reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie tez lekarz mowi zeby do 34 chociaz wytrzymac, sterydy podane i czekamy

Ja w domu od wczoraj lekarz pozwolil szyjka 3.4cm.wiec niezle za tydzien mam wizyte u swojego lekarza i zobaczymy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, że już w domu jesteś i że szyjka długa. Ona tak się wydłużyla po tych lekach szpitalnych? Bo jeśli dobrze pamiętam, wcześniej miałaś tylko 0,5 cm. Chyba, że coś pomieszalam.
 
Dziewczyny, a czy czujecie oprócz twardnienia brzucha takie ciągnięcia i pobolewania w dole pleców??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez lekarz mowi zeby do 34 chociaz wytrzymac, sterydy podane i czekamy

Ja w domu od wczoraj lekarz pozwolil szyjka 3.4cm.wiec niezle za tydzien mam wizyte u swojego lekarza i zobaczymy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
No to u Ciebie szyjka jeszcze super się trzyma. A masz już zapowiedziane, ze po 34 tyg cc, czy będą Cię trzymać jak najdłużej się da?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a czy czujecie oprócz twardnienia brzucha takie ciągnięcia i pobolewania w dole pleców??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie właśnie od kilku dni tak troszkę dół brzucha pobolewa nie umiem rozróżnić czy to takie lekkie bóle miesiączkowe czy to raczej bóle od bioder, nie biorę leków bo ból nie jest jakiś bardzo uciążliwy ale jest odczuwalny...plecy właśnie też bolą jakby właśnie takie dziwne ciągnięcie w dół. Ale byłam w piątek na wizycie i szyjka długa na ponad 4,3cm. Wiec raczej te bóle które mi ostatnio dokuczają nie mają wpływu na szyjkę...i ogółem wszystko u dzieciaków jest wpoządku...więc chyba te bóle to nic groźnego.
 
Nie wiem czy pamiętacie kiedyś pisałam że lekarz do którego chodzę nie ma nic wspólnego z żadnym szpitalem i że do szpitala jakby pójdę z drogi... Ale chyba poziom stresu u mnie wzrasta i umówiłam się do lekarza który właśnie pracuje w szpitalu. Idę do niego w czwartek i będę go prosiła żeby on mi właśnie wykonał CC. Ogółem i tak u mnie są wskazania bo dość spore problemy z sercem a poza tym jeden dzieciaczek jest ułożony w poprzek.
Wiec i tak w szpitalu zrobili by mi CC. Ale wolę czuć się bezpieczniej i mieć swojego lekarza...
 
reklama
Zewnetrzna lekarz stwierdzil ze ma 50mm i dlatego szpital ale na usg wyszlo ze zew i wew ma te 3cm to troche lekarz nad wyrost mnie postraszyl

Do 34 mam wytrzymac ale jak dluzej to lepiej. Laski nie maja 2kg jeszcze to teraz kazdy kg na wage zlota

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry