reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
rainmanka pięknie prezentujecie się na tych zdjęciach, są super wykonane - takie uduchowienie z nich bije. Oj żeby mój tak umiał. Ciężko go się doprosić, a jak już dojdzie do zdjęć to wykazuje zniecierpliwienie co mnie odstręcza :angry: ale trzeba się przybrać w końcu.
Powodzenia na dzisiejszym ktg. Ja też dziś się wybieram.

ayla ja nie na patologii, a spanie było takie, że od 2-giej już nie zmrużyłam oka, a wcześniej i tak co godzinę wstawałam. Raz na wozie raz pod wozem. Najlepiej śpi się jak uda się przespać chociaż po 3 godz. jednym ciągiem...
W szpitalu to i ja nie umiem spać, ciągle coś przeszkadza, jakieś odgłosy, czyjeś kroki itd. Chyba nikt nie lubi leżeć w szpitalu poza moim dziadkiem:-D
 
Pisałam pisałam i cała wiadomość mi zniknęła. Jesteśmy w domku od soboty. Powoli ogarniamy dzieci i nabieramy rytmu dnia. Pierwsze nocki i pierwsza kąpiel za nami więc jakoś idzie. Piersią nie karmię bo zajęłoby to mnóstwo czasu. Mąż i kilka innych osób niezadowolonych z tego faktu ale ściągam mleczko i dzieci to co dobre dostają ale w butli a ja mam czas chociażby na to żeby jeść czy umyć się.

Któraś z Was zastanawiała się nad x landerem. Dziś go zamówiłam i będę mogła odpowiedzieć na wszystkie pytania jak tylko przyjdzie. Mam namiar na sprzedawcę ktory nie wytsawia na allegro. Ma dobrą cenę z mnóstwem gratisó.

Ahaaa i wypróbowałam butle Avent z laktatora i moje dzieci jej nie akceptują więc mam do sprzedania cały zestaw nowiutki i nieużywany może któraś z Was chciałaby kupić jak coś to prive

A oto moje maluchy

Jerzyk

Zobacz załącznik 292935


Hania
Zobacz załącznik 292936

sliczne dzieciaczki!!!!

Olis a pamiętam jak z niecierpliwością czekałaś aż małe pojawią się na świecie, ale wiadomo jak to jest ... po narodzinach już nic nie jest takie jak było.
Ale tak jak pisze Milutek, jak my bedziemy ze swoimi dzidziami przechodzic pierwsze kąpiele, krzyki, nieprzespane noce Twoje miejmy nadzieje będą Mamie dawały więcej wytchnienia :)

Mi dziś mąż zrobił sesję brzuszkową. Może nie jest jakaś profesjonalna ale starał się .... pochwalę się dwoma fotkami.
Zobacz załącznik 293378
To wersja gdyby sie okazało, że jest dwóch chłopców ale jest też taka gdyby jednak była parka :)
Zobacz załącznik 293379

fajne focie...

hejka;)

u nas duzoo roboty przy malych.....az mam juz dosc:(:(

a i wasze dzieci maja 2 imiona wpisane czy beda miec??

bo Elizka i Gbrys maja 2 imionka:)

ELIZA WIOLETTA i GABRIEL IGNACY
 
Cześć BaBeczki

Rainmanka ale laska z Ciebie!! taki brzusio to ja miałam hmmm... epiej nie mowic, mautki jak na ten tydzien,

Moje szatany wcielone nie day pospac w ta noc w ogoe, zamiast byc lepiej (a juz bylo ok) jest coraz gorzej, nawet czopka dalam na uspokojenie i dalej ryk, jeny kiedy beda bardziej kumate??

A z dobrych rzeczy wczoraj Miena pierwszy raz sie swiadomie usmiechnela oczywiscie do mamusi :D:D:D
 
olis niedługo będzie coraz więcej tylko fajnych rzeczy :-)

karmelka my planujemy dać po jednym, ja mam dwa imiona i szczerze powiedziawszy do niczego mi się to nigdy nie przydało. No kiedyś do zamętu chyba tylko gdy w nowym środowisku, w nowej szkole postanowiłam się nazywać tak jak mam na drugie, ale po m-cu mi przeszło, a ludzie zgłupieli jak ja w końcu mam na imię...
 
Dziękuję za miłe słowa odnośnie zdjęć. Ale troche sie pospieszyłam bo potem mąż poobrabiał fotki i wyszły ładniejsze.

Alex, może zmieni sie ułożenie. U mnie widze jedno ciągle sie obraca, po samym ktg widać że ciągle gdzie indziej lokalizują.

Co do imion to juz była tu o tym dyskusja. U nas będą drugie.

Olis coś te Twoje dziewczyny mało sypiające a tyle się mówi że niemowlaczki to tylko śpią, jedzą i kupki robią....
I gratuluję pierwszego usmiechu Milenki :)

A tak w ogóle to wróciłam z KTG. Wylezałam się tam chyba z 50 minut (u Was też tyle to trwa?) az mi sie słabo zrobiło. Na szczęście ktg wyszło dobrze, tylko małe tak szalały że najpierw pielęgniarka nie mogła ich zlokalizować a potem ustawić tych podłączeń tak fikały, aż byłam zdziwona bo zazwyszaj grzeczne są :)
 
HEJ DZIEWCZYNKI:)
przepraszam za milczenie,po prostu zaklimatyzowac sie musialam troske z chlopcami w domciu.na szczescie malenstwa sa grzeczne tak jak pisalam ostatnio.spioszkuja głownie.jedza co 3 godz.czasami czesciej.nie karmie ich bezposrednio piersia.w szpitalu uczylismy ich ssac na butelkach,bo o piersi to juz nie bylo mowy-meczyli sie.teraz odciagam i daje im takie moje z butelki i modyfikowane.mojego nie mam wystarczajaco duzo.
ayla co u Ciebie?jestes w szpitalu z tego co pobieznie przeczytalam.lekarz polozyl cie przed,czy cos sie działo?trzymaj sie dzielnie.powiem ci ze ja ten moj pobyt ostatni przed cc w szpitalu wspominam dobrze.wiedzialam ze juz wyjde z chlopcami:)pozatym spotkałam fajne dziewczyny:)a u Ciebie jakie sa?
rainmanka fajne zdjecia,ale urosł ci brzuszek od ost.razu kiedy widzialam:)))
 
Rainmanka cudowne zdjecia!!! jejciu zaluje ze nie mam takich pieknych fotek :)
Justella super ze takie masz grzeczne dzieci. och zeby moje byly takie

moje i Olis to czorciki co nie spia hehe chyba trzeba bedzie ich poznac ze soba :)

dziewczynki kupcie sobie poduszke do karmienia, bo to super pomocne jak sie karmi piersia i jak butla bo ja klade chlopakow na tej poduszce obok siebie i trzymam im butle lub pieluszke podkladam i pilnuje :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry