reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Poziomki niezła jesteś...!!! Mi wszyscy mówili, że mało przytyłam... ale Ty to pobiłaś na głowę wszystkie dubeltówki i podejrzewam, że pojedyncze też :) Chyba dziewczynki wysysają wszystko z Ciebie...
PS. śliczne imiona dla dziewczynek wybrałaś...
 
hej dziewczyny,
po raz pierwszy wpisuje sie w tym dziale. jestem w 8 tc. 2 tyg temu bylam u gina i oznajmil mi ze to ciąza blizniacza , ale bylam i jestem szczesliwa z tego powodu. ciaza dwuowodniowa dwukosmowkowa dwa bijace serduszka. lekarz zaznaczyl ze ciaza moze sie skonczyc 1 dzieckiem , gdyz jedno jesli bedzie slabe to moze sie wchlonac. czy wiecie moze jakie jest prawdopodobieństwo ze tak sie nie stanie? kiedy Wy dowiedzialyscie sie o blizniakach? bardzo z mezem pragniemy blizniaków, do ginekologa ide dopiero w nastepnym tygodniu
prosze o informacje i goraco pozdrawiam
 
manila to był 7tc i powiem szczerze że mi nic takiego lekarz nie powiedział, że jedno może się wchłonąć - dopiero na forum przeczytałam o takiej możliwości. Powodzenia! Trzymam kciuki za dwa bijące serduszka!
 
Malgoń tak wysysaja ze ledwo chodze i w głowie mi sie kreci:eek:

Manila spokojnie wszystko badzie dobrze,gin powiedział na zaś ale to się zadko zdarza &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Poziomki dzieki mam nadzieje ze bedzie jak zostalo powiedziane:)

dziewczyny jak czulyscie sie na poczatku ciązy z blizniakami? słyszalam ze dolegliwosci moga byc silniejsze niz w ciązy pojedynczej.
ja na razie nie mam jakis specjalnych dolegliwosci: brak apetytu, czasami nudnosi, napady złości (czyt. chec wyladowania zlosci na otoczeniu):zawstydzona/y:, troche powiekszone bolesne piersi, czeste siku:). mam nadzieje ze to indwidualna sprawa każdego organizmu i wszystko jest ok
pozdrawiam.
 
Ja czułam się świetnie! Na początku ciąży pojechałam na wakacje do Chorwacji - pływałam w morzu, spałam pod namiotem - było rewelacyjnie! Nudności miałam malutkie, prawie niezauważalne:-) Czułam się na prawdę świetnie:tak: Końcówka już była gorsza...
 
Ja znowu miałam dolegliwości od ok 10 tc i wszystko podwójnie:eek: no tylko nie wymiotowałam,potem doszły dolegliwości spowodowane duzym brzuszkiem:sorry:
 
Ja też bardzo długo czułam się dobrze nie było żadnych wzmożonych mdłości itd. Biegałam jak szalona do 27 tyg wtedy skróciła się szyjka i skonczyło się dobre samopoczucie bo jak zaległąm w chacie to nagle zaczęło wszystko doskwierac
Manila trzymamy kciuki :)
 
reklama
Do góry