reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Justynia- biedulko,musisz przetrzymac.Mi od 6 mc Tadzio siedział na pęcherzu,a Pawełek miał nogę w zebrze. Uwierz na słowo,noga a zebrze to horror! Poza tym dziaczki sie jeszcze mogą trochę poprzesuwac to i może pęcherz na chwile poluzuja. A na katar polecam inhalacje,mnie pomagała!

Karmelova- gratulacje!!!!!:)

Gotadora- MOCNO Ci kibicuje!!!!!!Sily na końcówkę i dasz pięknie radę!!!!A potem fik i witaj w gronie mamus:). I popieram Lilonke,spróbuj pospac;).
 
reklama
Justynia czasem trzeba sobie pomarudzić :-) mi też zdarzało się chodzić na te trzy krople, za to w takim pośpiechu jakby nie wiadomo ile tam było, może maluszek trzoszkę zejdzie Ci z tego pęcherza i nie będzie tak dokuczać.
 
Karmelova serdecznie gratuluję i z przyjemnością "koloruję" Cię w naszej tabelce :)

1.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
2.Gotadora23.październik.13 (09 października)
3.Rachel22324.październik.13
4.Flis1205315.listopad.13
5.Justynia88229.listopad.13
6.Paolka29.listopad.13
7.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
8.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
9.Jjka5.styczeń.14
10.Jok6.styczeń.14
11.Karmelova7.styczeń.14
12.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
13.Effcia12311.styczeń.14
14.Hannah342.luty.14
15.Maya1215.marca.14
16.Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
 
Hej dziewczyny. Nie mam dostępu do internetu więc nie moge śledzić wątku.
W poniedziałek byłam na wizycie i małe ważą równo po 1700g.Także jest super, tylko musze leżeć w domu bo moja szyjka skróciła się z 3,8 na minimalną....eh.........:no::-)
 
Chyba żadnej z nas nie ominą jakieś dolegliwości z takim wyposażeniem w brzuchu ;-) U mnie o ile w dzień jest w miarę ok, tak wieczorem zaczyna się jazda. Bolą mnie nogi tak, że nie wiem co z nimi zrobić i gdzie wetknąć, potem dochodzi zgaga, wycieczki do łazienki, trudności z zaśnięciem i w ogóle znalezieniem wygodnej pozycji. Nie mogę spać na plecach bo zwyczajnie się duszę, a żeby się przekręcić z boku na bok od dwóch nocy muszę najpierw podnieść się do siadu. Także im dalej, tym ciekawiej :dry:
Poza tym dopadła mnie jakaś mania odliczania czasu, patrzenia w kalendarz itp żeby jeszcze wytrzymać itp. Ciekawe jak tam moja szyjka, wizytę mam dopiero za 6 dni.
 
gotadora, dobrze sie czuje, dziekuje :-) jak Was czytam, to sie zastanawiam czy jestem normalna i czy moja ciaza jest normalna, bo mnie nic nie jest. Ostatnio mialam zielonkawy sluz i nic poza tym(najpierw sprawdzilam neta co to jest), wyslali mnie do szpitala, ale tutaj to normalny kolor, wiec odpuscilam.
Dzisiaj dostalam 1 dawke sterydow, jutro 2 dawka i strach, bo to juz w srode.

a ty jak sie czujesz w szpitalu, gotadora? jak to znosisz? maz codziennie z Toba? bo moj mnie traktuje jak uposledzona fizycznie, nie sciel lozka, nie pakuj zakupow, nie odkurzaj, nie myj podlogi itp, mow do dzieci, zeby wytrzymaly do 18, zeby sie nie spieszyly. Paranoja!!! i tylko z synem glaszcza mnie po brzuchu, podslu****a je.

trzymajcie sie dziewczyny i dbajcie o siebie.
 
Ineska nie narzekam na szpital, choć łóżko powinni mi zmienić, mam bardzo niewygodne, z innego oddziału, chyba z ortopedii, zaczęło boleć mnie nad kością ogonową, więc tylko ze względu na te rączki u góry nie proszę o zmiane łóżka, bo z nimi łatwiej mi wstać. Mąż dojeżdża do nas codziennie, ale aż tak jak Twój się nie zachowuje ;-). Moja współlokatorka też mnie trochę wnerwia, bo jest chora na tv, dziś grało całą noc, a ja nie mam tv od klku lat i mnie wnerwia, pozatym lubię spać w ciemności i w ciszy... Ale jakoś daję radę. Mam przygotowane nawet dla maluszków na "w razie co" rożki z ubrankami. Także pozostało mi leżeć i czekać. Czuje się jak na bombie :baffled:

Rachel trzymam kciuki za Twoją wizytę i za same dobre wieści &&&&&

Flis ładna waga bobasów - trzymaj się, bedzie dobrze - leż ile się da :tak:
 
rachel223
a już siadam w nocy aby się odwrócić na 2 bok, w innym bądz razie maluchy się budzą i mnie kopią kolejne 30 min :sorry2:

gotadora
oj to nie mogła byś być ze mną w pokoju hehe, ja co prawda mam TV w domu ale oglądać nie mogę bo córa patrzy jak w obrazek a jej oczka są ważniejsze, i jak byłam w szpitalu nawet wiadomości mnie cieszyły :-) ale za to grzecznie spac ide po 21 chyba że jakiś film, ale o 6 wstaje na śniadanie i poranną toaletę (jak w domu) .... eh... nie jestem łatwa współlokatorką

flis12053
dzieciaczki maja super wagę, moje w porównaniu do Twoich w analogicznym okresie duże mniejsze. pozostaje tylko leżeć i nogi zaciskać oby jak najdłużej chociaż 3-4 tyg. a sterydy dostałaś lub gin coś mówił ??
 
reklama
Justynia :-) byłabyś super współlokatorką ... ta moja już napakowała monet, więc pewnie do jutra będzie grał ... ah te wróżby o 4 rano, normalnie babsko w tv miało tak okropny głos,że nie dałam rady i uciszyłam wróżkę :baffled:
 
Do góry