reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Olis- jakiej wolności????????? Moja Droga przypominam ze my też będziemy jechać na tym samym wózku co Ty...tylko ciut później. Potem my będziemy tak pisać tak jak Ty teraz a Twoje kruszynki już się będą sobą zabawiać:):)
 
reklama
matko-polko trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kciuki.gif


olis23 proszę, nie strasz bo i tak już nie ma ucieczki
diabelek.gif
 
Olis a pamiętam jak z niecierpliwością czekałaś aż małe pojawią się na świecie, ale wiadomo jak to jest ... po narodzinach już nic nie jest takie jak było.
Ale tak jak pisze Milutek, jak my bedziemy ze swoimi dzidziami przechodzic pierwsze kąpiele, krzyki, nieprzespane noce Twoje miejmy nadzieje będą Mamie dawały więcej wytchnienia :)

Mi dziś mąż zrobił sesję brzuszkową. Może nie jest jakaś profesjonalna ale starał się .... pochwalę się dwoma fotkami.
DSC05151.jpg
To wersja gdyby sie okazało, że jest dwóch chłopców ale jest też taka gdyby jednak była parka :)
DSC05171.jpg
 
Witam.
Dziś czeka mnie wyjazd do szpitala na KTG, mam nadzieje że dzis bo mój mąż zrozumiał że za tydzień w środę.

Ayla Tobie obrazek w suwaczku sie zmienił... gratuluję 36 tygodnia :)
nie zazdroszczę Ci tego pobytu w szpitalu, a co w ogóle oni Ci tam robią? jakieś badania?
 
reklama
Do góry