reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

poziomki życze szybkiego rozwiązania,ależ Cio zazdroszcze, ja teraz to juz chodzić ledwo chodze, brzuszek wielki, nogi puchna strasznie ten ostatni miesiac to najgorszy chyba :(
 
reklama
centymetrowa szyjka :szok:, ja mam za tydzien usg, ciekawe ila mam?
rzeczywiscie masz atrakcje z rodzącymi, ja po 1 porodzie lezałam 5 metrow od porodowki,żadna noc nie przespana hahaha
 
Ej tam to dziewczyny DUŻE !!! Ciekawa jestem czy tez się tak gramolisz jak ja??? :))
A ja sobie czekam na termin cc... Jak się zwolni coś to zadzwonia;) podobno masa kobiet zaczyna rodzic przed wyznaczoną datą i stąd ten bałagan... Wiec jak zadzwonia i powiedzą że jutro to jadę jutro... Równie dobrze może to być za dwa tygodnie... Co tu dużo mówić ;)
A u nas upały... Oj nie lubię, nie lubię...
 
hello
Poziomki panienki juz ładna wage mają, a ta 1 centymetrowa szyjka to jak badana, poprzez usg czy recznie?
kkociakk ja juz tez jakos coraz słabiej sie tocze, na razie na szczescie nie mam problemów z puchnacymi nogami i oby mnie to nie dopadło
Manila nie mart sie tym serkiem, przeciez nie zjadłas tego w jakis wielkich ilosciach wiec dzieciaczkom na pewno nie zaszkodziło
 
Ja dzisiaj byłam na wizycie :)
Szyjka w miarę długa jak to lekarz powiedział, ale jest rozwarcie na palucha, chce mnie położyć do szpitala, ale mu powiedziałam że nie za bardzo mogę bo jestem sama z synem i jeśli nie jest to bardzo konieczne to chce zostać w domku. Mam zadzwonić jutro do niego jak się zdecyduję położyć bo nie mam skierowania więc on by mnie przyjął, ale ja już wiem że sie nie położę bo będe musiała już pewnie zostać do porodu. Jesli sie nie położę to widzimy się w przyszłą środę na usg i ktg w szpitalu.
Mam dużo odpoczywać i łykać magnez, brzuch mi się stawia i wiedziałam że synalki mocno napieraja na szyjkę bo dość często miałam takie kujące bóle tam na dole.
W razie czego jakby się coś działo mam jechać od razu do szpitala. Lekarz już dużo czasu mi nie daje tydzień lub dwa, a najlepsze jest to że terminu cc nie mam dalej wiec czekają chyba juz na to aż samo zacznie się dziac i dopiero na stół. Synal jeden nie obrócił się i raczej już tego nie zrobi, leży sobie po skosie pośladkowo, a drugi główkowo.Ważą nie dużo ponad dwa kg każdy tak powiedział lekarz, ale konkretnie więcej się dowiem po tym usg w szpitalu bo jest dokładniejsze i lekarz uważa że chłopcy więcej ważą bo to jego usg zaniża co ma w gabinecie.
Jutro muszę torbę zapakować w końcu do szpitala :p
 
a ja jestem już uziemiona :(
eweska tak jak Ty, wczoraj miałam kłujące bóle na dole i stawiał mi sie brzuszek, zadzwoniłam do lekarza i kazał mi zwiekszyc magnez i nospe i jak dalej bedzie sie pogarszac to mam do szpitala jechac, ale jak tylko mąż wrocil z pracy to do łózka i przeszło,oby nie wróciło, bo tez mam coreczke w domu, ktorej nie chciałabym na tak długo zostawiac
poziomki duze dziewczynki, ale tylko sie cieszyc :)
 
Kkociakk tylko ja juz jestem w 36tydz2dni więc u mnie może poród zacząć się w każdej chwili, a u ciebie jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Odpoczywaj jak najwięcej.
 
Izuszka wbrew pozorom brzuszek mam całkiem nieduży:D ale baaardzo ciężki z tego co mi wczoraj lekarka mówiła to sama ciąża waży 11,5 kg:szok: i ten słodki ciężar się czuje:-D

eweska gdybyś trafiła do szpitala bardzo szybko trafiła byś na stół będąc w domu będziesz czekała tak jak Izuszka

KKociak leż z zadkiem do góry i wszystko będzie dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:*

Aaga w badaniu ręcznym

Już się cieszyłam że mnie pachwiny i okolice przestały boleć a tu... znowu sie zaczyna ale i tak już dużo przerwy miałam:D
Ale czuje już ulge że to końcówka i dzieci są bezpieczne:tak: Dzisiaj lekarka chce pogadać o indukcji tzn wyjaśnić sposoby itd
Trzymajcie się kochane:**
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Zazdroszcze Wam, że finiszujecie.
U mnie 10 tydzien i czuje sie koszmarnie zle, w zasadzie jak tylko chwile stoje albo cos mam zrobic jest mi słabo i musze natychmiast usiasc o wymiotowaniu nie wspomne bo to juz nieodłączny element co dwie trzy godziny.
Na dodatek okazało sie ze mam malutkiego krwiaka co wprowadziło mnie w kolejne paranoje
Czy któras z Was miała cos takiego?
 
Do góry