reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Małgoń
lezalam na Karowej (polecam) - 1.5 tyg. Dzieci szybko mi dali bo na neonat. Leżały tylko 2 doby ale potem zoltaczka u obojga i się zeszło poza tym synus musiał osiągnąć wagę 2 kg. Bo inaczej wypuścić nie chcieli :)

karmilam 1.5 do 2 m-cy ..
A co się działo ze lezalas tam 2 m-ce przed? Jakie mialas objawy?
I jeśli mogę spytać czemu wybralas karowa?
 
reklama
Speedkasia, leżałam na karowej bo miałam cholestazę ciążową... wybrałam Karową ze tego samego względu co Ty - najlepszy w Wawie oddział neonatologii i intensywnej terapii noworodków...
Mimo, że urodziłam w skończonym 37tc moi chłopcy też byli na patologii noworodka Marcel - 2 dni, Tymek - 4 dni, od 5 do 7 doby Tymek miał fototerapię na żółtaczkę, w 8 dobie nie chcieli nas wypisać ze względu na moją niedokrwistość, i dobrze, bo od 9 do 11 doby żółtaczkę miał Marcelek i dlatego wyszlismy w 12 dobie :)
 
Milutku, MM - gorąco Wam gratuluję,niech Maleństwa zdrowo rosną,samej pociechy z nich życzę:-)

Śledzę Wasze posty,zerkam co u Was nowego, sama nic nie napisałam bo jakoś weny u mnie ostatnio nie ma:-(niestety...
JAk ten czas płynie,znowu kolejne Mamusie się rozpakowały,jeszcze niedawno dołączyłam do Was a u mnie to już 21 tydzień. Ogólnie jest ok,wyniki badań w normie,choć troszkę niższe niż przy ostatniej wizycie. Jedyne co u mnie niepokoi to pojawił się cukier w moczu-mam zrobić badanie na poziom cukru, i coraz niższe ciśnienie-na ostatniej wizycie 100/60, a aktualnie 90/50:szok: Ciągle śpiąca chodze,dalej biore witaminki,magnez 3x dziennie i nospa forte 2x. Szyjka dalej zcentrowana, ale jest ok.Na razie nie zakładamy krążka;-)Wizyty u gin już nie co 4 ale co 3 tygodnie,jakby coś się z szyjką działo-interwencja i krążek. Póki co jest ok i tak być musi:-)jestesmy dobrej myśli

A na usg WOJNA!!Maluchy wyma****ą rączkami,wiercą sie hehe wesoło u naszych brzdąców-rozwijają się prawidłowo,ważą 262 i 260 gram no i CHŁOPCY nam rosną:-)

W tym tygodniu wybieramy się na badanie prenatalne,mam nadzieje ze i tym razem okaże się że wszystko ok

Troche tu nabazgroliłam mam nadzieje ze choć trochę w tym ładu i składu. Pozdrawiam Was serdecznie Mamusie;-)
 
czesc mamuski, witam w tą walentynkowa noc:tak:
MM gratulacje
Nutria alez ci zadroszcze ze juz wiesz kto u ciebie mieszka, ja nadal nie wiem kto towarzyszy synusiowi w brzuszku. Julcia bardzo liczy na siostrzyczke:tak:.
Karola ktory tydzien u ciebie bo nie pamietam no i gratulacje chlopaków.
Witam nową mamusie:tak:
 
Witajcie!

Mam do sprzedania wózek bliźniaczy Xlander X twin ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami w stanie idealnym:) Zainteresowanych zapraszam na moją aukcję:

Super wózek bliźniaczy Xlander X twin!!!! (1455312611) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

W razie pytań mój numer 504 266 396.

Pozdrawiam
 
Witajcie mamunie!!!

U Nas czym dalej tym gorzej, oczywiście dla mnie. Mam strasznev problemy ze spaniem, na bokach nie moge na wznak to wogóle mam wrażenie ze sie za chwile udusze, do tego strasznie boli mnie kregosłup i biodra.
Ciesze sie ze dziewczynki rosna (tak wogóle obwód brzusia mam 107 cm jestem w szoku), ale tak bym chciała na suwaczku zobaczyc juz conajmniej 36 tyg.
Przepraszam ze tak troche ponazekałam ale kto mnie lepiej zrozumie jak nie Wy!!!!!!!!!!!!!


 
reklama
maga30 z jednym bobasem ciężko spać a co dopiero z dwójką tak jak my. Może jest to mało pocieszające ale jesteś już bardzo blisko mety,to co Ty masz za sobą to jeszcze przede mną...jeszcze tylko troszeczkę musisz wytrzymać a wszelkie niewygody i boleści zostaną wynagrodzone:-) Trzymaj się dzielnie Mamuśka;-)
 
Do góry