reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Poziomki: Co tam u Ciebie?? Jak się czujesz??? Daj znać!!!

Maga: 107 cm w pasie to dużo czy mało??? Ja z ciekawości tez zmierzylam i mam 105 cm;))) i 12 kg na plusie:)))) haha a gdzie tu jeszcze:))

Trzymajcie się Dziewczyny - Wszystkie!!!
 
Ja mam 112 cm w pasie i 14 kilo na plusie :)

I sprawdziłam w 29 tc miałam 106 cm w pasie i miałam 12 kilo na plusie

Izuszka czyli bardzo podobnie do Ciebie!

Ostatnio prawie w ogóle nie tyje.
Dziewczynki na ostatnim USG w 33 tc (dokładnie dwa tygodnie temu) miały - Zuza - 2200 g i Juleczka - 2100 g
 
Ostatnia edycja:
Sledze was od czasu do czasu ale nie komentuje b0 nie zawsze starcza mi czasu na oblecenie wszystkich watkow.Kibicuje wam dziewczyny i czekamy na was na watku rozpakownych dubeltowek.
A na koniec tylko dodam ze jakby ktoras byla zainteresowana mam do sprzedania duzy wor ciuszkow dla chlopca,wystarczajaca ilosc dla dwoch ;-) cena baardzo atrakcyjna, wszystkie ciuszki zakupione w Irlandii.Jesli ktoras jest zainteresowana niech zerknie na watek
https://www.babyboom.pl/forum/mamus...nka-zabawki-i-inne-gadzety-36704/index13.html
 
Izuszka ja tak z ciekawości się zmierzyłam bo śmieją się ze mnie ze połknęłam piłeczke taki śmieszny mam brzuszek a czy duży moim zdaniem w sam raz i tak mi ciężko. Do tej pory przytyłam 13 kg, dziewczynki w 31 tyg ważyły 1650 i 1500g, ale dla mnie najwazniejsze ze rosna. Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!

 
Witajcie Pączki:-D wczoraj padłam i nie wpadłam:-p
Dziewczynki waża 1079g i 1040g kluski:-D różnica się zmniejszyła
Badania bez zmian tylko w moczu białko było i trzeba powtórzyć ,szyja sie trzyma nadal 28mm.
Jutro do poniedziałku ide do szpitala na sterydy,ale kompa zabieram ze sobą:tak:
Za ok 4-5 tygodni gin kładzie mnie do szpitala bo boi sie że nie dojade w razie porodu do szpitala

My mamy 120cm w pasie i 1,5kg na plusie:-)
 
Ostatnia edycja:
MM - wielkie gratulacje. Morza mleka i by dziewczynki szybko do domku przybyły! :) mają przecudowne fryzurki i rzeczywiśćie - identyczne.. ale śmiesznie. :):)

Nutria alez ci zadroszcze ze juz wiesz kto u ciebie mieszka, ja nadal nie wiem kto towarzyszy synusiowi w brzuszku. Julcia bardzo liczy na siostrzyczke:tak:.
Ja też sie ogromnie cieszę z takiego rozwoju sprawy.
A kiedy macie następne usg?

aaga1407 jestem tydzień do tyłu patrząc na Twój suwaczek. U nas to 21 tydzień:-)

karola - to fajnie , pamiętałam, ze jest ktoś jeszcze "blisko nas" z terminem.

maga30 z jednym bobasem ciężko spać a co dopiero z dwójką tak jak my. Może jest to mało pocieszające ale jesteś już bardzo blisko mety,to co Ty masz za sobą to jeszcze przede mną...jeszcze tylko troszeczkę musisz wytrzymać a wszelkie niewygody i boleści zostaną wynagrodzone:-) Trzymaj się dzielnie Mamuśka;-)
\

Wiecie co... wracałam teraz pociągiem z Suchej Beskidzkiej do Warszawy. 8h. szczęśliwie kuszetką - bo nocą. Krzyś zasnął slicznie no więc i ja się położyłam. Ale... tym razem maluch się budził co i raz więc i ja. A ten szkrab - jak się przebudził i zobaczył moje plecy zamiast brzucha - to nie chciał sie uspokoić - więć praktycznie większość nocy musiałam przeleżeć bez większego ruchu na prawym boku... zaiste ciekawe doświadczenie..


Jutro do poniedziałku ide do szpitala na sterydy,ale kompa zabieram ze sobą:tak:
Za ok 4-5 tygodni gin kładzie mnie do szpitala bo boi sie że nie dojade w razie porodu do szpitala

My mamy 120cm w pasie i 1,5kg na plusie:-)
poziomki
jak to zrobiłaś ze masz tylko 1,5 kg na plusie.. ??? to przecież sie nie da. .

Milena23uk, Rabbit - jak tam Wasze ponowne badania.. wiadomo coś więcej. ? wszytko w porządku?
 
reklama
Poziomki przytyłaś 1,5 przez całą ciąże? czy w tydzień? bo jak przez całą to wow... pobiłaś mnie :) ale najważniejsze że dzidzie ładnie rosną :)
 
Do góry