reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej. ... Byłam dziś na usg. Sara 2100 Tobiasz 1900. Z nerkami u niego lepiej i różnica to już tylko 11%. Od wczoraj okresowe bóle i twardnienie brzucha. Macica już zaczyna się szykować do porodu [emoji53][emoji17]Mam leżeć i wytrwać jeszcze chociaż z tydzień. Jutro dopiero 34 tyg...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana lez i odpoczywaj jak najwiecej niech maluszki jeszcze ten tydzień posiedza u mamusi

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Mi w końcu wyjęli ta igle,wiec się wyspalam chociaż,ale jestem już zmęczona tym szpitalem,nie wypuszcza mnie bo skurcze mam ciagle ale podana mi tabletki narazie,na KTG już takie czestszcze i dłuższe te skurcze i muszę leżeć póki co. Tak mi ciężko już prawie 70 kg wazę i do wc iść trudno boli i uciska na krocze. Nie widm czy wytrzymam jeszcze miesiąc czy to już wkrótce,ale wysłałam męża do domu żeby przygotował łóżeczka i zrobił resztę rzeczy których nie ogarnelam żeby było gotowe wrazie W
A wypuszcza Was jeszcze??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witaj @Aga1989 ja miałam właśnie takie okropne mdłości i ciagle senna do chyba około 16 tyg jakoś,ciagle tylko kanapa i nie miałam na nic siły,ciąża bliźniacza to jednak podwójnie można odczuwać i to nic złego.
@Alina1987 dzięki, no właśnie nic nie wiem,doktor mówiła,ze tydzień,kilka dni,ale teraz to nie wiem co dalej, mam nadzieje,ze wyjdę jeszcze i poczekam w domku listopad na niunie.
U mnie 33+4,tak mi już ciężko i małe uciskają mnie,czy tez tak macie,ze was kopia po jajnikach i pęcherzu i naciskają a ruchy są już bolesne bardziej,bo jak mnie kopia to już czuje,ze są takie spore i maja coraz mniej miejsca i takie nie przyjemne to,ale ruchliwe są i jest wszystko dobrze.
Marti u mnie jest teraz 31+4 a jest mi już mega ciężko, wiec mogę tylko się domyślać jak Tobie jest już ciężko..cały czas dostaje po żebrach, pęcherzu, jajnikach i w żołądek, bo znowu mi nieodbrze i mi się odbija wszystko. Ale z drugiej strony się cieszę, że ruchliwe, inaczej pewnie bym się zamartwiała, że ich nie czuję.
 
Ostatnia edycja:
Hej. ... Byłam dziś na usg. Sara 2100 Tobiasz 1900. Z nerkami u niego lepiej i różnica to już tylko 11%. Od wczoraj okresowe bóle i twardnienie brzucha. Macica już zaczyna się szykować do porodu [emoji53][emoji17]Mam leżeć i wytrwać jeszcze chociaż z tydzień. Jutro dopiero 34 tyg...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
O to widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji- u mnie w środę dzieci ważyły bardzo podobnie jak u Ciebie i też mam problemy z napinaniem się brzucha i bólami jak na okres. I już macica szykuje się na poród, a to dopiero 31+4.. lekarz kazał mi wytrwać min 2 tygodnie.
Ważne, że z nerkami Małego już lepiej i różnica w wadze niewielka, na pewno dacie radę jeszcze przez ten tydzień albo i więcej w trojpaczku:)
 
O to widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji- u mnie w środę dzieci ważyły bardzo podobnie jak u Ciebie i też mam problemy z napinaniem się brzucha i bólami jak na okres. I już macica szykuje się na poród, a to dopiero 31+4.. lekarz kazał mi wytrwać min 2 tygodnie.
Ważne, że z nerkami Małego już lepiej i różnica w wadze niewielka, na pewno dacie radę jeszcze przez ten tydzień albo i więcej w trojpaczku:)
I co Ci lekarz radzi na te dolegliwości??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I co Ci lekarz radzi na te dolegliwości??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam dużą dawkę magnezu, 3 razy dziennie nospa i luteina dopochwowo. I oczywiście mam się mega oszczędzać, bez długich spacerów, żadnych porządków w domu itp. Mam za tydzień z kawałkiem wizytę i wtedy już będę mieć skierowanie do szpitala najprawdopodobniej. Całe szczęście, że szyjka cały czas długa, bo 3,5 cm.
A Tobie kazał brać jakieś tabletki czy tylko leżeć? Bo mnie trochę przerażają te ilości, które teraz biorę.
 
Mam dużą dawkę magnezu, 3 razy dziennie nospa i luteina dopochwowo. I oczywiście mam się mega oszczędzać, bez długich spacerów, żadnych porządków w domu itp. Mam za tydzień z kawałkiem wizytę i wtedy już będę mieć skierowanie do szpitala najprawdopodobniej. Całe szczęście, że szyjka cały czas długa, bo 3,5 cm.
A Tobie kazał brać jakieś tabletki czy tylko leżeć? Bo mnie trochę przerażają te ilości, które teraz biorę.
Mam leżeć i brać magnez, no spę i luteinę. Ale magnez i no spa to biorę jak jest mi gorzej, bo nic konkretnego mi nie zaleciła. Będę tak jak Ty 3 razy dziennie. Bierzesz 3 ×1 magnez czy 3×2? U mnie szyjka 2.95

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Eh dziewczyny widzę,ze ciężko już każdej z nas. Ja był chciała wyjść ze szpitala i sobie w domu poleżeć,ale zobaczymy,teraz na KTG miałam ze 3-4 skurcze. Mi dają adalat rozkurczowy. Nie chce jeszcze rodzic wiec mam nadzieje,ze się uspokoi trochę i wytrzymam,ale ciąże bliźniacze wcześniej się kończą wiec dlatego chcą mnie trzymać,oby nie do końca. Na pęcherz i jajniki to strasznie cisną, mnie boli w kroczu tak ze ciężko do toalety pójść,jeszcze dość wcześnie dla nas wszystkich,mogłybyśmy urodzić w 36-37 tygodniu ale nie teraz :( wy macie cc planowane a ja póki co na naturalny porod i się boje,ale oby było wszystko dobrze to jakoś damy radę. Mąż działa w domu,łóżeczko i kołyskę przygotował,poprał,butelki,smoczki wygotowak dobrze mu idzie ;) przyjedzie na noc do mnie a jutro będzie dalej działał,bo my nie przygotowaniam na dzidzie jeszcze a jest jeszcze trochę do zrobienia.
 
Do góry