reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Matka-polka-kurde Ty to tu bijesz prawie rekordy w czasie bycia nierozpakowaną:-):-) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok &&&&&&&&&&:-D

Rainmanka- Skorpionik, to tak jak ja:)

Lenna- śliczne maluszki- mega gratulacje:-):-) Dziewczyny maja racje- córcia jak typowa lala a synuś to taki prawdziwi facet- hihi

A my się kulamy dalej- dość szybko mi czas leci:) Mam do Was pytanie- od kiedy miałyście przygotowana torbę do szpitala- choćby dla siebie????
 
Ostatnia edycja:
Oleniolek z tego co czytałam to cholestaza pojawia się w III trymestrze, bo wtedy następuje wzrost poziomu estrogenów i progesteronu u ciężarnych a to może powodować cholestaze.

rainmanka już sobie poczytałam o cholestazie i wyczytałam, że pojawia się w III trymestrze. Ale wiadomo jak działa podświadomość, niby wiedza jest ale i tak mnie wszystko swędziało. A u mnie dochodza jeszcze wyrzuty sumienia bo nie zrobiłam na czas badań, które zleciła mi lekarka w wśród nich właśnie badanie na cholestazę. To sumienie mnie tak swędziało! :tak:
Dziś po swędzeniu już ani śladu.

Któraś z Was zastanawiała się nad x landerem. Dziś go zamówiłam i będę mogła odpowiedzieć na wszystkie pytania jak tylko przyjdzie. Mam namiar na sprzedawcę ktory nie wytsawia na allegro. Ma dobrą cenę z mnóstwem gratisó.

lenna ja się zastanawiam nad x-landerem więc jak już do Ciebie dotrze to bardzo poproszę o recenzję

chociaż ostatnio wypatrzyłam inne cudo wózkowe Easy Walker Duo
Wózki dziecięce i foteliki samochdowe - sklep Warszawa - EasyWalker DUO 2010
i jeszcze nad nim się zastanawiamy
chociaż cena jest powalająca (razem z gondolami)

lenna dzieciaki masz piękne!!!!!! do schrupania!!!
jak je zobaczyłam to aż mi się cieplej na serduszku zrobiło :tak:
 
Witam wszystkie mamusie:-)
Nie udzielam się tutaj prawie w cale ale coraz częściej podczytuję Wasze wypowiedzi. Po malutku nastawiam się psychicznie do największej chyba zmiany w moim życiu a przecież nie ma lepszego źródła informacji aniżeli forum mam :-):happy2::tak:

Pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy bardzo cieplutko:-)
Buźka
 
jA JUZ PO WIZYCIE

na szczescie szyjka stoi w miejscu
dostalam wieksza dawke fenoterolu
i mam lezec
ehhh...przy olku to srednio wykonalne ale postaram sie jak najwiecej oszczedzac

no i co najwaznijesze chlopaki pieknie rosna
maja juz po 1.5 kilo!
ciesze sie bardzo

przepraszam ze tak tylko o sobie
 
Cześć mamuśki,
Lenna gratulacje!!!śliczniutkie bąbelki!aż mnie ściska w serduchu jak na nie patrzę!

Ja byłam dzis na usg bo jakis taki dziwny ból miałam w nocy i potem popołudniu, okazało sie że to moje dzieciatka tak sie przemieszczają!hehe, takie małe przemeblowanie sobie robia i przy tym tak mnie po brzusiu ładują że sie zwijałam z bólu, ale na usg wyszło ze wszystko dobrze!!!Lenka waży 790 g a Oskarek 788 g.
-wg badania na usg to jest to 25t4d?, juz nie wiem jak oni to liczą?
-na suwaczku wydaje mi sie, że jest tydzień opuźnienia.
-terminy też już trzy słyszałam, ost. okres miałam 4 maja a rozwiazanie mówią że będzie:
8 luty, 11 luty i trzeci termin 16 luty to już chyba przesada!
-wg moich obliczeń to 11 luty(odejmuje 3 miesiace i dodaję 7 dni (czyli do 4.05))
 
Milutek ja torbe do szpitala mam przygotowaną dopiero od paru dni. Dla dzieci jeszcze nie, bo i tak u mnie w szpitalu ciuszki potrzebne są dopiero na wyjście, a w trakcie pobytu to tylko albo aż pieluchy, chusteczki.... do niedawna tego nie trzeba było ale się skończyło.
I widzę że parę skorpionic tu jest bo o ile dobrze pamiętam to Lenna też skorpion :)

Figa zachęcam więc do częstszego udzielania sie tutaj :)

Angel dobrze że u lekarza wszystko dobrze wyszło i że maluchy ładnie rosną.

Ja od soboty pleców nie czuję, każde przewracanie się z boku na bok czy wstawanie to masakra. A tu małe naciskają na pęcherz i co chwile trzeba latać do wc. Widzę że to o czym pisały rozpakowane mamusie jak jeszcze były w trójpakach teraz dopada mnie.
 
reklama
hej Dziewczyny!

Lenna...Twoje dzieciaki są boskie!!!!szczęsciara z Ciebie!!!Hania z ta czuprynka to miss noworodkow a Jerzyk przesliczny chlopczyk!!!
dostalam fotke od rainmanki!DZIĘKI KASIA!

oleniolek-zastanawialam sie nad tym easy walkerem ma bardzo dobre opinie,jest bardzo lekki i w ogóle same superlatywy poza cena..
jednak po namysle wybralam joggera bo poręczniejszy.

milutek-ja spakowałam torby w 30 tc.

angel-też mi sie wydaje ze 11 luty:)
 
Do góry