reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Zaktualizowana lista :)

1.Ver760129.wrzesień.13
2.Ineska_uk04.październik.13 (18 września CC)
3.Nnatalie04
05.październik.13 (21 września)
4.Gotadora23.październik.13 (09 października)
5.Rachel223
24.październik.13
6.Flis1205315.listopad.13
7.Justynia88229.listopad.13
8.Paolka
29.listopad.13
9.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
10.Aneszka81
2.styczeń.14 (30 grudnia)
11.Jjka5. styczeń.14
12.Jok6.styczeń.14
13.Karmelova7.styczeń.14
14.Napierajka
8. styczeń.14 (20 grudnia)
15.Maya1215.marca.14
 
Ineska_uk, skad jestes w uk, bo my tez na obczyznie :) Jakos troche sie denerwuje, bo wiadomo jak to jest z ciezarnymi tutaj. Ty juz na finiszu szczesliwie .
 
Również witam nową Mamę na forum :)
U mnie wizyta 3 września i boję się co będzie, czy już szpital, czy jeszcze uda mi się odwlec ten moment, bo jak pójdę to już do końca pewnie. Najbardziej boję się rozstania z moim starszym szkrabem.
Sprężyłam się przez ostatnie 2 tygodnie i już wszystko mam gotowe, kupione, poprane, poukładane, chociaż z tym mam spokój.
 
meludje ze u nas dobre wiadomosci.
plyn z kregoslupa wykazal ze nie ma infekcji ktora lelarze podejrzewali i jeszcze tylko za kilka dni powtorza badanie dla pewnosci. teraz wreszcie przestawiamy sie na karmienie piersia bo tylko w sumie czekamy az male zaczna jesc 100ml mojego mleczka przez 4h i mozemy isc do domu ;););) dzisiaj male byly wazona i amelka przytyka 15gr (ma usztuwnienie na raczce wiec mowia ze po odliczeniu waga ta sama mniej wiecej co w dniu narodzin) a julia spadla 110gr wiec w normie.
co do tego ze jestem w innej sali to nie znaczy ze odpoczywam, potrafia dzwonic po mnoe ze trxeba malym zmienic pampersa pub dlatego ze placza na dodatek jedna je co 3 a druga co 4h wiec zadnej synchronizacji woec mam tak z 2-3h przez caly dzien by polezec. ja obecnie po karmieniu jednej sciagam juz 45ml wiec rozkrecam laktacje ;)
 
Jjka ja wczoraj miałam taka sytuacje. Siedze na szkole rodzenia i położna opowiada o objawach porodu i kiedy należy zgłosić sie do szpitala. O skurczach przepowiadających powiedziała ze mogą występować do 20 szt dziennie. A ja słuchając tego mialam juz ok 7 w ciągu 1h. Po zajęciach postanowilam się jej zapytać co w takim przypadku, bo ostatnio czasem mi się zdarzało miec po tyle skurczy. Położna poradziła, zebym podeszła na IP na zapis ktg, skoro i tak juz jestem w szpitalu. Dodatkowo zbadał mnie tez lekarz, ktory stwierdził ze szyjka mu wyglada na miękka... Także zdecydowali,ze mnie zostawia na noc w szpitalu i następnego dnia porobia więcej badan. Mam nadzieje ze okaże się ze jest jednak wszystko dobrze i jutro wrócę do domku...
Witam wszystkie nowe ciezarowki w naszym gronie i husky gratuluje dzieciaczkow.
Dziewczyny slyszalyscie może o grupie sprzedazowej `dubeltowe mamuski'?
 
reklama
aneszka witaj w naszym gronie!
husky cieszę się że z dziewczynkami już wszystko dobrze i niedługo będziecie w domu, koniecznie wstaw fotkę maluszków.
U mnie też lepiej, bolesne skurcze na razie ustąpiły (już od 1,5 tyg nie miałam), mimo że zredukowałam fenoterol do 4xdobę. Skurczów BH na razie nie mam. Czasami mi brzuch twardnieje, ale to pojedyncze incydenty. Ogólnie od kiedy lekarz pozwolił mi wstawać to czuję się dużo lepiej, no i moge coś porobić w domu.
 
Do góry