reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny, a czy czujecie oprócz twardnienia brzucha takie ciągnięcia i pobolewania w dole pleców??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie zaraz po twardnieniu brzucha czasem pojawia się u mnie ból brzucha albo krzyża i promieniuje na nogi. Ale szybko przechodzi. Lekarz kazał jechać do szpitala, jeśli by nie przechodziły po paru minutach albo było ich kilka(4-5) na godzinę.
 
reklama
Nie wiem czy pamiętacie kiedyś pisałam że lekarz do którego chodzę nie ma nic wspólnego z żadnym szpitalem i że do szpitala jakby pójdę z drogi... Ale chyba poziom stresu u mnie wzrasta i umówiłam się do lekarza który właśnie pracuje w szpitalu. Idę do niego w czwartek i będę go prosiła żeby on mi właśnie wykonał CC. Ogółem i tak u mnie są wskazania bo dość spore problemy z sercem a poza tym jeden dzieciaczek jest ułożony w poprzek.
Wiec i tak w szpitalu zrobili by mi CC. Ale wolę czuć się bezpieczniej i mieć swojego lekarza...
Ten stres to nam się wszystkim udziela- jestem w podobnej sytuacji, bo w tym miesiącu mój lekarz przestał pracować w szpitalu, gdzie miałam rodzić i w ogóle zrobiła się tam niejasna sytuacja z porodówka. Wiec za tydzień z kawałkiem też idę do lekarza, do którego chodziłam przed ciążą, bo pracuje w szpitalu, na który się teraz zdecydowałam, mam nadzieję, że uda mi się z nim dogadać odnośnie CC.
W ogóle zamiast leżeć spokojnie to mam teraz dodatkowego stresa przez tą sytuację z porodówkami we Wrocławiu- wszyscy wokół mówią, że odsyłają kobiety do innych szpitali bo nie ma miejsc, a średnio mi się widzi jeździć zestresowana po całym mieście szukając wolnych miejsc w szpitalu. Ale lekarz i położna uspokajają mnie, że z ciążą bliźniacza nikt nie będzie ryzykował i mnie nie odeśle, jednak mi i tak cały czas to siedzi w głowie:/
 
Ja mam szyjkę 2.7 z dzidziami Ok,ale ciagle skurcze na KTG częste i mam leżeć i brać leki. Mnie plecy bolą od leżenia. A bóle to w dole brzucha i w kroczu tak ciągnie głównie jak wstanę do łazienki i już jest tak ciężko chodzić czy ustać przy zlewie żeby ręce umyć i się uczesać :( za tydzień mam urodziny,ciekawe czy mnie wypuszcza czy będą trzymać,oby dzieci nie chciały wyjść jeszcze i najlepiej poczekaly do końca listopada.
 
Ariska Tusiaczek to macie jeszcze teraz zamieszanie z lekarzami... Ja zmieniłam na taką pracującą w moim w szpitalu w 32 tyg. Myślałam, że mnie oleje, ale jednak super się mną zajęła. Najważniejsze żebyście czuły się komfortowo. A jednak jeśli na obchodzie widuje się znajoma teraz to jest przyjemniej. Trzymam kciuki żeby sprawa z lekarzami szybko się wyjaśniła.
Marti czyli u Ciebie przewidują wcześniejszy porod? Czy trzymają Cię żeby go właśnie zatrzymać?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ariska Tusiaczek to macie jeszcze teraz zamieszanie z lekarzami... Ja zmieniłam na taką pracującą w moim w szpitalu w 32 tyg. Myślałam, że mnie oleje, ale jednak super się mną zajęła. Najważniejsze żebyście czuły się komfortowo. A jednak jeśli na obchodzie widuje się znajoma teraz to jest przyjemniej. Trzymam kciuki żeby sprawa z lekarzami szybko się wyjaśniła.
Marti czyli u Ciebie przewidują wcześniejszy porod? Czy trzymają Cię żeby go właśnie zatrzymać?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymają mnie żeby zatrzymać,ale ja nie wiem już 5 dzień i skurcze są nie aż takie silne ale częste dostaje te leki i nie mogę chodzić już taka zmęczona,albo bym chciała do domu albo rodzic :/
 
Hej dziewczyny. Wczoraj remont pokoju dobiegł końca, dziś już tylko posprzątałam. Miejsce na łóżeczka jest, dwie szafy są puste i czekają na rzeczy dla dzieci. Zostało mi tylko zamawianie. Jestem wykończona tym remontem, wszystko mnie boli, na szczęście nie brzuch tylko po prostu mięśnie od pracy ale cieszę się, że mamy już to za sobą.
Nadrobiłam Wasze wpisy. Do dziewczyn, które są w szpitalu: trzymam za Was kciuki żeby wszystko wróciło do normy a dzieciaczki za wcześnie na świat się nie pchały :)
 
Ja tez lekarza zmienilam ale w 27tyg wlasnienna takiego co robi w tym szpitalu do ktorego ide i super bo jemu dalindecyzje czy wypisac i wogole sie interesowal a poprzednim razem mialam innego to totalna olewka bo nie mialam lekarza od nich

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakiś mam ciężki dzień. Płaczę bez powodu. Brzuch znowu mi się napina. Nie wiem... może to hormony tak mnie rozkładają. Chciałabym już mieć szpital i cc za sobą. Chciałabym mieć swoje Skarby już przy sobie. Nie martwić się, że coś przegapię i nie wyłapię tego momentu, gdy mam jechać to szpitala. Boje sie, ze teraz Maluchy musiałyby byc w inkubatorach. Sa jeszcze talię malusieńkie. Jeszcze ta pogoda za oknem... Przepraszam, że tak marudzę. Musiałam się wygadać...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakiś mam ciężki dzień. Płaczę bez powodu. Brzuch znowu mi się napina. Nie wiem... może to hormony tak mnie rozkładają. Chciałabym już mieć szpital i cc za sobą. Chciałabym mieć swoje Skarby już przy sobie. Nie martwić się, że coś przegapię i nie wyłapię tego momentu, gdy mam jechać to szpitala. Boje sie, ze teraz Maluchy musiałyby byc w inkubatorach. Sa jeszcze talię malusieńkie. Jeszcze ta pogoda za oknem... Przepraszam, że tak marudzę. Musiałam się wygadać...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Doskonale Cie rozumiem...tez ostatnio mam coraz gorsze dni. Mam nadzieje ze ten miesiac szybko mi zleci do tej planowanej cesarki na 5-6 grudnia.
Tez strasznie sie boje ze nie wylapie momentu kiedy bede musiala.jechac do szpitala.
Ale od tego tygodnia raz w tygodniu bedzie do mnie zagladac polozna ze szkoły rodzenia mam nadzieje ze wprowadzi to u mnie troche wiekszy spokoj...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja planuje jeszcze jutro wytrzymać i we wtorek będę dzwonić do mojej doktor. W środę będzie według wyliczeń poprzedniego lekarza 35 tyg., więc jeśli zrobią cc to już w 36 tyg. Dobija mnie to czekanie.

@Adunnnia a Ty w jakim tygodniu masz planowane cc?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry