reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Ja lubię jak wszystko jest wyprasowane, ale też już coraz więcej zaraz składam.
Te Twoje dziewczyny naprawdę szybko zaczęły przesypiać noce, a teraz to już w ogóle wypas jak do samego rana.
Moi ok 22 zasypiają, a wtedy tak do 2/3 i potem już częściej.
U nas tez na poczatku zasypiali miedzy 22 a 23 i do rana wstawali po 2-3 razy a później im sie odmienilo. Zaczeli chodzic spac o 19-19:30 i budzic sie w nocy co chwile, nawet co 15-20 minut. Jak skonczyli 7 msc to spia 20-6 i maja od 2 do 5 pobudek na jedzenie :o
 
reklama
U nas tez na poczatku zasypiali miedzy 22 a 23 i do rana wstawali po 2-3 razy a później im sie odmienilo. Zaczeli chodzic spac o 19-19:30 i budzic sie w nocy co chwile, nawet co 15-20 minut. Jak skonczyli 7 msc to spia 20-6 i maja od 2 do 5 pobudek na jedzenie :o
Masakra, a człowiek myśli, że jak starsi to będą lepiej spać...a tu d...a. o_O
 
U nas to chyba w nagrode za starszego, który spać nie chciał nie w dzień a nie w nocy. A te to nawet na macie zasypiają.
Chociaz ciekawa jestem jak u nas dalej będzie.ale my jesteśmy na mm. Od tygodnia dostają zupki, kaszki. Lence to wszystko smakuje, a Paulince średnio.
 
U nas to chyba w nagrode za starszego, który spać nie chciał nie w dzień a nie w nocy. A te to nawet na macie zasypiają.
Chociaz ciekawa jestem jak u nas dalej będzie.ale my jesteśmy na mm. Od tygodnia dostają zupki, kaszki. Lence to wszystko smakuje, a Paulince średnio.
Tylko się cieszyć :)
My za jakieś dwa tygodnie zaczniemy rozszerzanie. Ciekawe czy będzie im smakowało:rolleyes2:
 
Hej trafiłam dziś do szpitala w 30w4d. Na wizycie u swojego gina stwierdził że szyjka ma 18 mm to on mi przepisze luteine i w poniedziałek mogę się umówić do poradni przyszpitalnej.. Ale ja mówię że skoro i tak jesteśmy niedaleko szpitala to ja na izbę przyjęć podjadę.. Na izbie przyjęć okazało się że szyjka ma max 7 mm i rozwarcie na 1 cm.. i skurcze co 6 min ... zostałam przyjęta na oddział ..ktg sterydy na płuca dla dzieci i kroplówki dla mnie. Skurczy na razie nie czuję ale mam zakaz wstawania, nawet siadania... jestem załamana tym wszystkim
 
Hej trafiłam dziś do szpitala w 30w4d. Na wizycie u swojego gina stwierdził że szyjka ma 18 mm to on mi przepisze luteine i w poniedziałek mogę się umówić do poradni przyszpitalnej.. Ale ja mówię że skoro i tak jesteśmy niedaleko szpitala to ja na izbę przyjęć podjadę.. Na izbie przyjęć okazało się że szyjka ma max 7 mm i rozwarcie na 1 cm.. i skurcze co 6 min ... zostałam przyjęta na oddział ..ktg sterydy na płuca dla dzieci i kroplówki dla mnie. Skurczy na razie nie czuję ale mam zakaz wstawania, nawet siadania... jestem załamana tym wszystkim
O kurczę ale się narobiło... Oby tylko skurcze ustały. Daj potem znać co tam się dzieje. Trzymaj się.
 
reklama
Do góry