reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny!
gotadora, współczuję współlokatorki, ja bym nie zdzierżyła tv cała noc, baba nie ma wyczucia, a jakieś delikatne sugestie nic nie dają?
Mnie też w nocy coraz trudniej znaleźć jakąś pozycję, w każdej niewygodnie. Dzieciaki budzą mnie miedzy 4 a 5 i harcuja.
ja dzisiaj po badaniach i krzywej cukrowej, której się trochę bałam ale wszystko OK, wyniki: 4,1 na czczo i 6,13 po 2h (75g glukozy). Tylko ciężko było ten syf wypić. No i musze powoli włączać żelazo bo hemoglobina zaczyna spadać, na razie jeszcze w normie ale już tej dolnej.
 
reklama
nana7ma :-) gratulacje! i witaj na naszym forum :-)

Napierajka ona już wyjdzie niedługo, więc dam radę, teraz też śpi a tv gra - po co tracić pieniądze?a widać,że mają ich mało... cieszę się,że Twoje wyniki są ok :-)

a ja czekam na doktora, strasznie rozbolała mnie głowa i ciśnienie podskoczyło :-(
 
Flis na pewno uda się z tym 35t. Trzymam mocno kciuki!
Gotadora Ty też grzecznie czekaj na październik :) Czas szybko zleci...

Witam nową mamusię i gratuluję dwóch maluchów w brzuszku. Nana7ma napisz coś więcej, na kiedy masz termin a ja wpiszę Cię do naszej tabelki :)

Ja dzisiaj postanowiłam sfotografować domek moich dziewczynek. I oto on w 24t3d: http://img812.imageshack.us/img812/3928/eycl.jpg
 
kasiamama ładny brzuszek, ile masz w talii na wys. pępka? Ja mam już 93 cm.
nana7ma witaj na forum! Im nas więcej tym lepiej.
flis trzymam kciuki za te 35 tc, może nawet będzie dłużej? Tylko leżakować i być dobrej myśli.
 
Napierajka - nie wiem czy masz coś takiego ale ja dostałam "cebuszkę" do spania i baaaaardzo zadowolona z niej byłam - super się na niej śpi. Co prawda tylko ostatni miesiąc ciąży mi służyła, ale dzięki niej spałam jako tako. Szkoda że wcześniej jej nie kupiłam. A teraz jak dwójkę na raz karmię to się przydaje :-)
Gotadora - trzymaj się jeszcze w trójpaku trochę :))) i wysypiaj się na zapas, hihi Trzymam kciuki &&&
 
kasiamama, nie wiem czy ma to znaczenie, ale ja jestem drobnej budowy, przed ciążą nosiłam S, a moje dzieciaki duże są jak na swój wiek.
różyczka, nie mam takiej "cebuszki" - czy to taka długa poduszka w kształcie węża? Ja śpię z jaśkiem miedzy kolanami i na poduszcze ortopedycznej.
 
reklama
Do góry