reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gotadora, ja już mam druga ciążę cukrzycę, poprzednia 4 lata temu norma dla ciężarnych była do 140, wierz mi ze kompletnie nie masz się czym przejmować, ja często przekraczam 120, bo jestem na diecie prawie od początku ciąży i już mam dosyć, na dziecko ma wpływ dopiero przy bardzo wysokich wynikach i utrzymujących się długo. Poza tym wyniki glukometrow różnią się ok 20 jedn., jak byłam w szpitalu to inaczej wychodziły im wyniki a inaczej jak sama robiłam, to wszystko jest bardzo naciągane :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Chciałabym nieśmiało do Was dołączyć. Dziś właśnie dowiedziałam się, że zostanę mamą bliźniaków. Jestem troszkę tym przerażona, ponieważ nagle będę musiała zmagać się z czwórką dzieciaczków.... Mam nadzieję, że dzięki Wam jakoś będę mogła się ogarnąć. A oto moje maluszki:

Zobacz załącznik 579931

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Cześć dziewczyny!Husky moje gratulacje!!!witam też nowe mamusie!Wpadam dać znak życia i pokazać moje małe skarbyZobacz załącznik 579953Zobacz załącznik 579954Maja waży już 4040kg a Dawid 4450kg.rosną jak szalone.A żeby nie było że jestem wyrodną matką to wstawiam zdjęcie mojego pierwszego synka DSCN2857.jpgPozdrawiam i trzymam za Was kciuki dziewczynki:-)
 

Załączniki

  • DSCN2857.jpg
    DSCN2857.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 57
multimama2 CUDNE te Twoje skarby :) A jakie wszystkie uśmiechnięte :) Super!!!

Witam też nową bliźniaczą mamusię i gratuluję podwójnego szczęścia!!! Napisz proszę na kiedy masz termin to dodam Cię do naszej listy jeszcze nie rozpakowanych mam :) A z tego co widzę na usg to maluszki są chyba jednoowodniowe tak?
 
Witaj Misiarska, gratuluję podwójnego szczęścia. Jak pisała kasiamama to ze zdjęcia wychodzi, że maluszki jednoowodniowe, a mają 1 czy 2 kosmówki?
Multimama, ale rosną twoje szkraby, przecudne, mała ślicznie się uśmiecha.
Mamusie już rozpakowane doradźcie, czy lepiej kupić laktator ręczny czy elektryczny, bo się powoli rozglądam?
 
reklama
Witam nowe mamuśki :)

Gotadora ale masz piekny suwaczek :tak:

Multimama ale masz sliczne dzieci, a bliźniaki jakie duże :szok: moje nie wiem ile ważą, ale mam nadzieję, że ok 3,5 kg, w poniedziałek przyjdzie położna to mi je zważy :tak:
Zobacz załącznik 579990na mojej prawej ręce Prawek-Dominiś a na lewej, Lewek Tomuś :)a na mnie uwagi nie zwracajcie bo okropnie wyglądam, nieuczesana :-p
 
Do góry