reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Mam leżeć i brać magnez, no spę i luteinę. Ale magnez i no spa to biorę jak jest mi gorzej, bo nic konkretnego mi nie zaleciła. Będę tak jak Ty 3 razy dziennie. Bierzesz 3 ×1 magnez czy 3×2? U mnie szyjka 2.95

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze tydzień temu też brałam nospe tylko doraźnie, ale teraz kazał mi brać regularnie, żeby zapobiegać skurczom. A magnez biorę tak trochę dziwnie- 2 tabl rano i 4 wieczorem, ale to dlatego że największe problemy z brzuchem mam właśnie nocą. A jaka masz dawkę magnezu w jednej tabletce?
 
reklama
Eh dziewczyny widzę,ze ciężko już każdej z nas. Ja był chciała wyjść ze szpitala i sobie w domu poleżeć,ale zobaczymy,teraz na KTG miałam ze 3-4 skurcze. Mi dają adalat rozkurczowy. Nie chce jeszcze rodzic wiec mam nadzieje,ze się uspokoi trochę i wytrzymam,ale ciąże bliźniacze wcześniej się kończą wiec dlatego chcą mnie trzymać,oby nie do końca. Na pęcherz i jajniki to strasznie cisną, mnie boli w kroczu tak ze ciężko do toalety pójść,jeszcze dość wcześnie dla nas wszystkich,mogłybyśmy urodzić w 36-37 tygodniu ale nie teraz :( wy macie cc planowane a ja póki co na naturalny porod i się boje,ale oby było wszystko dobrze to jakoś damy radę. Mąż działa w domu,łóżeczko i kołyskę przygotował,poprał,butelki,smoczki wygotowak dobrze mu idzie ;) przyjedzie na noc do mnie a jutro będzie dalej działał,bo my nie przygotowaniam na dzidzie jeszcze a jest jeszcze trochę do zrobienia.
Marti życzę Ci żebyś dotrwała do wymarzonego przez każdą z nas 36-37 tyg ale pomyśl sobie że 34 tydzień to przy bliźniakach też niezły wynik. Mi właśnie lekarz każe do niego dotrwać i mówi że potem to już z górki;) ale skoro jesteś w szpitalu to na pewno będą powstrzymywać poród tak długo jak to tylko możliwe. Tak jak piszesz- dacie radę:)
 
Ja jeszcze tydzień temu też brałam nospe tylko doraźnie, ale teraz kazał mi brać regularnie, żeby zapobiegać skurczom. A magnez biorę tak trochę dziwnie- 2 tabl rano i 4 wieczorem, ale to dlatego że największe problemy z brzuchem mam właśnie nocą. A jaka masz dawkę magnezu w jednej tabletce?
Mam Asmag B 20 mg jonów

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Wybaczcie moje pytania ale jestem tu nowa a stron I wiadomosci jest tyle do przeczytania ze szok.
Ja rowniez jestem w ciazy blizniaczej ale na poczatku bo to 10 tydzien.
Ciesze sie bardzo ale I martwie bo mecza mnie tak straszne mdlosci I wymioty ze jestem na lekach przeciwwymiotnych. I do tego dochodzi czasem zgaga. Wy rowniez tak mialyscie?
Moja ciaza blizniacza jest dwukosmowkowa I dwuowodniowa czyli dwujajowa.
Pozdrawiam wszystkie mamy I przyszle mamy
To ze ciaza 2k2o nie znaczy ze dwujajowa :)

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do mnie zaraz mąż przyjedzie mam nadzieje,ze dziś będzie noc spokojna,trochę posiedzimy a później spać. Ja już sobie leżę do snu jeszcze za godz tabsy muszę wziąć tylko. Trzymajcie się!
 
U mnie tez lekarz mowi zeby do 34 chociaz wytrzymac, sterydy podane i czekamy

Ja w domu od wczoraj lekarz pozwolil szyjka 3.4cm.wiec niezle za tydzien mam wizyte u swojego lekarza i zobaczymy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez lekarz mowi zeby do 34 chociaz wytrzymac, sterydy podane i czekamy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jesteś w domu? Ja sterydy podane i kroplowa na skurcze ale mnie ciagle trzymają i dodaje te tabsy,No i nie wiem co dalej ale narazie zostajemy w szpitalu. Tez będziesz miała cesarkę jak dziewczyny ?
 
reklama
Do góry