reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Poziomki niezła jesteś...!!! Mi wszyscy mówili, że mało przytyłam... ale Ty to pobiłaś na głowę wszystkie dubeltówki i podejrzewam, że pojedyncze też :) Chyba dziewczynki wysysają wszystko z Ciebie...
PS. śliczne imiona dla dziewczynek wybrałaś...
 
hej dziewczyny,
po raz pierwszy wpisuje sie w tym dziale. jestem w 8 tc. 2 tyg temu bylam u gina i oznajmil mi ze to ciąza blizniacza , ale bylam i jestem szczesliwa z tego powodu. ciaza dwuowodniowa dwukosmowkowa dwa bijace serduszka. lekarz zaznaczyl ze ciaza moze sie skonczyc 1 dzieckiem , gdyz jedno jesli bedzie slabe to moze sie wchlonac. czy wiecie moze jakie jest prawdopodobieństwo ze tak sie nie stanie? kiedy Wy dowiedzialyscie sie o blizniakach? bardzo z mezem pragniemy blizniaków, do ginekologa ide dopiero w nastepnym tygodniu
prosze o informacje i goraco pozdrawiam
 
manila to był 7tc i powiem szczerze że mi nic takiego lekarz nie powiedział, że jedno może się wchłonąć - dopiero na forum przeczytałam o takiej możliwości. Powodzenia! Trzymam kciuki za dwa bijące serduszka!
 
Malgoń tak wysysaja ze ledwo chodze i w głowie mi sie kreci:eek:

Manila spokojnie wszystko badzie dobrze,gin powiedział na zaś ale to się zadko zdarza &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Poziomki dzieki mam nadzieje ze bedzie jak zostalo powiedziane:)

dziewczyny jak czulyscie sie na poczatku ciązy z blizniakami? słyszalam ze dolegliwosci moga byc silniejsze niz w ciązy pojedynczej.
ja na razie nie mam jakis specjalnych dolegliwosci: brak apetytu, czasami nudnosi, napady złości (czyt. chec wyladowania zlosci na otoczeniu):zawstydzona/y:, troche powiekszone bolesne piersi, czeste siku:). mam nadzieje ze to indwidualna sprawa każdego organizmu i wszystko jest ok
pozdrawiam.
 
Ja czułam się świetnie! Na początku ciąży pojechałam na wakacje do Chorwacji - pływałam w morzu, spałam pod namiotem - było rewelacyjnie! Nudności miałam malutkie, prawie niezauważalne:-) Czułam się na prawdę świetnie:tak: Końcówka już była gorsza...
 
Ja znowu miałam dolegliwości od ok 10 tc i wszystko podwójnie:eek: no tylko nie wymiotowałam,potem doszły dolegliwości spowodowane duzym brzuszkiem:sorry:
 
Ja też bardzo długo czułam się dobrze nie było żadnych wzmożonych mdłości itd. Biegałam jak szalona do 27 tyg wtedy skróciła się szyjka i skonczyło się dobre samopoczucie bo jak zaległąm w chacie to nagle zaczęło wszystko doskwierac
Manila trzymamy kciuki :)
 
reklama
Do góry