reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nutria szczęściaro u mnie II trymestr nie oznacza przypływu energii:dry: Owszem odeszły wszelkie dolegliwości związane z I trym ale pojawiły się nowe:-p

no wiesz.. u mnie w sumie i nowe.. ale przyznaję się - cieszę się ogromnie!! :) jest dobrze. :) a w czwartek do gin i będę pytać o moje problemy ze sportem ;)

Hej Kobietki :-D

Nutria z drugiej strony dobrze, że nie musimy oszczędzać się wiosną lub latem... teraz i tak nie ma co robić :) Jakbym miała leżeć wiosną lub latem to chyba bym się załamała :(
tja.. mnie w sumie czeka leżenie w łóźku właśnie na wiosnę .. pocieszam sie, zę moze będę mogła sobie do ogródka wyjsć i poleżeć tam na pufie... chociaż tyle.. ? ;-)

Hallo puk puk... ale cisza!

Pochwalę się wynikiami: kwasy w normie, powiększone nieznacznie inne nie pamiętam nazwy :) Leżymy dalej...

Miłego dnia:tak:

super, że dobre wyniki!!! :)

Oj Małgoń, nie zazdroszczę tych zapisów, ale super, ze udało Ci się do tego drugiego podejść spokojniej i lepiej rpzez to przejść. no i że siostrę spotkałaś :)

Jeszcze się Wam pożalę, że dziś byłam na pobieraniu krwi i pielęgniarka jakoś troszkę chyba rozkojarzona była kobitą, która ją wkurzyła i jakoś tak mi pobierała, że jeszcze przez godzinę czułam, że miałam pobieranie krwi.. brr.. ale już jest ok. uf. :)

Dobrego dnia!
 
reklama
czesc dziewczyny, witam poswiątecznie... objedzona:-D, ale chyba nie az tak bardzo bo własnie pije kawke i pałaszuje ciasto:-D.
Wszystkie nadal w dwupaczkach?
Ostatnio mam jakies takie dziwne bóle brzucha, troche skurcze, troche klucie, na razie to nic bardzo niepokojącego, ale na wizycie musze powiedziec ginkowi, idę 5 sty.
 
Cześć. Od kilku tygodni czytam wasze posty, aż w końcu postanowiłam się do Was przyłączyć. Ja mam termin na kwiecień 2011. Trzymam kciuki za Wszystkie mamusie, które w najbliższym czasie czekają na rozpakowanie :-) Pozdrawiam
 
Aaga- to objadasz się tak jak ja:) hi obowiązkowo kawa+ ciasto:) A ten ból brzuszka ktory Ci towarzyszy moze wynikac z tego ze macica sie rosciaga i wszystko teraz bedzie Ci juz szybciutko leciec z górki:) Ale masz racje- spytaj lekarza...

Virtualna- witaj w naszych podwójnych szeregach:):-)
 
dzien dobry brzuchole

tak zagladam i zagladam i czekam na wiesci od kasik
mialysmy ten sam termin
ale cos sie nie odzywa

kasik hop hop daj znac co u was
 
podczytuje was
i mooooocno trzymam kciuki

i witam nowe mamuski


a co u nas?
dajemy rade
juz weszlam w nowy rytm
chlopaki odpukac grzeczni
wiec naprawde nie moge narzekac

radze sobie sama
maz w pracy,ktos musi:(

takze myslalam,ze bedzie gorzej
 
Cafe- no to super ze u Was wszystko dobrze i się Wam tak fajnie poukładało:) ąz Ci zazdroszczę- tfu tfu...odpukać żeby tak było cały czas co nie:)? My juz sie nie mozemy doczekać naszych kruszynek, a im jestesmy bliżej tym coraz ciężej się czuje i ze spaniem zaczynają sie schodu:( no ale cos za cos co nie:)
 
Małgoń to dobrze że wyniki w normie, trzymaj tak dalej. Jeszcze troszkę musisz wytrzymać.
Virtualna witaj i zapraszamy do nas
cafe dobrze że chłopcy grzeczni, że wszystko w porządku i że tak dzielnie dajesz sama radę

Ja wczoraj zrobiłam mocz i morfo, na szczęście wyniki wyszły ok. Do lekarza 4 stycznia, zobaczymy co powie, a na razie turlamy się dalej. Pozdrowienia kobietki
 
Milutek23 podobno 8 miesiąc jest najcięższy, potem brzuszek trochę sie opuszcza i jest łatwiej. A jak będzie to się okaże. A ze spaniem to i mnie coś dopadło, nie dość że przewracanie się z boku na bok trwa nieeeeeskończenie długo to jeszcze jak już się obudzę to zasnąć ciężko. Ale może to taki trening przed nocnymi pobudkami na karmienie?:-D
 
reklama
Dziewczyny ale bym zjadła pyszne ciasto z kawusią... miam!
Vitrulana witamy i zapraszamy!
Cafe super, że chłopcy grzeczni :) mam nadzieję, ze moi tez tacy bedą, bo ja też nie bede miała pomocy... tylko sama!
Anna super, że wyniki ok :) oby jeszcze trochę się poturlać :)
Nutria własnie wiosną można poleżeć na tarasie :)

A mi śpi się dobrze... może przez tą regularność w szpitalu! w domu chodziłam spać o różnych porach i wstawałam raz o 7:00 a raz o 11:00, to miałam problemy z zasypianiem itp...

Trzymajcie się kochane ciepło... bo znowu zima :)
 
Do góry