reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Poziomki- serdecznie Ci gratuluję,już za parę chwil dosłownie,utulisz swoje maleństwa!!:-)ZAZDROSZCZĘ!! Na pewno wszystko będzie ok,dzieciaczki duże,silne,zdrowe:tak:Trzymam bardzo mocno kciuki

manila - odnośnie jedzonka w ciąży to powiem tak- sama uważam co jem,żeby szkrabom nie zaszkodzic, wolę dmuchać na zimne,aczkolwiek nasze mamy nie miały takich zakazów co wolno czego nie a wyrosłyśmy na niezłe babki. Lekarze czasem troche przesadzają. Jak masz ochotę na parmezan to wsuń trochę,przecież nikt nie mówi od razu o zjedzeniu całego kilograma,prawda?;-)

Moje szkraby juz ważą pewnie koło 1kg każdy,we wtorek do gina na wizytę.Coraz ciężej mi i do tego bezsenność..ehh..musiałam na koniec troche ponarzekac. Pozdrawiam Was cieplutko
 
Witam Was.
Wczoraj byłam u gin. wszystko z dzieciaczkami w porządku , mam do was pytanie czy lekarz powinin mi zlecici jakies dodatkowe badania ?
Pozrawiam i trzymam kciuki za pomyslne porody kolezanek.
 
Karola u mnie cesarka trwała moze z pól godziny.. a opcja ogólnego znieczulenia ja najbardziej jest mozliwa choc ja mialam w kregosłup ku mojem zadowoleniu.

Poziomki to juz niedługo :) trzymam kciuki!
 
jeszcze tylko czwartek ,piątek,sobota , niedziela i... ależ ja to przeżywam :-D
Dzisiaj na badaniu miałam centymetrową szyjkę a w pon miała 1,5cm więc i tak i tak się poród zbliża wielkimi krokami.
Na piątek wstępnie zaplanowali ostatnie USG:D
Właśnie słychać jak któraś się wydziera:-D
 
hehe te atrakcje szpitalne... dla mnie to było własnie najgorsze jak leżałam w szpitalu i wtedy jeszcze bardziej chciałam cc :D
 
reklama
Poziomki To masz tam wesoło ;) odgłosy natury:D a ja nadal wiem,że nic nie wiem:D ciekawe ile twoje dziewczyny ważą? Ja może będę coś wiedzieć jutro:(
A Ty już tak bliziutko..... Uff....
 
Do góry