reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Małgoń ja będę rodzić w Żeromskim w Krk, co do ułożenia to od jakiegoś czasu główkami są u góry tyle, że masz rację fikołki robią co chwila i główki czuję w różnych miejscach:-D
 
Cześć Dziewczyny..
wczoraj miałam robione badanie prenatalne,to między 11-14 tygodniem ciązy i wszystko jest ok:)) Dzidziusie są dwuowodniowe ale niestety jednokosmówkowe:((Jednej pacjentce u dziecka wykryli wadę serduszka:(( była zrozpaczona a ja na jej widok tez chciałam jak najszybciej wiać stamtąd..ale na szczęście jest ok:) bobaski mają po 6,2 cm.Ostatnio strasznie dokucza mi ból kręgosłupa w dolej części..znacie moze jakies sposoby na to??

WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ WESOŁYCH,CIEPŁYCH ŚWIĄT A SZCZEGÓLNIE MALUSZKOM NIECH ROSNĄ ZDROWO!!
 
Karola Gratuluje zdrówka maluszków (a też mam 2owodniowe-jednokosmówkowe;-))

Kochane Mamusie DUUUUUUUUUUUUUUUŻO zdrówka,szczęścia ,radości Żeby Wasze brzuszki doczekały przynajmniej 36tc. Żeby maluszki były zdrowe (bo śliczne będą na pewno:)) a badania książkowe:**
Życzą POZIOMKI
 
Witajcie kochNE MAMUNIE!!

Tak króciutko o Nas na ostatniej wizycie okazał się że jedna z moich dziewczynek ma dwunaczyniową pępowinkę trochę mnie to niepokoi ale moja lekarkan twierdzi że z serduszkiemi nereczkami jest wszystko ok więc będziemy obserwować do końca i mam nadzieje że się nic nie zmieni.


A tak pozatym to

Dziś Świąteczny czas
Dzwony biją w las
Mały karpik się uśmiecha
Wnet na pierwszą gwiazdę czeka
Uszka dziś się przysłu****ą
Jak kolędę podśpiewują
Barszczyk pięknie jest czerwony
Zaś jak zwykle zawstydzony
Zdrowych Ciepłych i Pogodnych
Życzę wszystkim Świąt Radosnych

:-D:-)
 
maga moja jedna tez miala pepawine dwunaczyniowa,a w dodatku ciaze mialam jednokosmowkowa,wszystko bylo ok.Trzeba myslec pozytywnie(choc wiem ze ciezko )trzymam za WAs :)
 
reklama
Hej Kobietki :-) mój J. już pojechał ode mnie, wiec mam chwilę, żeby popisać :)
Przede wszystkim dziękuję za życzenia, a moje święta na pewno będą niezapomiane :tak:

Angel moje maluchy od 2 dni niespokojne, tłuką się tak bardzo, że wynik widać powyżej! W ciągu ostatnich 2 dni zmieniły pozycję o 180 stopni tzn. jeden nadal jest główkowo a drugi poprzecznie ułożony, ale po innych stronach brzuszka. Tak dzisiaj pokazało usg, kt. przyjechało zlokalizować serducha maluchów :)

Karola gratuluję wyników, cieszę się, że z maluchami wszystko dobrze! mnie kręgosłup nie bolał...

Maga najważniejsze, że z maluszkami wszystko w porządku!!! najważniejsze to pozytywne myślenie - będzie dobrze!!!

Wczoraj przed 17:00 dopadła mnie akcja skurczowa, twardnienie brzuszka... dostałam Scopolan w czopku i kazali leżeć! O 19:00 podpięto mnie pod ktg i podłączyli też pelotę skurczową... no i skurcze się pisały i to nawet spore :no: dostałam no-spę w zastrzyku i jakby nie przeszło po nospie to znaczy, że akcja porodowa się zaczyna...
Na szczęście nospie przeszło :-) potem przebadała mnie gin i kazała iść spać. Była 23:30... Uff!!!

A dzisiaj dla odmiany leżałam 6 godz. pod ktg (od 9 do 15), no ale dziś to nerwy mi już pusciły... popłakałam się!!! wszystko mnie bolało i bałam się, że podłączą mnie pod stały zapis!!! kolejne 2 ktg były już standardowe po 15 min. :-)
Ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień?

Podostawałyście jakieś fajne prezenty? Mi mój J. przyniósł perfumy, "odjechane" kapcie - prawie do kolan (wszyscy w szpitalu śmieją się ze mnie) i świnkę skarbonkę z napisem "Na waciki", którą pakując potłukł i posklejał i nie ma ogonka... hahaha!

Zdążył jeszcze być na wigiliach u sąsiadek :-) mimo, że wyszedl ode mnie o 21:00
Od jednej maluchy dostały kombinezony zimowe, no to mamy po 2 szt. na łba :)

Miłego dalszego świętowania!!!
 
Do góry