reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Oska305 !!! ogromne gratulacje, ale niespodzianka!!! :):):):)):):): super dzieciaczki, napisz w wolnej chwili jak się macie. :)

dziewczyny 30 tyg+ trzymajcie się tam w kupie :) jeszcze kilka tyg i bedziecie w komplecie :*

a ja dziś mam dzień lenia :) cały czas unowocześniam pokój dziewczynek, moje bliźniaczki będą spały z 2letnią w jednym pokoju..ciekawe jak to wyjdzie w praktyce;/;/ i u mnie póki co nocki przespane ale ja jeszcze świeżak jestem :)

dziewczyny czy pojawiły sie Wam rozstępy? jeśli tak to w którym tyg mniej wiecej? ja sie smaruje ile mogę na zmianę Bio Oil i balsam głęboko nawilżający z Neutrogeny, mam nadzieje ze mnie to "jakoś" uchroni przed brzuchem w zeberke;/
Rozstępy zauważyłam u siebie jakoś w zeszłym tygodniu czy dwa tygodnie temu, to był +- 30tc. Smaruję się dwa razy dziennie i praktycznie pojawiły się u mnie z dnia na dzień.

A o księżnej Kate też gdzieś słyszałam. To kolejny dowód na to że bliźnięta mają tylko kobiety wyjątkowe :D
 
reklama
Shamel rozstępów póki co nie mam w ogóle, a kończę dzisiaj 33 tc, no ale mogą się jeszcze pojawić:/ za to z wagą jakaś masakra u mnie- dzisiaj mam kilogram więcej niż wczoraj :o a jem nawet mniej niż ostatnio..
 
Shamel rozstępów póki co nie mam w ogóle, a kończę dzisiaj 33 tc, no ale mogą się jeszcze pojawić:/ za to z wagą jakaś masakra u mnie- dzisiaj mam kilogram więcej niż wczoraj :o a jem nawet mniej niż ostatnio..

Alinka ja tyje non-stop ostatnio;/ brzuch ogromny, obiecuje ze dzisiaj fotke juz wrzuce :D wygladam jak w 40tyg z pierwszą córką...chyba tone waże ;/
 
Shamel ja w środę 33 tc zaczynam, na chwilę obecną jeszcze nie mam rozstępów a jak to dalej będzie to nie wiem. Smaruję się 2x dziennie kremem rano, olejkiem wieczorem wszystko firmy mustela. Jak bardzo swędzi mnie brzuch to w dzień jeszcze się smaruję raz. Po pierwszej ciąży zostały mi tylko rozstępy na piersiach (z miseczki C miałam takie spore E na koniec) ale po 10 latach są już blade więc praktycznie niewidoczne. Przy corce mi sie zadne juz nie zrobily, a teraz zobaczymy...
 
Przyszło moje zamówienie z allegro. Powoli zaczynam kompletować wyprawkę, jeszcze dużo do kupienia mi zostało. Miałam do 30tc się wyrobić ale coś mi nie wyszło :eek:
Beciki są w rzeczywistości miętowe a na zdjęciu wyszły niebieskie:sorry:
upload_2017-11-7_12-17-23.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2017-11-7_12-17-23.jpeg
    upload_2017-11-7_12-17-23.jpeg
    203,1 KB · Wyświetleń: 422
Shamel rozstępów póki co nie mam w ogóle, a kończę dzisiaj 33 tc, no ale mogą się jeszcze pojawić:/ za to z wagą jakaś masakra u mnie- dzisiaj mam kilogram więcej niż wczoraj :o a jem nawet mniej niż ostatnio..

Heh, ja też dziś mam 1,2 kg więcej niż 2 dni temu :( Jestem z okolic Poznania i u nas już od jakiegoś czasu trwa sezon na rogale świętomarcińskie, niestety mam do nich słabość... co prawda jemy z mężem zawsze jednego na pół ale to i tak bomba kaloryczna:D Z drugiej strony pewnie i tak jakieś ograniczenia żywieniowe będę musiała mieć podczas karmienia piersią, to dlaczego teraz rezygnować z odrobiny przyjemności?;) Tak siebie tłumaczę:D
 
Ja sobie cały czas wmawiam że to dzieci tak ładnie na wadze przybierają;) trudno, jakoś to później zrzucę, najważniejsze, żeby z nimi wszystko było dobrze:)
Też mam nadzieję, że zrzucę. Na razie mam 21kg do zrzucenia. Najbardziej się obawiam o stare spodnie bo przed ciążą tylko w nich chodziłam, żadnych sukienek czy spódnic. Jak się w nie nie zmieszczę to nie będę miała w czym chodzić :D
 
reklama
Mea po ostatnim skoku wagi u mnie (czyli 3 kg na plusie w ciągu tygodnia) mam aż 17, ale damy radę:) u mnie to dziwne, bo jem znacznie mniej niż wcześniej a tu takie niespodzianki.
A mi w szpitalu dzisiaj wyznaczyli termin przyjęcia na 27.11, cesarka dzień lub 2 później. Według USG pierwszego trymestru będzie to 36+5. Obym dotrwała:) jutro jesZcze ustalę z moim lekarzem, jak jemu to sie widzi i co on o tym sądzi. Ale może to głupie, ale jak mam taki konkretny termin to jakaś taka spokojniejsza jestem i myślę tylko o tym, że muszę dotrwać te 3 tygodnie:)
 
Do góry