reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Weronika-monika3636 witam i gratuluję
Widzę ze z tymi twardnieniami to wszystkie mamy problem na końcówce tej ciąży, a jak mówicie że luteine macie zwiększoną, to znaczy jaką dawkę bierzecie?

Jeszcze mam pytanie o wózek, ponieważ jesteśmy na etapie wybierania. I tak zastanawiamy się nad wózkami firmy dorjan i firmy tfk, w obydwu przypadkach modele jeden obok drugiego. Tylko że wózek dorjana kupimy nowy za taką cenę jak tfk używany, no i w tym problem, czy jest sens kupować używany. Może któraś z was miała doczynienia z jednym i drugim wózkiem i może powiedzieć coś o tym jak się sprawdzają?
 
reklama
@Weronika-monika3636 witam i gratuluję
Widzę ze z tymi twardnieniami to wszystkie mamy problem na końcówce tej ciąży, a jak mówicie że luteine macie zwiększoną, to znaczy jaką dawkę bierzecie?

Jeszcze mam pytanie o wózek, ponieważ jesteśmy na etapie wybierania. I tak zastanawiamy się nad wózkami firmy dorjan i firmy tfk, w obydwu przypadkach modele jeden obok drugiego. Tylko że wózek dorjana kupimy nowy za taką cenę jak tfk używany, no i w tym problem, czy jest sens kupować używany. Może któraś z was miała doczynienia z jednym i drugim wózkiem i może powiedzieć coś o tym jak się sprawdzają?
Ja mam używanego Doriana. Zastanawiałam sie nad nowym, ale trafiła sie okazja. Ja osobiście szukałabym używanego, ale to już zależy od zasobności portfela i podejścia do rzeczy po kimś. My sprawdziliśmy i nasz mieści się w standardowe drzwi 80 centymetrowe. Jeszcze czekamy na nasze Słoneczka, więc zobaczymy jak to będzie z użytkowaniem.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam...na forum jestem juz jakis czas... Do tej pory bylaw na czerwcowych mamach... W poniedzialek dowiedzialam sie ze bija wemnie 2 serduszka... Narazie staram sie dojsc do ladu Z myslami ...jak by nie patrzec przezylam lekki szok... Mam juz 4 dzieci W tym jedno zaraz pelnoletnie... Nie ukrywam ze ciaza nie byla planowana... I troszke sie boje... PS -wiek 36 lat W poniedzialek na usg wyszlo 7 tydzien ..
Witaj,gratulacje :)
 
@Weronika-monika3636 nie dziwię Ci się, że przeżyłaś szok, każda mama na Twoim miejscu musiałaby się oswoić z tą myślą. Potrzebujesz czasu i to normalne. Pisalas, że jedno z Twoich dzieci jest już prawie pełnoletnie, więc na pewno poradzisz sobie z opieką, a i starsze dzieci pewnie pomogą. Poza tym jesteś młoda, niejedna kobieta w Twoim wieku rodzi pierwsze dziecko, a Ty już będziesz miała 6:) sama mam 3 rodzeństwa i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być nas mniej. Tak samo będzie u Ciebie.
@Monikaa_G biorę jedna tabletke luteiny dopochwowo 3 razy dziennie. Zaczynałam od 1..a wózek też kupiliśmy używany, nowy był zdecydowanie za drogi- nam udało się go upolować za pół ceny. Niestety nie wypowiem się na temat wózków, które wymieniłas, gdyż nie widziałam ich na żywo, czytałam tylko opinie o tfk, był bardzo chwalony. Jednak był za szeroki na naszą windę więc zrezygnowaliśmy z oglądania.
 
Ostatnia edycja:
IMG_4098.JPG
Hej,ja jem śniadanie i czekam na męża o 14 do położnej.
A w końcu i my mamy furę dla dziewczyn,już wyprana czeka. Cieszę się,ze zdecydowaliśmy sie na bugaboo donkey duo,składa się do małych rozmiarów o co nam chodziło,ze względu na mały samochód,jest lekki i zgrabny,można używać jako wózka pojedynczego z dopięty koszem,super,same plusy,kupiliśmy używany,bo nowy to ja nie wiem kto by kupił to jednak mnóstwo pieniędzy,ale nam się udało znaleźć z fotelikami maxi cosi,które można wpiąć w wózek wiec fajnie.
Zaszalelismy z kolorem tez ;)
 

Załączniki

  • IMG_4098.JPG
    IMG_4098.JPG
    74,5 KB · Wyświetleń: 482
Marti92widzialam to na żywo u znajomej, naprawdę fajny :) Gdyby był tańszy to był to nasz drugi typ po baby jogger. Ale osobiście nie zapłacę za używkę prawie 5000 zł.
 
Powiem Wam że śpię coraz gorzej, po 2-3 godziny w nocy, a mam wrazenie ze i to niezbyt twardo bo ciagle sie krece. W dzien przy swoich dzieciakach raczej nie jestem w stanie odespać więc jestem jak zombie. A co to będzie później, nikłe szanse że odespie przy blizniakach...
 
@Weronika-monika3636 nie dziwię Ci się, że przeżyłaś szok, każda mama na Twoim miejscu musiałaby się oswoić z tą myślą. Potrzebujesz czasu i to normalne. Pisalas, że jedno z Twoich dzieci jest już prawie pełnoletnie, więc na pewno poradzisz sobie z opieką, a i starsze dzieci pewnie pomogą. Poza tym jesteś młoda, niejedna kobieta w Twoim wieku rodzi pierwsze dziecko, a Ty już będziesz miała 6:) sama mam 3 rodzeństwa i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być nas mniej. Tak samo będzie u Ciebie.
@Monikaa_G biorę jedna tabletke luteiny dopochwowo 3 razy dziennie. Zaczynałam od 1..a wózek też kupiliśmy używany, nowy był zdecydowanie za drogi- nam udało się go upolować za pół ceny. Niestety nie wypowiem się na temat wózków, które wymieniłas, gdyż nie widziałam ich na żywo, czytałam tylko opinie o tfk, był bardzo chwalony. Jednak był za szeroki na naszą windę więc zrezygnowaliśmy z oglądania.
Najbardziej przykre jest ze partner namawia na aborcje...nie wchodzi to w gre ale e tym wszystkim to kolejna igla wbita W glowe
 
reklama
Do góry