reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

kasik super,ze wszsytko dobrze
a jak sie czujesz powiedz?bo my na tym samym etapie:)

angel dziwne .. ale szczerze nie wiem ,nie pomoge




nic mi sie nie chce,wiadomo,hehehe
moze jakis krotki spacerej chociaz zalicze
 
reklama
Witam,
Mam dziś lepszy dzień :-) Pojechałam nawet na zakupy spożywcze, coś tam w domu robię, a no-spy już nie biorę.
Tak to jest, że nie ma takiej jednostajności z tym samopoczuciem, czasami ledwo się po domu chodzi, a czasami jest całkiem spoko.

ayla życzę wszystkiego dobrego i jak najkrótszego leżenia w szpitalu:-)

Z tym suwaczkiem to tak jest, że on liczy tygodnie skończone, a niektórzy liczą w taki sposób, że jak jeszcze dany tydzień się nie skończył to już określa się, że jest się w tym tygodniu. Trochę może zagmatwanie napisałam, ale to np. na suwaczku będzie 20 tydzień +1 dzień to w drugiej metodzie liczenia oznacza, że jest się w 22tygodniu.
Mój gin ma metodę taką jak suwaczek

angel może lekarz po prostu pomylił się w pisowni? U mnie też kiedyś napisali gdzieś, że nie rodziłam, a rodziłam...

Milutek23 u mnie też torba tak ok. 30 tygodnia zaczęła być stopniowo pakowana:tak:
 
Witam!!! To znów ja. Jutro nasz wielki dzień. Moźe już jutro bede po raz kolejny szczęśliwą mamą :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

 
Kasik, Rainmanka- Ja brałam Duphaston tylko do 20 tyg. a koszty faktycznie były kosmiczne jak brałam swego czasu np.3 x dziennie.

Angel- powiem Ci tak ze mojej koleżance do 28tyg.mówili ze są dwa łożyska a potem nagle bummm- pojawił się syndrom podkradania i nagle wyszło ze jest tylko jedno łożysko.!!!!!!! Kurde ciężki temat. ja nie ukrywam szarpnełam się na badania genetyczne żeby to stwierdzić i nie mieć takiej syt.jak ta znajoma!! I ja niby mam na 100% dwa...ale to do końca nic chyba nie wiadomo...

Monia- dzięki za odpowiedz:)to mam niby jeszcze 8 tyg,:);-)

Matka-Polka- trzymam kciuki &&&&&&:-)
 
matko-polko a jak się czujesz? Pewnie brzuszek kolos, ile masz w obwodzie na tak zaawansowanym etapie, ile kg Ci przybyło jak można wiedzieć?
Życzę wszystkiego dobrego, trzymam kciuki za jutro :-)

A ja duphaston brałam do 9 tygodnia...I powiem Wam, że jak został odstawiony to od razu o niebo lepiej się poczułam :-)
 
reklama
Do góry