reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Czesc. Jestem nowa na forum. Tydzien temu dowiedzialam sie ze beda blizniaki. Mam juz dwoch synow 6,5 oraz 2,5 roku. Jestem w wielkim szoku. Ciaza byla planowana - chcialam jeszcze coreczke a tu sie okazalo ze bede miala blizniaki.
Jestem po dwoch cc. Lekarz od razu wypisal l4. Jestem w 10 tygodniu. Fajnie ze jest forum na ktorym mozemy sie wspierac
Witaj i gratulacje [emoji7] [emoji7]
Ale nam się forum rozrasta [emoji4] [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Weronika-monika3636 Dzisiejszy dzien od poranka to mdlosci.. Oslabienie I wymioty... Jedyna zywnosc Kora toleruje to ciemne pieczywo Serek allmette I pomidory koktailowe... Leze I nie mam zamiaru wstac.... 4 ciaze za mna ale tak sie nie czulam...

Rozumiem w 100 %, ja miałam mdłości okropne praktycznie od sameg początku do 18 tygodnia, teraz minęły ale pojawiła się zgaga i ogólny niesmak po każdym posiłku...
Spróbuj zaparzony korzeń imbiru wypić, mi to pomagało i dziewczyny też pisały że u nich w miare się sprawdzał.
 
@Weronika-monika3636 @Sylwia 1984 Witajcie na forum. Chyba dla każdej z nas wiadomość o bliźniętach była szokiem. Z czasem będziecie niesamowicie szczęśliwe i dumne. Trzymam za Was kciuki :)
A tak z innej beczki: dziewczyny ile tej pokrzywy pijecie dziennie? Same herbatki czy kupiłyście sobie też sok z pokrzywy?
 
Dziewczynki przychodzę do Was z wieściami po wizycie u tego nowego pana doktora - jestem mega zadowolona że do niego poszłam po 20listopada będziemy się rozpakowywać.
Powiedział że przy ciążach bliźniaczych to już ten 36, 37 tydzień to już jest wystarczająco i że kobiety po 36tc powinny być już hospitalizowane. 20 listopada idę do niego jeszcze do gabinetu i otrzymam skierowanie do szpitala... Jestem w szoku za 18dni będę przygotowywała się do porodu...Ale czy ja sama jestem na to gotowa...hmm
 
Dziewczynki przychodzę do Was z wieściami po wizycie u tego nowego pana doktora - jestem mega zadowolona że do niego poszłam po 20listopada będziemy się rozpakowywać.
Powiedział że przy ciążach bliźniaczych to już ten 36, 37 tydzień to już jest wystarczająco i że kobiety po 36tc powinny być już hospitalizowane. 20 listopada idę do niego jeszcze do gabinetu i otrzymam skierowanie do szpitala... Jestem w szoku za 18dni będę przygotowywała się do porodu...Ale czy ja sama jestem na to gotowa...hmm
No to super, że lekarz się sprawdził. Będziesz spokojniejsza[emoji9] [emoji9] a mówił coś o skurczach? Szyjke Ci badał?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oska305 Szyjkę badał powiedział że nadal jest 4cm i jest zamknięta. Mówiłam mu o skurczach że miewam właśnie czasem takie bóle lekko miesiączkowe ale jakoś specjalnie się do tego nie odniósł czyli wywnioskowałam że na tym etapie to chyba normalne. Mam normalnie za tydzień iść do swojej pani doktor nie ma potrzeby bym rezygnowała z wizyt u niej ale że on by mimo wszystko chciał mnie jeszcze 20 listopada zobaczyć i ustalimy konkrety.
 
Dziewczynki przychodzę do Was z wieściami po wizycie u tego nowego pana doktora - jestem mega zadowolona że do niego poszłam po 20listopada będziemy się rozpakowywać.
Powiedział że przy ciążach bliźniaczych to już ten 36, 37 tydzień to już jest wystarczająco i że kobiety po 36tc powinny być już hospitalizowane. 20 listopada idę do niego jeszcze do gabinetu i otrzymam skierowanie do szpitala... Jestem w szoku za 18dni będę przygotowywała się do porodu...Ale czy ja sama jestem na to gotowa...hmm
No to dobre wiadomości. Dobrze, że do niego poszłaś. Na pewno jesteś gotowa. Musisz myśleć pozytywnie. Jesteś pod dobra opieką a to najważniejsze. Odpoczywaj w ciągu tych dni bo już niedługo będzie Was więcej :)
 
Właśnie Was nadrobiłam, bo dzisiaj jakiś słabszy dzień mam. Jakaś nieprzytomna jestem, głowa mnie boli i spać mi się chce. Ale chociaż mało skurczów:)
@Sylwia 1984 gratuluję i witamy naszym gronie.
@Weronika-monika3636 przykro mi, że nie masz teraz oparcia w partnerze, wierzę, że jak już oswoi się z tą myślą zmieni zdanie i będzie Cię wspierał.
@Shamel dobrze podsumowałas lekarza, u którego byłam, więcej niż nie mam zamiaru się tam pojawiać, trudno, nie będę miała swojego lekarza w szpitalu.
@tusiaczzek1988 bardzo się cieszę, że chociaż Ty trafiłaś na normalnego lekarza:) a na kiedy masz termin wyliczony z miesiączki?
 
Mam pytanie dotyczace wagi. 10 tydzien i schudlam 4 kg. Waga caly czas spada w dol. W pierwszej ciazy przytylam 30 kg w drugiej 20 kg. Wiem ze tą wage odrobie z nawiazka... ale wydaje mi sie to dziwne
 
reklama
Mam pytanie dotyczace wagi. 10 tydzien i schudlam 4 kg. Waga caly czas spada w dol. W pierwszej ciazy przytylam 30 kg w drugiej 20 kg. Wiem ze tą wage odrobie z nawiazka... ale wydaje mi sie to dziwne
@Sylwia 1984 witamy na trojpaczkowym forum :-) A męczą Cię mocne mdlosci/wymioty związane z początkiem ciąży? Może one są przyczyną tego, że tak schudłaś?
@tusiaczzek1988 cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza - z tego co piszesz wydaje się podchodzić do swoich pacjentek profesjonalnie. To niesamowite, że już za około 3 tyg będziesz tulić swoje maleństwa w ramionach <3

Dziewczyny, spokojnej i przespanej w całości nocki Wam życzę :-* Ja na szczęście cały czas w miarę dobrze sypiam, ale mąż mówi, że okropnie chrapię w dodatku w duecie z naszym psem, więc u nas tym niewyspanym jest mąż :D
 
Do góry