reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Figa- zaglądaj czesciej...bo malutko nas jest takich w połowie i za :-):-)

Cafe- to teraz dużo odpoczywaj i byle jak najdalej- co nie????;-);-)i powiem Ci ze waga chłopaków super:)

Angel- miedzy nami taka mała różnica a maluszki już Ci tyle ważą:szok:???!!! To muszą tak szybko rosnąć skoro podają Ci nowe terminy!!O matko ja robiłam usg połówkowe tydzień temu i ważyły 357g i 360g. To moze dlatego jestem taka ociężała- bo przybierają na wadze i dosłwonie teraz mnie tak brzydko brzuch boli, ale nie wiem czy to nie od kregosluga- bo jakos wyjątkowo mnie boli mną wysokości brzucha:-(. Co do tych wzmożonych ruchów dzieci to tez tak ostatnio miałam. Gwiazdy się obróciły w drugie str.w porównaniu z poprzednim usg a ja az dostałam dziwnych skurczy. Ale wszystko było ok:-D:-D

Rainmanka, Ayla - dzięki dziewczyny.....ja chce w przyszłym miesiącu kupić potrzebne rzeczy dla mnie do szpitala...kurcze przez ten cały pierwszy trym. leżenia plackiem i miesiącu leżenia w szpitalu mam straszne leki ze wyląduje na patologi dużo wcześniej...i jakoś dla spokoju wole być na wszystko przygotowana:-):-):-).
 
oleniolek-zastanawialam sie nad tym easy walkerem ma bardzo dobre opinie,jest bardzo lekki i w ogóle same superlatywy poza cena..
jednak po namysle wybralam joggera bo poręczniejszy.

My się dalej zastanawiamy nad wózkiem. Rozważamy wszystkie za i przeciw.
Jogerra też bierzemy pod uwagę - bardzo mi się podoba :tak:
Jogerra gdzie kupiłaś i za ile?
Czy mi się dobrze wydaje, że Jogerr nie ma gondolek tylko spacerówkę?
Ach! no i nie można wpiąć Maxi Cosi.

Hmm...nie wiem czy nie powinnam tego posta pisać na wątku wózkowym?
 
My się dalej zastanawiamy nad wózkiem. Rozważamy wszystkie za i przeciw.
Jogerra też bierzemy pod uwagę - bardzo mi się podoba :tak:
Jogerra gdzie kupiłaś i za ile?
Czy mi się dobrze wydaje, że Jogerr nie ma gondolek tylko spacerówkę?
Ach! no i nie można wpiąć Maxi Cosi.

Hmm...nie wiem czy nie powinnam tego posta pisać na wątku wózkowym?

tez nie wiem,ale Ci odpowiem:)
mam city select,ma gondolki,spacerowke i mozna wpiac maxi cosi,tylko brakuje mi adapterów.
dostalismy go w prezencie ze stanów,kosztowal ok.800 usd.
jest bardzo lekki,zwrotny i ma takie kola ze nie trzeba podbijac wjezdzajac na krawężnik.
a jaki jest w uzytkowaniu to sie okaze niebawem:)
 
Cześć dziewczyny:-).
Lenna śliczne dzieciaczki. Hania to mi przypomina moją Olę po porodzie, też miała taką bujną czuprynę i do tego czarna jak kruk. Życzę dużo zdrówka całej trójeczce.
Ayla trzymaj się w trójpaku jak najdłużej bo to z korzyścia dla maluszków. A co do szpitala to chyba nie jest to takie zło, wszystko da się wytrzymać dla dobra dzieci. Bynajmniej masz komfort psychiczny, że gdyby się coś zaczęło dziać to jesteś pod dobrą opieką. Pozdrawiam.
JA wczoraj wróciłam od mojego gin bardzo zadowolona. Szyjka ok. twarda, długa i mocno trzyma. Dzieciaczki ważą prawie tyle samo 1300 g i 1350 g. Lekarz powiedział, że bardzo ładnie rosną no i waga prawidłowa. Oby tak dalej. Wypisał receptę na fenoterol ale kazał trzymać w szufladzie i wykupić dopiero gdyby coś się zaczęło dziać, póki co jestem tylko na magnezie, żelazie i duphastonie.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego dnia:-).
 
Nie wiem czemu mi sie wydawało że duphaston bierze się do któregos tam tygodnia, chyba aż łozysko się całkiem rozwinie. Ja też brałam ale na szczęście lekarka już dawno mi to odstawiła bo koszty brania go były masakryczne.
Ale czasem jak trzeba to trzeba.

I w końcu ktoś ma podobną wagę dzieci do moich :) bo tu jak dziewczyny piszą to te wagi bardzo różne i przewaznie wieksze :)
 
reklama
Cześć mamuśki,
Milutek23, jak dla mnie wg moich obliczeń to dziś własnie dokładnie mam 25 tydzień (pierwszy dzień ost.miesiaczki : 04 maja), nie wiem jak suwaczek oblicza tyg. ale cos nie tak!
dlatego przy róznicy 3 tyg.może być spora róznica w wadze dzieciaczków, ale fakt rosną bąble i dlatego juz spac mi nie dają, kręcą sie ojoj!

Mam pytanie czy to mozliwe że lekarz nie zobaczył na usg drugiego łożyska?na wszystkich wczesniejszych usg miałam opis dwukosmówkowa a wczoraj napisał jednokosmówkowa?
Byłam juz u 4ch róznych lekarzy i robiłam u nich usg i zawsze było że dwa łozyska a tu patrze wczoraj na jego opis (jak byłam w domu) i napisane jednokosmówkowa?!
czy to mozliwe że w tym tygodniu i jak dzieciczki sa wieksze to nie widac dwóch łozysk?może być je trudniej zobaczyc?no nie wiem sama?!
miałyscie taki przypadek?
ide jutro na badania, mocz,morfologia itp. to moze zapytam połozną-pielegniarkę, bo nie wiem czy do swojej gin. sie dostane?
pozdrawiam Was wszystkie oczekujace.
 
Do góry