reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki. U mnie słaba nocka,w szpitalu dalej i nie zapowiada się żebym wyszła, moj brzuch tak na dole już jest i strasznie mnie ciśnie na dole. Ja leżę a za oknem słoneczko,mąż musiał pojechać,później jeszcze ma pare prac w domu do zrobienia,ja nie zdążyłam poprasować wiec będzie kontynuował,musi wyprać firanki i zasłonki,powiesić także ma co robić,a wieczorem przyjedzie. Bądźmy dzielne mamusie :) już niedługo będziemy tulić maluszki a narazie musimy być cierpliwe. Idę drzemać. Miłego dnia !
 
reklama
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?

Wiesz nie masz się co martwić ja około 20tc dopiero zaczęłam coś czuć ale bardzo rzadko, tak naprawdę koło 28tc to już ruchy były odczuwalne codziennie i tak naprawdę to właśnie po 28tc zaczęłam czuć ruchy regularnie...także nic się nie martw jeszcze będziesz prosiła dzieciaczki żeby się troszkę uspokoiły jak Cię zaczną boleśnie kopać po żebrach, żołądku czy pęcherzu he he :-D
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
Hej. Dokładnie tak jak mówi tusiaczek. Po 25-28 to będziesz czuła tak bardziej i będą fajne kopniaczki ale później tak jak ja Np. Teraz to już spać nie mogę przez te bolesne kopy i ruszają się tak i brzuch okopia ze boli czasem bardzo. ;)
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
Nie martw się, ja takie lekkie poczułam dopiero ok 22 tyg, a takie wyraźne dopiero jakieś 2-3 tyg później.
 
Hej dziewczyny :)
Do Lidla pojadę jutro bo mam wizytę u ginekologa a Lidl jest obok więc zobaczę czy coś się uda kupić.
Ja ruchy takie baaardzo delikatne zaczęłam czuć w 18 tyg ale to były takie moje domysły, że to może być dziecko więc na spokojnie jest jeszcze czas na ruchy. Dużo też zależy od umiejscowienia łożyska. Na usg dziecko fikało i kopało jak szalone a ja nie czułam nic.
Dziewczyny co ile macie wizytę u ginekologa? Ja mam co miesiąc, jestem w 31 tyg, ciekawe czy jutro też mnie zapisze dopiero za miesiąc czy już może trochę szybciej.
 
To mój brzuszek z 32t4d (piątek 27.10.)
Także brzuszek idzie pierwszy a potem dopiero cycki :-D
Tusiaczek my mówimy że jak idę to najpierw widać brzuch, potem długo długo nic i dopiero potem ja:) a to dopiero 31+5, ciekawe co będzie później:D 20171030_104303-1.jpg
 

Załączniki

  • 20171030_104303-1.jpg
    20171030_104303-1.jpg
    590,6 KB · Wyświetleń: 90
Hej dziewczyny :)
Do Lidla pojadę jutro bo mam wizytę u ginekologa a Lidl jest obok więc zobaczę czy coś się uda kupić.
Ja ruchy takie baaardzo delikatne zaczęłam czuć w 18 tyg ale to były takie moje domysły, że to może być dziecko więc na spokojnie jest jeszcze czas na ruchy. Dużo też zależy od umiejscowienia łożyska. Na usg dziecko fikało i kopało jak szalone a ja nie czułam nic.
Dziewczyny co ile macie wizytę u ginekologa? Ja mam co miesiąc, jestem w 31 tyg, ciekawe czy jutro też mnie zapisze dopiero za miesiąc czy już może trochę szybciej.
Pewnie jutro zapisze Cię na kolejną wizytę szybciej niż za miesiac. Ja np. od 28tc mam co 2 tyg, a od 34 będę miała co tydzień.
Jutro idę też do innego lekarza, takiego który jest w szpitalu, gdzie chcę rodzić. Także teraz na końcówce będę chodzić do dwóch:)
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
Ja późno bo ok 21 tyg zaczelam czuc wiec spokojnie [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Do Lidla pojadę jutro bo mam wizytę u ginekologa a Lidl jest obok więc zobaczę czy coś się uda kupić.
Ja ruchy takie baaardzo delikatne zaczęłam czuć w 18 tyg ale to były takie moje domysły, że to może być dziecko więc na spokojnie jest jeszcze czas na ruchy. Dużo też zależy od umiejscowienia łożyska. Na usg dziecko fikało i kopało jak szalone a ja nie czułam nic.
Dziewczyny co ile macie wizytę u ginekologa? Ja mam co miesiąc, jestem w 31 tyg, ciekawe czy jutro też mnie zapisze dopiero za miesiąc czy już może trochę szybciej.
Ja teraz co dwa tyg bede miala

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry