reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny!
zaczne od maluchów:) jedna panna ma 1,9kg druga 1,5kg. Ładnie rosną i wszystko z nimi ok;)
mi szyjka skrocila sie do 1,3cm więc prosto.Z Wizyty do szpitala, ktg wykazało częste skurcze naszczescie nie bolesne. Od wczoraj leze podłączona do kroplowkimz fenoterolem ale lek mi chyba zamienia ze względu na moj wysoki puls.. Zobaczymy po obchodzie. Mam nadzieje z do końca sierpnia wytrzymam w trojpaku !!!!:) 3 Majce kciuki;)
 
witam
wywołana do tablicy melduje się że jeszcze w trójpaku, cesarka zaplanowana na 14.08 (ale nie ukrywam że naprawdę coraz ciężej wytrzymać bo ciągle jakieś kłucia, ciągnięcia, pobolewania itp) maluchy na ostatnim podglądzie około 3000gr i 3300gr więc sporawe.

w związku z tymi dolegliwościami staram się już naprawdę niewiele robić i zaciskam nogi aby dotrwać do planowej cesarki a nie jechać wcześniej i robić ją na wariata.

na tą chwilę to tyle
pozdrawiam
 
hejka dolorez, super, ze wiemy co u Ciebie :-), no dzieciaczki duze, to dobrze, bedzie co w reke wziac, trzymam kciuki za cesarke, Ciebie i bable, pozdrawiam i i zycze zdrowka, jeszcze tylko 3 dni i po wszystkim

natalie, fajne panny, moja byla o 200 gram mniejsza :-( od twoich. Niezle z Twoja szyjka, zaskoczenie chyba co? chyba nie zarzadza wczesniejszego rozwiazania co? lez grzecznie, powodzenia i bez stresu

spokojnej niedzieli kobietki
 
Dolorez :-) kciuki za 14stego! pełna podziwu jestem dla Twego suwaczka i wagi maluszków!

Nnatalie bardzo mocno trzymam kciuki za Was abyście dotrwali jak najdłużej w trójpaku. Dobrze,że jesteś pod opieką w szpitalu, wiem,że ciężko, ale nie martw się -będzie dobrze :tak:

Kasiamama ja biorę magnez, ale jedną tabletkę na dzień. W szpitalu dawali mi trzy razy dziennie i tylko dlatego,że złapał mnie skurcz w nodze. Brzuch robi mi się twardy ale tylko wtedy jak maluchy się wypinają, w innych miejscach nie jest twardy, biorę więc aby się te skurcze w nogach nie pojawiły, a pojawiały się rano po przebudzeniu.

miłego dnia dziewczyny :-)

1. Dolorez
14 Sierpień CC
2. Ver7601
29.wrzesień.13
3. Ineska uk
04.październik. 13 ( 18.09.13 CC )
4. Nnatalie04
05.październik. 13 ( 21 września )
5. Gotadora
23.padziernik. 13 ( 09 października )
6. Raczel
24.październik. 13
7. Flis
15.listopad. 13
8 Justynia
29.listopad. 13 ( 8.grudzień.13)
9. Paolka
29.listopad. 13
10. Kasiamama
30.grudzień. 13
11.Nik_i

12. Jjka
5. styczeń. 14
13. Jok
6.styczeń. 14
14. Karmelova
7.styczeń.14
15. Napierajka
8. styczeń.14


 
kasiamama
magnezu można brć max 3 dziennie najlepiej w odstępach czasu (lepiej się wchłania) większa dawka może powodować coś z rytmem serca u maluchów. Ja biore 3 (rano-po południu-wieczorem)

dolorez.
dziś 11 jeszcze 3 dni
:szok: chyba juz na szpilkach siedzisz :) waga super!!! jak ja Ci zazdroszczę że taki fajne dzieciaki i już za chwilę będziesz po.

nnatalie04
dobrze że jesteś w szpitalu, pewnie w 3-paku Cie już nie wypuszczą ale możesz i z 1,5 m-c poleżeć czego Ci życzę. U mnie w szpitalu była dziewczyna która z bliźniakami leżała w szpitalu 27t!!! :szok: nie mogła nawet się zgiąć, wstać nawet WC, urodziła ładne i zdrowe maluchy.

Ja ja skończyłam układać i segregować ciuchy - mam dość, teraz zamówienie do ikei, porządki w szafie i... słodkie oczekiwanie ... hehe mam z 10 ciuszków do dokupienia a tak już bym mogła rodzić (jeśli chodzi o wyprawkę do 6 m-c )
 
a jeśli jest np preparat MagneB6 max, który ma po 100 mg Mg w tabletce to taki też można brać 3 razy dziennie? Bo mi właśnie lekarka kazała łykać magnez 3 razy dziennie, ale nie wiem czy chodziło jej o zwykły czy o max?
 
Paolka myśle,że najlepiej się upewnić, spytaj dr, my przeciesz możemy poradzić, ale lekarz to lekarz - mój zawsze spogląda na moje wyniki i wg nich dostaje zalecenia. Ja biorę magne b6 jedną dziennie, ona ma 48 mg magnezu i 5mg witaminy b6
 
Paolka808
przeważnie magnez ma koło 50, i o takich 3 tab. na 90% mówi lekarz, ja mam teraz jakiś 56,25 mg magnezu + 1,4 mg B6. , a co tych magnezów MAX to podobno trochę przereklamowana sprawa bo tak duża dawka na raz nie jest w stanie się wchłonąć; lepiej brać mniejsza a regularnie.
 
reklama
Hej dziewczyny. I ja sie podlacze do watku ;)
Jestem w 33+0 tc z coreczkami- ciaza dwuowodniowa, dwukosmowkowa.
Male na ostatnim usg (32tc mialy 1700-1800gr).
Od 19tc mam skorcze i anemie wiec mdleje ale jakos sie trzymam. Obecnie z anemia jakos lepiej ale zgaga mnie meczy 24h i rozchodzi mi sie spojenie lonowe bo w nocy mam taki bol pachwin ze nie moge sie ruszyc....

Moj termin CC to 10.09.2013

wiec zostalo juz nieduzo czasu ;) no chyba ze male zechca wyjsc szybciej...

Co do magnezu to ja na poczatku bralam magnum forte 375mg x2 a obecnie biore 375x1
 
Do góry