reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja nie śpię,prasowałam dziś i mnie tak plecy bolą i brzuch twardy a dziewczynki tak mnie kopia boleśnie coś dziś:(
To mamy podobnie. My dzis na chrzcinach bylismy i chyba za duzo siedzenia...teraz masakra plecy i zebra straszznie bola i dzieciaczki sobie zawody karate urzadzaja...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny, jestem od nocy z pon-wt w szpitalu :(:(:( dostałam ataku kolki nerkowej, wyłam z bólu..podali mi kroplówke z paracetamolem, jakieś sole/witaminy i...oczywiscie antyboyk dozylnie przez 3 dni i potem doustnie...w posiewu ZNOWU wyszło ze mam e.coli...mam w poniedziałek miec ponawiaane badanie i zobaczymy :( mam dość...

a kolka nerkowa....koszmar :(:(:(:(
@Shamel współczuję , nie dość że musisz się męczyć z kolka nerkowa,to jeszcze dochodzą nerwy przez te bakterie. Dziewczyny pisały tu o żurawicie,- też go biorę od kiedy skończyłam antybiotyk na e-coli, do tego pije sok z żurawiny i od tej pory posiewy są ok, czasem tylko nieco podwyższona ilość bakterii w badaniu moczu.
Daj znać w poniedziałek, jak wyniki powtórki badań, zycze dużo zdrówka i jak najmniej ataków kolki.
 
Hej. Daawno mnie tu nie było. U nas też trochę zawirowań. Najpierw leżałam w szpitalu ze skokami ciśnienia, a teraz leżę, bo akcja porodową się zaczęły, ale leki pomogły. Mam jeszcze nadzieję, że nas puszczą do domu. To dopiero początek 33 tyg...

@Shamel miałam to samo w 15 tyg. Doskonale rozumiem co czujesz. Trzymaj się tam. Tulę mocno[emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, aby dzieciaczki posiedziały jak najdłużej w brzuszku. Dobrze, że lekarzom udało się wstrzymać akcje porodową. Nadal masz skoki ciśnienia czy już się unormowało?
 
To mamy podobnie. My dzis na chrzcinach bylismy i chyba za duzo siedzenia...teraz masakra plecy i zebra straszznie bola i dzieciaczki sobie zawody karate urzadzaja...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z kolei zasnęłam o 23, ale obudziłam się po 3 i zasnąć już nie mogę:/ całe szczęście, że na tej osiemnastce siostrzenicy na zmianę chwilę chwilę siedziałam przy stole, chwilę leżałam sobie na narożniku, to chociaż plecy mnie tak nie bolą.
 
@Shamel trzymam mocno kciuki, żeby kolka już nie wróciła i żeby wszystko było dobrze ☺ Że też takie rzeczy muszą odzywać się akurat w ciąży, kiedy jedyne co można wziąć to paracetamol... Daj znać jutro co wykazały badania - jestem pewna, że będzie poprawa :tak:
@Oska305 pewnie musiałaś najeść się strachu. Cale szczęście, że lekarze powstrzymali akcję porodową i mają Cię pod obserwacją. Również trzymam kciuki żeby Twoje maleństwa jak najdłużej posiedzialy w brzuszku:) dużo zdrówka!
My też jesteśmy od zeszłej niedzieli w szpitalu, na szczęście skurcze zostały wyciszone, teraz nas obserwują i jak w pn na badaniach będzie wszystko ok, to mają nas wypuścić do domu
 
Trzymam kciuki, aby dzieciaczki posiedziały jak najdłużej w brzuszku. Dobrze, że lekarzom udało się wstrzymać akcje porodową. Nadal masz skoki ciśnienia czy już się unormowało?
Raz tylko mi skończyło, ale to w gabinecie u nowej Pani doktor, która z mety skierowała mnie na sterydy do szpitala[emoji1] [emoji2] Ale dzięki temu, w porę wyłapano, że mi się akcja porodową zaczyna[emoji4]

Mialyscie podawane sterydy na płucka dla dzieci? Czy tylko mnie tak cholernie bolało??

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Shamel trzymam mocno kciuki, żeby kolka już nie wróciła i żeby wszystko było dobrze [emoji5] Że też takie rzeczy muszą odzywać się akurat w ciąży, kiedy jedyne co można wziąć to paracetamol... Daj znać jutro co wykazały badania - jestem pewna, że będzie poprawa :tak:
@Oska305 pewnie musiałaś najeść się strachu. Cale szczęście, że lekarze powstrzymali akcję porodową i mają Cię pod obserwacją. Również trzymam kciuki żeby Twoje maleństwa jak najdłużej posiedzialy w brzuszku:) dużo zdrówka!
My też jesteśmy od zeszłej niedzieli w szpitalu, na szczęście skurcze zostały wyciszone, teraz nas obserwują i jak w pn na badaniach będzie wszystko ok, to mają nas wypuścić do domu
A co u Ciebie się stało? Który tydzień?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, jestem od nocy z pon-wt w szpitalu :(:(:( dostałam ataku kolki nerkowej, wyłam z bólu..podali mi kroplówke z paracetamolem, jakieś sole/witaminy i...oczywiscie antyboyk dozylnie przez 3 dni i potem doustnie...w posiewu ZNOWU wyszło ze mam e.coli...mam w poniedziałek miec ponawiaane badanie i zobaczymy :( mam dość...

a kolka nerkowa....koszmar :(:(:(:(

Shamel współczuję, bo sama zaznałam w poprzednich ciążach. Zdrówka Ci życzę kochana i wytrwałości :*
 
reklama
Hej. Daawno mnie tu nie było. U nas też trochę zawirowań. Najpierw leżałam w szpitalu ze skokami ciśnienia, a teraz leżę, bo akcja porodową się zaczęły, ale leki pomogły. Mam jeszcze nadzieję, że nas puszczą do domu. To dopiero początek 33 tyg...
@Shamel miałam to samo w 15 tyg. Doskonale rozumiem co czujesz. Trzymaj się tam. Tulę mocno[emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Hej, właśnie zastanawialiśmy się czemu się nie odzywasz. Dobrze by było jakby posiedziały jeszcze ze 2 tygodnie chociaż, także kochana zaciskaj nogi i trzymaj się dzielnie :*
A powiedz jak poza tym się czujesz na tym etapie?
 
Do góry