reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No to trzymam mocno kciuki żeby obyło się bezstresowo[emoji9] A Twoja lekarka nie może Ci jakoś pomóc? Nie ma tam znajomości w tym szpitalu?
Trzymam dziś kciuki za usg. To 3 trymestru prawda? Powodzenia [emoji9] [emoji9] [emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie nie bardzo mi może pomóc bo ona przyjmuje tylko w moim mieście a mieszka całkiem gdzie indziej i sama mi powiedziała że niestety nie jest w stanie mi pomóc jeśli chodzi o poród :-( jedynie co to może mi wcześniej wystawić skierowanie do szpitala żebym mogła na spokojnie sobie to załatwić.
Tak @Oska305 to już III Trymestr, ale ten czas leci :-)
 
reklama
Dziewczynki ja jestem po 3 prenatalnym, wszystko dobrze dziś według OM 32tc według USG 33tc. Dzidzie mają już po 2kg, mają też już włoski na główce, lekarz nie widzi żadnych wad, wszystko jest wpozadku :-) Pan doktor dziś mi powiedział że wagowo to ciążę można uznać za donoszoną, że nie jedno dziecko w pojedynczej ciąży w tym tygodniu jest wiele mniejszej. Nic nie wygląda na to żeby dzidzie chciały już się ewakuować mimo że mają coraz mniej miejsca to wód płodowych mają sporo. Przepływy też dobre, ogółem powiedział że w mojej sytuacji CC to tylko formalność. Niestety mam tylko zdjęcie dzidziusia po lewej stronie bo dzidziek po prawej wolał oglądać mój kręgosłup niż pokazać się mamusi...
 

Załączniki

  • IMG_20171023_124840.jpg
    IMG_20171023_124840.jpg
    347,1 KB · Wyświetleń: 103
Dziewczynki ja jestem po 3 prenatalnym, wszystko dobrze dziś według OM 32tc według USG 33tc. Dzidzie mają już po 2kg, mają też już włoski na główce, lekarz nie widzi żadnych wad, wszystko jest wpozadku :-) Pan doktor dziś mi powiedział że wagowo to ciążę można uznać za donoszoną, że nie jedno dziecko w pojedynczej ciąży w tym tygodniu jest wiele mniejszej. Nic nie wygląda na to żeby dzidzie chciały już się ewakuować mimo że mają coraz mniej miejsca to wód płodowych mają sporo. Przepływy też dobre, ogółem powiedział że w mojej sytuacji CC to tylko formalność. Niestety mam tylko zdjęcie dzidziusia po lewej stronie bo dzidziek po prawej wolał oglądać mój kręgosłup niż pokazać się mamusi...
Słońce no to super[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
I rzeczywiście spore. Moje w 32 tyg 2 dni jedno miało 1850, a drugie 1650 g.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście. Ja w dalszym ciągu leżę, w czwartek zakładają mi peeser czy jak to się tam zwie. Zapewne bede sie cieszyła jak glupia ze wyjde z domu, teraz kiedy ograniczone mam to praktycznie do minimum. Nie ukrywam że dopada mnie depresja. Zazdroszczę Wam wszystkim że możecie iść na zakupy, spacer, odwiedzić znajomych i porobić coś itd. Mi pozostaje Internet i spoglądać z łóżka na to co dzieje się w koło. W weekend mój mąż pomalował pokój, który będzie sypialnia i pokojem dzieci jednoczesnie, przez jakis czas, a więc w ciagu najblizszych dwoch tygodni pojedzie i kupi meble a moze nawet zamowimy także łóżeczko :) pościel przyszła i jest naprawde śliczna tak samo jak na zdjęciach :)
 
Dziewczynki ja jestem po 3 prenatalnym, wszystko dobrze dziś według OM 32tc według USG 33tc. Dzidzie mają już po 2kg, mają też już włoski na główce, lekarz nie widzi żadnych wad, wszystko jest wpozadku :-) Pan doktor dziś mi powiedział że wagowo to ciążę można uznać za donoszoną, że nie jedno dziecko w pojedynczej ciąży w tym tygodniu jest wiele mniejszej. Nic nie wygląda na to żeby dzidzie chciały już się ewakuować mimo że mają coraz mniej miejsca to wód płodowych mają sporo. Przepływy też dobre, ogółem powiedział że w mojej sytuacji CC to tylko formalność. Niestety mam tylko zdjęcie dzidziusia po lewej stronie bo dzidziek po prawej wolał oglądać mój kręgosłup niż pokazać się mamusi...
@tusiaczzek1988 Twoje dziewczynki mają już piękną wagę i cieszę się, że wszystko u Was dobrze :-) Zdjęcie dzidzi super - szkoda, że drugi maluch się schował :D
@Kamilllla w moim przypadku też było tak, że dopiero na 2 prenatalnych maluchy ujawniły swoją płeć :-)
@wehikulchrzanu dziękuję za podzielenie się uwagami i tym jak to jest u Ciebie, jednak u mam bliźniaków trochę inaczej to wygląda z tym kp i nie ma to jak rady od drugiej bliźniaczej mamy! Na głowę można dostać jak się za dużo czyta w internetach ;-)
 
reklama
Shamel dobrze że już Cię wypuścili, teraz idź do specjalisty i miejmy nadzieję że porządnie się Tobą zajmie :) Myślę że już wykorzystałaś złą passę, więc teraz powinno być już lepiej. Córeczce życzę zdrówka, na szczęście takie maluchy szybko się regenerują :)
Ja też biorę Zuravit + vit. C, mój lekarz powiedział żeby brać nawet 2x dziennie bo nie zaszkodzi.
 
Do góry