reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bibianna jakie słodkie kruszynki! W trójkę wyglądacie cudownie! Jak tak patrzę dziewczyny na Wasze maleństwa to tak bym chciała moje utulić! Ale chciałabym aby pomieszkały jeszcze u mnie w brzusiu do naszej rocznicy - 4 października, wtedy będzie 37 i dwa dni, ciekawe czy się uda
 
reklama
Multimama jak drobna 71 kg :-D nawet nie było tak ciężko...dobrze wspominam okres ciąży :-)

Gotadora uda się zobaczysz :tak: a czas szybko zleci i będziesz tulić maleństwa.
 
Witam nowa mamusie. Dziewczyny jakie macie słodkie dzieciaki!! Az nie mogę uwierzyć ze za kilka miesięcy i u mnie takie brzdace sie pojawia.
U mnie dalej szpitalnie i raczej potrzymaja mnie co najmniej do wtorku. Dzis dostalam sterydy na plucka, jutro druga dawka, do tego adalat na skurcze i leżeć, leżeć, leżeć...:(
 
Witajcie ponownie, pisze dopiero teraz bo moj maz postanowil komputer oddac do czyszczenia i dopiero dzis w pracy mogle do Was cos napisac :)
Ineska_uk : ja jestem z Southampton :)
Bibiana: sliczne Twoje maluszki, ja rowniez bym juz chiala moich chlopcow poprzytulac, a co do twoich 71kg to nie wiem skad taka liczba bo wygladasz na kruszybke
Misiarska: gratuluje podwojnego szczescia- spokojnych niecalych juz 7 miesiecy zycze :)
 
Bibiana i Multimama, ale macie cukiereczki, ale ja juz tez niedlugo :-D bede miala taki sam raj jak Wy :)

aneszka, chyba husky jest z southampton lub okolic i jeszcze jedna mama, ktora urodzila.

milego dnia kobietki
 
reklama
Ineska_uk, ale swiat jest maly :) Moze kiedys uda sie z dziewczynami na soczek umowic:)
ja znikam bo zaraz z pracy sie zrywam do poloznej i pewnie znowu poslucham serduszek chlopcow:)
 
Do góry