reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Manila29 mam nadzieje,ze wszystko jest ok! skoro plamilas wczesniej, brazowe plamenia moga byc to pozostalosci po swierzej krwi, krore po 'wyschnieciu' objawiaja sie pod postacia brazowej wydzieliny. nie mniej jednak przykro mi ,ze musisz przez to przechodzic... mam nadzieje ,ze wszytsko jest dobrze i trzymam bardzo mocno kciuki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
manila: musisz byc dobrej mysli, ja tez plamilam i nawet krwawilam do 16 tyg. ciazy wiem ze czarne mysli zawsze sie gdzies czaja z tylu glowy ale ZAJMIJ sie czyms i nie mysl... BEdzie dobrze!!!!

maga i oleniolek: trzymam forme widze!!! nie jest zle z ta waga:) mam nadzieje ze ostatnie tygodnie mi jakos diametralnie nie skoczy ale brzuch to wlasnie pilka do kosza, choc mowia wszyscy ze maly jak na blizniaki:) dzieciolki duze wiec sie ciesze i jakos mniej boli wszystko - mam dobry tydzien:)

a jutro wielkie pieczenie tortu na 3 urodzinki mojego SKARBENKA, znow piekne slowa bede z kuchni dochodzily:-D ale tylko w razie porazek;-)

poziomki: chyle czolo dla Twojej wagi:szok: nie wiem jak to zrobilas ale napewno Zawstydzilabys TURBODYMOMENA:-D

Pozdrawiam mamusie stare i nowe!!! a tak nawiasem nie rodzi sie teraz jakos wiecej blizniat, niz kiedys?? czy to tylko ja zaczelam uwage zwaracac???
 
Witam sie ze szpitala:tak:
Mam dla was bombe!! Powiedziały mi ginki że luteina nie przynosi w ciązy bliźniaczej żadnych efektów.Potwierdzily to badania:szok:
szyjka przepuszcza palec ale poniewaz ma 28mm nic sie nie dzieje ale mam zalecony krążek
 
Mi właśnie moja lekarka też tak powiedziała o tej luteinie.. przez co zostało mi tego cały koszyk...

a Ty teraz w szpitalu na sterydkach?
 
Izuszka masz racje, teraz rodzi sie duzo wiecej blizniat , duzo takze zawdziecza sie postepom w leczeniu niepodnosci, PCOS i innych...
jak ja wam dziewczyny zazdroszcze jestescie juz tak dlaleko, juz niedugo przytulicie wasze Szkaraby, a tu jeszcze 6 mies.... buuuu :szok:
 
Poziomki jestem w podwójnym szoku: lutetina - bralam przez cała ciąze; pessarium - miałam zakładane na Karowej - bezpłatnie!!! A Ty gdzie leżysz? jak sie czujesz po sterydach?
 
reklama
Do góry