reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ale wiesz co? ktoras z dziewczyn, ma juz blizniaki i teraz tez bedzie miala znowu blizniaki (miala miec trojaczki, ale jedno sie zgubilo :( ) tylko jak zwykle nie pamietam imienia z forum, ale napewno sie odzywa i pomoze ci przejsc przez ciaze i wesprzec psychicznie, jak zreszta reszta dziewczyn tez, po to jest to forum :-)
 
reklama
Koniec! Poddałam się juz 2 noc z rzędu wzięłam ranigas max :zawstydzona/y: muszę spać a jak leże ( tzn usiłuje spać na pół siedząco) zionę prawie ogniem, łącznie z tym że mam taką zgagę że mnie w plecach pali :crazy:
Moja mała na antybiotyku od wczoraj, ma zawalone migdały eh... a maluchy dalej dokazują... nawet mam tak ściśnięty żołądek że zapominam jeść bo głodu nie odczuwam :cool2: i o to takim sposobem przez 1,5 t nic mi nie przybyło.
 
Justynia życzę powodzenia w walce ze zgagą ;-) Wiem, że potrafi być strasznie męcząca :wściekła/y:
Ineska_uk a jak Ty się czujesz? 38tc świetny wynik!!! Podziwiam!

Nana7ma już dopisuję Cię do naszej listy :-)

1.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
2.Gotadora23.październik.13 (09 października)
3.Rachel22324.październik.13
4.Flis1205315.listopad.13
5.Justynia88229.listopad.13
6.Paolka29.listopad.13
7.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
8.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
9.Jjka5.styczeń.14
10.Jok6.styczeń.14
11.Karmelova7.styczeń.14
12.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
13.Effcia12311.styczeń.14
14.Hannah342.luty.14
15.Maya1215.marca.14
16.
Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
17.
Nana7ma
10.maj.14
 
Witajcie dziewczyny ponownie :-) Długo mnie nie było. Maluchy po drodze załapały katar. Młody coś mi znowu zaczął gorączkować. Samochód mi się popsół. No i w dodatku cały czas jestem sama, bo jeszcze dwa tygodnie zanim mąż wróci na stałe.
Za tydzień mam kolejną wizytę a 4 października prenatalne (trochę późno, ale lekarz nie miał wcześniejszych terminów).
Ostatnio jakoś taka padnięta jestem.... Moje dzieci dokazują, a ja wciąż sama. Brak mi chwili dla siebie. No ale jeszcze tylko dwa tygodnie.
Mam nadzieję, że powoli nauczę się was - może jak będę częściej zaglądać.
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
misiarska
ja i tak podziwiam że masz chwile na forum, ja z jednym maluchem czasem na nic nie mam czasu a mam męża na co-dzień do pomocy :)

Ineska_uk
a jak nerwy?? czy na razie na spokojnie do tego podchodzisz? Ja chyba bym już wariowała :-D

gotadora
a ty co się nie odzywasz?? teraz to już masz obowiązek codziennie sie meldować czy aby się nie rozpakowałaś :p hehe jak się czujesz??

multimama2
przypomni mi w którym tc rodziłaś?? był 39 ??
 
Justynia :-) melduje się, melduje :-) nadal w trójeczkę razem jesteśmy. Ciśnienie dziś wychodzi mi dobre, głowa nie boli, więc chyba z tym się uspokoiło. Przy porannym ktg zaczęły się pojawiać skurcze. Na sali mam teraz spokój, więc nic tylko leżeć, trzymać kciuki, aby nic się nie działo i aby mnie nie zachcieli przenieść, bo mało brakowało, a bym z tobołami o północy piętro wyżej musiała się gramolić. Ale na szczęście zostawili mnie w spokoju.

pozdrawiam wszystkie i życzę miłej niedzieli :-)
 
justynia, u mnie narazie spokoj, mysle, ze we wtorek beda nerwy, multimama urodzila naturalnie po 38 tygodniu chyba i jej nikt dlugo nie pobije hahaha

milej niedzieli kobietki i dbac o siebie

gotadora, nie wyprzedz mnie, pobadz jeszcze krolowa na szczycie, zasluzylas na to 1 miejsce
 
justynia - kwestia organizacji. Czasem jest ciężko, ale próbuję dać radę. A forum jest dla mnie formą wytchnienia, choć to prawda, nie zawsze mam czas i siłę...

gotadora, ineska - trzymam za Was kciuki, abyście jak najdłużej ze swoimi twixami były w trójpaku :-)
 
reklama
Skoro ostatnio przybyło kilka nowych mam to i ja się przywitam :happy:
Czytam Was od kilku tygodni ale brakowało mi odwagi żeby się odezwać...
W piątek miałam usg genetyczne i wszystko OK, więc odetchnęłam z ulgą ;-) Termin mam niby na 20 marca ale pewnie rozpakuję się w lutym... Podobno w brzuchu mieszkają 2 dziewczynki, ale to jeszcze trzeba potwierdzić na połówkowym ;-)
Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :happy:
 
Do góry