reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć wszystkim!Witam nowe mamusie:-)dziewuszki już niedługo kolejny wysyp maluszków,życzę wam spokojnego doczekania do terminu(może któraś mnie przebije).U nas coraz lepiej,maluszki robią się grzeczniejsze i nie męczą nas bardzo.Ważą tak Maja 4500 a Dawidek 4900 więc jest co dźwigać:-)teraz śpią więc mam chwilkę wolnego_Oj nie spodziewałam się,że bliźniaczki to takie wyzwanie ale wszystko można przeżyć:tak:w nocy też się już normują i jedzą co 2 godziny więc nawet się wysypiam:-)Trzymajcie się kochane i życzę miłego dnia:-)
 
Hey dziewczyny, ja już po wizycie. Szyjka ok. Zuzia 1300g, Bartek 1200g. Plan jest taki, że czekamy z lekarką do końca 37 tc i wtedy cc, chyba że dzieci wcześniej zechcą przyjść na ten świat.
 
Dziewczyny trzymam za was kciuki &&&&

Gotadora jeszcze chwilka i będzie październik :-) pamietam jak do nas trafiłaś, byłaś na początku drogi, a tu już końcówka!

Multimama proszę odwiedzić wątek bliźnikowych dzieci :crazy::crazy: :-D super że maluchy tak ładnie przybierają, moje ważę D4100 i T4200 idą łeb w łeb, ale chyba wkrótce D przerośnie T bo je o jeden posiłek więcej :-D
Multimama moje w nocy jedzą co3-4 godziny ale się nie wysypiam :-p wyspie się jak prześpią całą noc hihi,ale nie jest źle
 
witaj nana7ma, nie zalamuj sie, napewno bedzie ciezko, ale dasz rade, a potem bedziesz milo wspominac. Zawsze jest ciezko na poczatku, dopoki nie ogarniesz towarzystwa. Mysl pozytywnie, to dla ciebie i dzieci wyjdzie tylko na plus. pozdrawiam
 
reklama
ja się cieszę, ale trochę się boję - dużo nas będzie w domu i to za jednym zamachem!
ale jednak więcej plusów niż minusów, więc będzie dobrze..
 
Do góry