reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
O RANY, SZESCIORO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mi powoli juz układa sie w głowie, ze blizniaki sa i inaczej nie bedzie ale łatwo mi to nieprzychodzi.
i dochodza te paranoje zeby z dziecmi było ok, chciałabym zeby miały juz po dwa lata:-D:-D:-D
 
O RANY, SZESCIORO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mi powoli juz układa sie w głowie, ze blizniaki sa i inaczej nie bedzie ale łatwo mi to nieprzychodzi.
i dochodza te paranoje zeby z dziecmi było ok, chciałabym zeby miały juz po dwa lata:-D:-D:-D


Szescioro???? co masz na mysli?
 
Witaj Poziomki! Dobrego oczekiwania :) Dobrze Ci, że masz pojedynczą salę... ech.. ;)
Sześcioro, to znaczym,żę chcieliście 3-cie dziecko, a będzie 3 i 4? :) super :)

dawno mnie tu nie było.. w tym tygodniu będziemy mieć wreszcie usg.. ale niestety u jakiegoś innego lekarza :( bo ten mój miał terminy totalnie dalekie...

Pozdrawiam Was cieplutko! :)
 
Dzień Dobry:)
Nas tez będzie razem pięcioro:) wesoło :)
A ja czekam i czekam na telefon ze szpitala w sprawie terminu cesarki:) już siedzę jak na szpilkach:)
Mam wrażenie że macica pęka mi w szwach;) dzieci mają już bardzo mało miejsca ale to im wcale nie przeszkadza brykać i "grać" mamie na żeberkach;)
Pozdrawiam!!!
 
No to nas też będzie pięcioro :D Zawsze chciałam dwójkę dzieciaczków, ale ktoś u góry chciał żeby było inaczej i będzie trójeczka :D

Ja się niecierpliwię już tym wszystkim, nie mam pojęcia jak będe rodzić czy sn czy cc, lekarz mi nie powiedział że będzie na 100% cc, jedynie tyle że nawet gdyby dzieciaczki się dobrze ułożyły to i tak są małe szanse na poród sn, więc sama już nie wiem co o tym myśleć.
Jeśli okaże się w czwartek że będzie cc to praktycznie za dwa tygodnie mogę już rodzić, jeśli będą robić cc na dwa tygodnie przed terminem, czyli w 38 tygodniu.

Nie mogę doczekać się już czwartku, ciekawe co lekarz powie.
 
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Wczoraj znajoma postraszyła mnie że do cc mogą mi podać znieczulenie ogólne,gdyż jej cc z 1 dzieckiem trwało godzine i że ja z bliźniakami to dłużej bede miec przeprowadzany zabieg i ze nie wyleże tyle czasu,do tego kiedy wyciągali dzidziusia miała problemy z oddychaniem. Czy istnieje wogóle opcja znieczulenie ogólnego?? Ja jestem przerażona:-(
 
reklama
Do góry