reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

969115

A to nasze kruszynki❤️
 
reklama
Ale juz duze te Twoje kruszynki, a dopiero sie rodzily :) zaraz moich chłopaków przerosna :p
Zdecydowanie za szybko rosną :D
Pamiętam jak patrzyłam na waszych i myślałam kiedy to moi taki będą.
Twoi już pewnie raczkują?!
@lolak Ale już pulchniutkie :)
właśnie jutro idziemy na szczepienie i wtedy się dowiem ile ważą. Ale na pewno Adaś ma jakieś pół kg więcej. I w końcu wiemy dlaczego Łucja mniej tyła. Okazało się, że nie trawi laktozy. To teraz ona jest aktualnie na nutramigenie, a Adaśko na moim. I niestety jesteśmy już po pierwszych chorobach.
Sliczne!!!!:-) :) A czemu Adaś płacze?
Na co chorowaliscie?
Daj znać ile ważą jutro.
 
Ostatnia edycja:
Zdecydowanie za szybko rosną :D
Pamiętam jak patrzyłam na waszych i myślałam kiedy to moi taki będą.
Twoi już pewnie raczkują?!

Sliczne!!!!:-) :) A czemu Adaś płacze?
Na co chorowaliscie?
Daj znać ile ważą jutro.
Chlopaki sa ogolnie slabi ruchowo, wszystkie etapy osiagaja pozniej niz większość dzieci. Cwiczymy i czekamy. Michal zawziecie pelza i zaczyna raczkowac, Bartus jeszcze za slaby, troche sie turla, ale miewa dni ze lezy plackiem i nie ma sily sie ruszyc, albo mu sie nie chce, bo jest dość leniwy ;)
DSC_0979.JPG
 
Chlopaki sa ogolnie slabi ruchowo, wszystkie etapy osiagaja pozniej niz większość dzieci. Cwiczymy i czekamy. Michal zawziecie pelza i zaczyna raczkowac, Bartus jeszcze za slaby, troche sie turla, ale miewa dni ze lezy plackiem i nie ma sily sie ruszyc, albo mu sie nie chce, bo jest dość leniwy ;)Zobacz załącznik 969302
No moi dziewczyny też łańcuchy. Może przez to że wczesniaki? Starszy o tej porze już wszystko ciągnął do buzi
A tym to nawet chwytac za bardzo nie chce się. Już martwiłam się. Ale terapeuta mówił że jest dobrze
 
Zdecydowanie za szybko rosną :D
Pamiętam jak patrzyłam na waszych i myślałam kiedy to moi taki będą.
Twoi już pewnie raczkują?!

Sliczne!!!!:-) :) A czemu Adaś płacze?
Na co chorowaliscie?
Daj znać ile ważą jutro.
Pewnie nie chciał pozować do zdjęcia :D a tak na serio to nie pamiętam.. może smoczek chciał.
Łucja miała katar i kaszel, a Adaś oskrzela.
I jesteśmy po szczepieniu...ona ma 4530g, a on 4980g:) i jak w ciągu tych dwóch tygodni przybierze ok 300g to w końcu przestanę jeździć z nią na wagę. Trzymajcie kciuki ✊
 
reklama
Z którego tyg są wasze wczesniaki?
35 i 4
Jak u Ciebie? Trzymajcie się w trojpaku?
Pewnie nie chciał pozować do zdjęcia :D a tak na serio to nie pamiętam.. może smoczek chciał.
Łucja miała katar i kaszel, a Adaś oskrzela.
I jesteśmy po szczepieniu...ona ma 4530g, a on 4980g:) i jak w ciągu tych dwóch tygodni przybierze ok 300g to w końcu przestanę jeździć z nią na wagę. Trzymajcie kciuki ✊
✊ Będę trzymać!
Ale kluseczki już też trochę ważą?
Byliście na antybiotyki?
A tak ogólnie jak dajesz radę z czwórką?
@aniaplus , nie pamiętam. Ile jeszcze masz dzieci oprócz blizniakow?
@ania_ka87 , jak u Ciebie?
 
Do góry