w brzuszku. Na wszelki wypadek poproszę lekarza żeby sprawdził tego mniej ruchliwego czy wszystko z nim OK. Ja nie miałam robionych testów z krwi, tylko USG prenatalne bo mój lekarz stwierdził, że w przypadku ciąż mnogich wyniki nie są wiarygodne.
Gotadora, Ineska trzymam mocno kciuki za Was!
 
Jok spokojnie. Tak jak pisze Paolka to chyba zależy od ułożenia maluchów w brzuchu. Ja też jedną córeczkę czuję znacznie częściej i mocniej niż drugą. A na ostatnim usg obie były tak samo ruchliwe, więc pewnie ta druga jest po prostu gdzieś głębiej. U Ciebie jest pewnie tak samo :)
 
reklama
ja również jednego maluszka czuje bardziej niż drugiego, a na dodatek kazali mi ruchy liczyć, nie jest to łatwe :confused2: a niedawno mąż zauważył jak mi się brzuch rusza gdzie mała jest a ja tego nie czułam...
 
Do góry