reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ostatnio boje sie zasypiac. Juz kilka razy mi sie snilo, ze jeden z chlopcow nie przezyl po porodzie. I pozniej chodze wsciekla jak osa przez caly dzien. Boje sie strasznie :(
 
Ostatnio boje sie zasypiac. Juz kilka razy mi sie snilo, ze jeden z chlopcow nie przezyl po porodzie. I pozniej chodze wsciekla jak osa przez caly dzien. Boje sie strasznie :(
Mi już drugą noc z rzędu śni mi się tylko że mam jednego z bliźniaków. Ale w śnie nie mam świadomości że drugi nie żyje.
 
@besos A na kiedy masz termin? My też mieliśmy kupić bebetto 42 ale jednak to że drugie dziecko jest niżej i jest do niego utrudniony dostęp mnie zniechęciło. Wybraliśmy inny wóz. :)

@mamapłcimęskiej 30t3d dobiega końca. To jakiś cud. Nadal szpitalnie ale w 3 paku ! :) aż nie wierzę bo w 24tc leżałam już ba porodowce. Dzieciaki mają 1300 i 1500 ponoć norma. Czuje się leoiej. Skurczy nie mam ale raczej zostaje tu do końca.
Powoli zaczynam ogarniać wyprawkę [emoji849] choć strach po pierwszej stracie jest ...
Super że tyle wytrzymaliscie. Jeszcze tylko parę tygodni. Dacie rady!
 
reklama
Dziewczyny, które już mają większe dzieciaczki. Jaka mata edukacyjna polecacie? Żeby syarczyla dla dwojga?
Moje mają teraz 6 miesięcy i już całkowicie straciły zainteresowanie matą. Ja miałam taka zwykłą bez żadnych światełek i melodyjek 100x100cm i trochę było im ciasno, ale za to kupilismy im duzy dywan i tu myslę ze był strzał w 10 potem jak mata była juz za mała kladlismy je tak że główki mialy pod mata a nóżki wystawały na dywan no i teraz dywan sprawdza się super bo praktycznie całe dnie spedzają na brzuszku
 
Do góry