reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Husky tak mi przykro,że Twój mąż miał wypadek! mam nadzieje,że z ręką już dobrze, bo zdrowie najważniejsze, pieniądze to zawsze można zarobić. Nie martw się, bo na pewno powolutku uzbieracie na Wasz wymarzony dom :tak:

dziewczyny jakie Wy chudzinki :szok: mi zdarzyło się ważyć 40 kg, ale byłam wtedy bardzo chora, potem przytyłam do 50 i tak długo byłam przy tej wadze, dopóki nie poznałam mojego meża ;-). Wtedy była zmiana trybu życia, koniec ze zwariowaną pracą, w sumie to ja od naszego poznania to zwykle w domu jestem, owszem pomagam jak umiem ( sprawy papierkowe), więc i zaczęłam więcej ważyć - ale to na prawdę na korzyść :-)

pozdrawiam i miłego dnia!
 
reklama
justynia, ja wczoraj sprawdzilam co mam i chyba przegielam :wściekła/y:, tyle nakupowalam body newborn i do 3-m-ca, ze chyba czworaczki by sie wychowaly bez trudu i jeszcze nowych by zostalo, a to przez to, ze a tu sa po £1,50-3 szt, a tu po £1-3 szt, o a tu 7szt-po £3,00 i mam ich okolo 50 szt(glupia stara baba ze mnie), musze dokupic pajacow, bo we wrzesniu moze byc roznie, w zeszlym roku bylo nawet ladnie i cieplo, a w tym niewiadomo.
a najlepsze, ze dzisiaj mi sie snilo, ze urodzilam czworaczki, 2 dziewczynki i 2 chlopcow, a lekarz mi powiedzial, ze jeszcze 5-raczki sa w drodze i sie troche przerazilam, o rany 9-cioro dzieci ma raz i jeden duzo starszy to razem 10, chyba przegielam!!! hahaha
a Wy tez macie takie sny?

gotadora co tam u ciebie? jak sie czujesz? co masz juz skompletowane?
wstawilas mnie na 1 miejsce, a mowilam, ze to za wczesnie, zobacz ile dziewczyn doszlo!!!, ja mam przeczucie, ze to ty bedziesz dlugo na 1 miejscu-zycze ci tego, zebys jak najdluzej byla w trojpaku :-)

Wiatm nowe trojpaki :)
 
Czesc dziewczyny, widze ze dzielnie sie trzymacie, ja tez, aczkolwiek nie moge juz znalezc dla siebie miejsca, jak sie nie uloze to cos boli, brzuch mam bardzo maly, wiec napiety przez Bable strasznie, mam nadzieje ze rosna, szczegolnie ten mniejszy.

Husky, jestesmy dokladnie w tym samym czasie, ja tez mam dzisiaj 33 +1. W pt ide na ktg i chyba juz zostane w szpitalu, bo mniejszy blizniak ostatnio mial lekko gorszy przeplyw i pewnie beda chcieli mnie monitorowac. Szczerze, wole byc w szpitalu jak sie rozpocznie porod. Bede spokojniesza. W domu, juz wszystko wyprane, wyprasowane, mama i tesciowa pomogly, torba dla mnie i dla dzieci spakowana, tylko jeszcze laktator, smoczki i pudeleczka na odciagniete mleko wysterylizuje.

Dziewczyny, czy Wy bierzecie nospe profilaktycznie? Wczoraj wzielam bo jakos wszystko mnie bolalo ciagnelo, nogi dretwialy.
 
Ineska :-) dziękuje że pytasz. Ja się raczej dobrze czuje, choć są takie momenty,że jak wstane i coś robię lub jestem w sklepie ( niestety zdarza mi się, bo sama muszę sobie radzić, choć dużo pomaga mi pani co ją do sklepu zatrudniłam) to tak jakoś mi źle,że czuje że już teraz zaraz muszę usiąść lub się położyć. Badam sobie ten cukier, czasem zjem coś aby zobaczyć jaki cukier mi wyjdzie ale myślę że te moje cukry są dobre, no ale zobaczymy co powie moja słodka doktorka w środę. Ciuszki to już dawno pokupowaliśmy, mam poprane, poprasowane, te najmniejsze mam spakowane w jedną torbę na w razie co gdybym była w szpitalu to mąż żeby wiedział które ubranka przywieść. A ostatnio nakupowałam takie drobiazgi jak pieluszki - te jednorazówki no i tetrowe, flanelowe. Trochę buteleczek, kilka smoczków, trochę kosmetyków. Teraz zastanawiam się nad laktatorem - myślę o medeli elektrycznej, tej mini. Potrzebuje jeszcze podgrzewacz, jakiś termosik na wodę ciepła, no w sumie drobiazgi zostały.

Ver ja dość niedawno wziełam sobie nospę jak mnie jakoś tak pobolewało jakby w brzuchu, ale staram się unikać, bo gdy ostatnio byłam przyjmowana do szpitala to dr powiedziała,że gdy jest miękka szyjka ( a ja mam taką) to nie należy brać nospy, bo ona działa też na szyjkę rozkurczowo. A na drętwienie i skurcze nóg dali mi magnes.
 
ineska gdzie ty tak tanio body kupujesz? :o
ja najraniej trafilam w tesco 5pack lub 7pack £3 ale tylko raz- wczesniej takie same packi za £5 kupowalam. tylko troche zaluje bo te z tesco maja mocne kolory i czerwone, granatowe i zielone farbuja...
tez mam duzo bodow ;)
 
ver ja bralam nospe z luteina przy skorczach profilaktycznie 19-28tc i tez w I trymestrze. teraz juz biore tylko czasem tj po seksie szczegolnie ;)
no i jak mam mocno twardy brzuch

gotadorota ja mam medele te wieksza- swing i mysle ze to jedne z lepszych to wlasnie medele
 
Gotadora ja mam medele mini i jestem bardzo zadowolona. Co prawda używam sporadycznie - właściwie raz dziennie żeby mieć do zmieszania z żelazem. Pozostałą część dnia mam dwa naturalne laktatorki :-) a laktator kupiłam dopiero jak.wyszłam ze szpitala - przez internet doszedł na następny dzień.
 
husky, ostatnio byly przeceny w Morrisonie(£1,5-3szt)to samo jest w Kiddicare i Primarku(wczoraj kupilam 3szt-1£), nie kupuje z GAP lub z drozszych sklepow, bo uwazam, ze to niepotrzebne dla takich maluchow, bo moment wyrosna, a mnie szkoda bedzie wyrzucic, tym bardziej, ze kupuje dla dwojki, bo moze dla jednego bym zaszalala :-), ale wzornictwo wszedzie takie same, kroliczki, misie, pszczolki, wszedzie to samo. Pajace tez byly przecenione i nie kupilam :(, skleroza.
A co do dojarek to ja mam aventa(manual+electric) mam nadzieje, ze sie przyda.

gotadora
, to ty juz gotowa jestes!!! ja cos nie mam weny na spakowanie sie i uszykowanie wszystkiego(eM probuje mnie mobilizowac, ale mu nie wychodzi), ale ja wszystko robie na ostatnia chwile, wrzuce do torby i pojde na cesarke, bo mam 15 minut spacerkiem do szpitala, no moze podjade 2 przystanki autobusem, bo pod gorke trzeba wejsc.

Jak przestalam pracowac nic mi sie nie chce, spac mi sie nie chce, w domu mi sie nic nie chce robic, obiadu nie chce mi sie gotowac, mam nadzieje, ze to przejdzie, bo sama z soba nie wytrzymuje :wściekła/y:.

spokojnego dnia kobietki
 
Gotadora, ja mam medele mini electric I szczerze jej nienawidze, bo duzo mi byla potrzebna przy pierwszym dziecku, sciagalam jak Mlody trafil na tydzien do szpitala a potem jak nie moglam sie pozbyc pokarmu jak przestalam karmic :) ale generalnie uwazam ze jest dobry i dobrze spelnia swoja role, plus ze mozna i na prad i na baterie, w dowolnym miejscu :) np w samochodzie na tylnym siedzeniu :)

Podziwiam Was dziewczyny, ja to juz nic nie robie w domu, obiady mam przygotowane tylko podgrzewam, sprzata, robi zakupy maz i zajmuje sie naszym pieciolatkiem. Fakt, ze mam sie mega oszczedzac i ze raz juz wyladowalam na ip z potwornym bolem w spojeniu lonowym i pachwinach, chyba ktorys sie niefortunnie przekrecil.
 
reklama
lilonka napewno da sie kupic wszystko po wyjsciu ze szpitala, tyle ze wtedy nie trafisz na zadna promocje, aukcje ;)
ja za swojego swinga zaplacilam tyle co za mini electric bo licytowalam chyba 2 tygodnie i tyle aukcji przegralam az w koncu wygralam jeszcze taniej ;p

ineska aaa morrisona to ja nie mam u siebie a na kiddiecare nawet nie patrzalam zamawiajac inne rzeczy bo w sumie mam duzo bodziakow (tez ok 50szt) a w primarku o dziwo u mnie nie ma przecen na wielopaki ttylko na blezeczki, spodnie.
a masz na krtoki czy dlugi rekaw?
bo ja kupiwalam body i pajace na przecenach marcowych czy kwietniowych chyba to mam akurat same dlugie rekawy a musze trafic na jakies przeceny bodow z krotkim coby na wiosne/ lato byly ;)
masz cesarke na zyczenie czy ze wskazan?
ja tez mam 15 minut do spzitala spacerkiem sie smialam ze na planowana cesarke pojdziemy pieszo ;p;p

ja nie pracuje od 19tc z powodu skorczy i anemii- potrafie omdlec nawet siedzac na fotelu... i juz w glowe dostaje od siedzenia w domu ;/ a jeszcze mi w pracy zawalili i bede miala do 6tyg opozniony macierzynski... bo juz zaczelam macierzynski....

dziewczyny ma krotas z was cholestaze ciazowa? Mnie od kilku dni swedzi wszystko- nie moge przez to spac- jeszcze brzuch bym zrozumiala- skora sie rozciaga ale najbardziej swedza mnie dlonie, rece, uszy, skronie, twarz, stopy... wszystko a najmniej lydki... Do tego coranek budze sie mokra jak bobr gdy maz suchy.... Zastanawiam sie czy to nie cholestaza? Ide popoludniu do lekarza... zobaczymy
 
Do góry