reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

stevensonova mi Inga też sie bardzo podoba, bardzo oryginalne. Zuch dziewczyna z Twojej Elizki :) Jak ona takie imię wymyśliła?
Co do terminu porodu, to dziwne, że gin zakłada, że ciąża zakończy się w 29 tygodniu? Czy on podjął jakieś kroki, żeby zapobiec wcześniejszemu porodowi (pessarium, leki rozkurczowe itp) i zabezpieczyć dzieciaczki jednak na wypadek wcześniejszego rozwiązania (sterydy na rozwój płucek)?
Szpital, w którym jestem opiekował się ciążą trojaczą i dziewczyna urodziła w 36 tygodniu. Wiem też, że opiekuje się jeszcze jedną ciążą trojaczą, ale jest ona jeszcze za mała, żeby była konieczna hospitalizacja. Widać, że z góry zakładają, że od pewnego etapu ciąża trojacza powinna być pod stałą kontrolą szpitala.

Milutek napędziłaś nam stracha :)

Poziomki nie denerwuj się! najważniejsze, że z dziewczynkami wszystko w porządku :) i z szyjką też! Mi kiedyś gin też nie zaznaczył, że refundowane, ale babeczka w aptece poprawiła :)

Ja miałam ochotę na MC w I trymestrze, wtdy gdy miałam wstręt do wszystkiego, to do tego "szitu" nie! i miałam taaaaaaaakie wyrzuty sumienia!

Kolorowych snów :)
 
reklama
hej
mam mega lenia i jakis brak weny do pisania, ale czytam co u Was:-D.
Stevensonowa wow trojeczka dzidziusiów, nie lada wyzwanie... witamy
Małgon trzymam kciuki, kurcze juz pojutrze zobaczysz dzieciaczki... super.
U mnie twardniecie brzuszka dalej, pomimo brania tych wszystkich leków i leżenia, chociaz tego ostatniego to jakos malo. niestety ale w domu zawsze cos do zrobienia i jakos nie moge przymknac oka na wiele rzeczy. Wiem, ze musze i sie staram, ale wychodzi roznie:wściekła/y:
 
Witam

i bardzo dziękuję za wstawieni linku do mojego bloga,
szczególnie teraz gdy trwa głosowanie w konkursie Blog Roku 2010
Tak, jestem matką bliźniąt i trojaków i sama sobie też tego zazdroszczę:cool2:.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do regularnego odwiedzania nas.
Szuflada


 
Wow szuflada jednak to prawda - super. Czytam Twojego bloga od wczoraj na raty, ale nie narzekam, ze nie mam czasu oczywiscie bo wstyd by byl hehe, mam nadzieje ze to pomoze wygrac Ci konkurs serdecznie pozdrawiam!!
 
Cześć Szuflada, gratuluje super rodzinki :-) Postaram się poczytać Twój blog, jak już się ze wszystkim ogarnę po rozpakowaniu; mam nadzieję, że wyskrobię trochę czasu na czytanie, a na bloga oczywiście zagłosuję :)
 
Poziomki: najważniejsze, że wszystko ok, dziewczyny rosną i szyjka cała. Trzymaj się:-)
Małgoń: dziś ostatni dzień bez dzieci:) szybko zleci. Powodzenia jutro!!!
 
reklama
Na szcęście kupiłam sobie lutke u mnie na wsi:)))

Małgoń jak się czujesz?? To już jutro:szok: Rany aż ciary mam:)))

Milutek ja w kazdej ciąży mam chcice na McD ostatnio się porzygałam:eek:
 
Do góry