reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Poziomki wow!!! To już?!? Dokładnie wiem co czujesz:) mam to samo... Radość pomieszana ze strachem... Najlepiej to chciałabym już być po wszystkim w domku z dzieciaczkami;)
Będzie dobrze szybko i sprawnie!!!
Myślami z TobĄ!!!
Powodzonka!!! (zazdroszczę Ci że już wiesz kiedy:(()
 
Poziomki - powodzonka :)

Rozpakowane dziewczyny, czy jeżeli dziecko jest wcześniakiem to powinno przejść jakieś dodatkowe badania? Jeżeli tak to jakie, u jakiego specjalisty, i w jakim okresie? Czytałam coś o badaniach okulistycznych i o wizytach u neurologa?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Pozdrawiam
virtualna
 
Dzięki Kochane:**
Dziewczynki obie leżą główkowo,więc jesteśmy nastawione na sn:tak:
Może jutro zrobią usg i ocenią wage,ciekawa jestem ile urosły

Izuszka długo trzymają Cię w niepewności
 
reklama
czesc , czy można jesc w ciąży parmezan? tesciowa przywiozla z wloch mniam pycha, szukalam opini na ten temat ale sa różne , nie ma jednoznacznej, stad pytanie do zainteresowanych pań:-)
 
Do góry