reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć, wszytskim przyszłym mamom bliźniaków ;) .
Niedawno znalazłam te forum, fajnie ze jest miejece takie ja to, które pozwala wymienić się przemyśleniami i doświadczeniami :). Mam 28lat i jest to moja pierwsza ciążą. Też czekamy na nasze bliźniaki. Obecnie jestem w 27tc i 2 dni. Termin mamy na 27 kwietnia:).
To już bliżej niż dalej 😃 Jak się czujesz? I co u Ciebie w brzuszku siedzi?
 
reklama
Cześć, wszytskim przyszłym mamom bliźniaków ;) .
Niedawno znalazłam te forum, fajnie ze jest miejece takie ja to, które pozwala wymienić się przemyśleniami i doświadczeniami :). Mam 28lat i jest to moja pierwsza ciążą. Też czekamy na nasze bliźniaki. Obecnie jestem w 27tc i 2 dni. Termin mamy na 27 kwietnia:).
Cześć 🥰 Jak się czujesz? Jakie masz bobaski? Jedno czy dwuowodniowe? Znasz płeć? 🙃 Ja już mam córkę, ma 11 lat. A Ty pierwsza ciąża i od razu na głęboką wodę 😁 U mnie dzisiaj zaczyna się 32 tydzień. Właśnie wróciłam z sesji brzuszkowej 😊 Pisz do nas co u Ciebie. Powinnaś mieć zaraz chyba III prenatalne, co nie? 😊
 
:) Samopoczucie super, początek był mega trudny tak do 14 tygodnia około. Miałam straszne mdłości i nic mi nie przechodziło przez gardło. He waga mi spadła wtedy o jakieś 6kg, ale już nadrobiłam. :) 😀 W brzuszku chłopczyk i dziewczynka 2o2k więc wszyscy zadowoleni hehe choć ja obstawiałam dwie dziewczynki :) 😀. Tydzień temu miałam usg takie kontrolne z wszystkimi wymiarami , a III trymestru za ok. 3 tyg. Narazie wszytko idzie super, mam nadzieję, że tak będzie do samego końca.
Zaczynamy kompletować wyprawkę, he ja to bym pół sklepu wykupiła gdyby mąż mnie nie stopował;).
 
@Imagi_nacja daj znać jak tam u lekarza 😊
Ja już po wizycie, wszystko jest dobrze i jeszcze chce mnie przetrzymac bo szyjka i wszystko dobrze trzyma 😅😂 Już oficjalnie o ile samo się nie zacznie to jeszcze 9 wizyta i 14 już cesarka. I w sumie dobrze bo czuje się przeziębiona i do tego czasu mi przejdzie 🙏
 
Ja już po wizycie, wszystko jest dobrze i jeszcze chce mnie przetrzymac bo szyjka i wszystko dobrze trzyma 😅😂 Już oficjalnie o ile samo się nie zacznie to jeszcze 9 wizyta i 14 już cesarka. I w sumie dobrze bo czuje się przeziębiona i do tego czasu mi przejdzie 🙏
O rety! Wszystko trzyma... tylko czy Ty wytrzymasz? 😁 Ja już mam dosyć, a dopiero 32 tc. Nie wyobrażam sobie nosić za miesiąc dwa 3-kilowe słoniki 😅 W Walentynki masz cesarkę? Jak słodko 😍🤩
 
O rety! Wszystko trzyma... tylko czy Ty wytrzymasz? 😁 Ja już mam dosyć, a dopiero 32 tc. Nie wyobrażam sobie nosić za miesiąc dwa 3-kilowe słoniki 😅 W Walentynki masz cesarkę? Jak słodko 😍🤩
No ja tez mam dość, ale powiem ci ze drugi dzień słabo się czuje i bałam się ze jak pójdę w niedziele do szpitala to albo mnie mocniej wezmie albo jeszcze jakiś covid mi wyjdzie…a tak to jeszcze jakoś posiedzę w domu dwa tyg i się wykuruje 😃 No wychodzi na to ze w walentynki 😂 fajny prezent by był 😃😍
 
reklama
Do góry