reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A ja już po wizycie u kardiologa. Moj serce pracuje nierówno, są jakieś szmery,za tydzień będę miała założony holter, USG serca i kolejna wizyta u kardiologa. Ale mówi, że to nie musi być nic groznego, tylko taki kolejny bonus ciąży bliźniaczej, bo serce jest mocno przeciążone. Tej myśli będę się trzymać, a w środę za tydzień mam nadzieję, że badania to potwierdza.
Dobrze, że poszłaś do kardiologa, najważniejsze żeby wszystko kontrolować. Z pewnością wszystko będzie ok ale zawsze lepiej sprawdzić.
Ja muszę w tym miesiącu jeszcze do endokrynologa się zapisać bo ostatnio przepisała mi jod w tabletkach i trzeba sprawdzić czy coś pomagają czy nie.
W całym swoim życiu nie chodziłam tyle po lekarzach co teraz, no ale teraz chodzę nie tylko dla siebie :)
 
reklama
Dziękuję
Mnie też boli po bokach szczególnie w nocy kiedy próbuje przetransportować swój brzuch na drugi boczek.
Od tamtego tygodnia mam szlaban domowy-nawet już syna nie zawożę do szkoły bo dochodzą do tego bolesne skurcze podczas marszu.
Zostało mi 2 tygodnie...
Ojej... dwa tygodnie, jak ten czas leci. Oszczędzaj się i dużo odpoczywaj :)
 
@mwanna u Was to już tuż tuż:) ani się obejrzysz i będziesz miała przy sobie dziewczynki:)
@Mea1989 dokładnie, też nigdy nie biegalam tyle do lekarzy i na wszelkiego rodzaju badania;) no ale nie mam zamiaru narzekać, w końcu to dla dobra tej dwójki w brzuchu:)
 
Witam podwójne mamusie:* jestem obecnie w 10tc i prawdopodobnie będę miała bliźniaki:) byłam na USG w 8 tc i było widać jeden pęcherzyk ciążowy, dwa pęcherzyki żółtkowe, i dwa bijące serduszka:) mój gin powiedział że to jeszcze za szybko żeby określić jaki "typ" ciąży bliźniaczej mam:( w czwartek mój lekarz wraca z urlopu i mam dzwonić żeby umówić się na wizytę ( pewnie gdzieś w następnym tyg) jestem z jednej strony przee szczęśliwa a z drugiej przerażona:( tyle się naczytałam już o tych ciążach bliźniaczych różnych typów, powikłaniach itd:-( :(
 
Dziewczyny, dziękuję za słowa wsparcia i ciepłe przyjęcie do grupy.
My dalej odpoczywamy w szpitalu, ale nie jest aż tak strasznie:-) Skurcze jeszcze całkiem nie ustąpiły, ale dostaję 2x dziennie kroplówki z magnezem + nospę i wydaje mi się, że chyba zaczyna się poprawiać. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że na weekend wrócę już do stęsknionego męża i pieska w domu ❤
Ktoś pytał o pessar - założono mi go w ostatnią środę, 4-go.
 
Ostatnia edycja:
Witam podwójne mamusie:* jestem obecnie w 10tc i prawdopodobnie będę miała bliźniaki:) byłam na USG w 8 tc i było widać jeden pęcherzyk ciążowy, dwa pęcherzyki żółtkowe, i dwa bijące serduszka:) mój gin powiedział że to jeszcze za szybko żeby określić jaki "typ" ciąży bliźniaczej mam:( w czwartek mój lekarz wraca z urlopu i mam dzwonić żeby umówić się na wizytę ( pewnie gdzieś w następnym tyg) jestem z jednej strony przee szczęśliwa a z drugiej przerażona:( tyle się naczytałam już o tych ciążach bliźniaczych różnych typów, powikłaniach itd:-( :(
@cynamonek26 gratulacje! Dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziusiów. Nie czytaj za dużo w necie, bo tylko będziesz niepotrzebnie się zamartwiać. Dbaj o siebie i spokojnie czekaj na wizytę u ginekologa. A powiedz, męczą Cię mdłości i inne początkowe objawy?
 
Witamy i trzymamy kciuki :) a kiedy założyli Ci pessar?
Ja właśnie po nieprzespanej nocy jadę na badanie szyjki do szpitala, mam nadzieję że wszystko z nią dobrze. Jakoś nie mam dziś humoru i widzę że spać już nie idzie na dobre, leżeć też dramat, a siedzieć też nie fajnie. Jednymi słowy zawsze źle... :/
@Necia0 pessar założyli mi w ostatnią środę, 4.10 :)
 
reklama
@cynamonek26 witamy w naszym gronie i gratuluję:) nie denerwuj się na zapas, a z internetrm wiadomo jak to jest- trzeba filtrować informacje, inaczej wszystkie byśmy tu się tylko zamartwiały.
W sumie do pokoiku dziecięcego mam już wszystko, co niezbędne, będzie trzeba tylko go urządzić. Chce jeszcze dokupić lampkę i obrazki, już upatrzone, czekam tylko na przelew z ZUS, bo coś się ociąga ;)
 
Do góry