reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dziewczyny, jeszcze jestem w domu, ogarniam sie, szykuje moim chlopakom zarelko na czas nieobecnosci, M ma wiekszego stresa jak ja, no ale ktos musi. Do szpitala dopiero jutro na 7 rano. Stres pomalu nadchodzi. Dziekuje za slowa otuchy i wsparcia. Jak bede miala neta w szpitalu to dam natychmiast znac, a jak nie bede miala to dopiero po powrocie do domu.
Bable sie kreca jak szalone, chyba czuja co sie bedzie dzialo. W koncu uwierza, ze matka istnieje, nie tylko stworca ;-).
1327253020_by_McUmba_600.jpg


gotadora, teraz ty trzymaj termin, do pazdziernika juz tylko hop :)
 
Ineska - piękny suwaczek :-) no i kciukasy od całej naszej trójki za jutro :-) od jutro już nic nie będzie takie samo :-)

Gotadora - a Ty twardo czekaj na październik razem z bąblami w brzuchu :-)

Trójpaczki kochane - wszystkim Wam dłuuuugiego ciążowania, co by każda doczekała takiego pięknego suwaczka jak Ineska :-)
 
Ineska ja również przyłączam się do wszystkich życzeń i trzymam kciuki &&&&&! Powodzenia jutro i duuuużo zdrówka dla całej Waszej trójeczki. I jak tylko będziesz mogła to daj znać!!!
 
reklama
Do góry