reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witam wszystkie "mnogie" mamusie:-)
Dołączam, bo również spodziewam się bliźniaków -chlopca i dziewczynki. Za nami już 27+1tc, jednak mamy teraz trochę stresujacy czas bo skróciła mi się szyjka (17mm), założyli mi pessar na szyjkę macicy, a obecnie leżymy w szpitalu bo wczoraj pojawiły się lekkie skurcze.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się uspokoiło i żebyśmy po kilku dniach wrócili do domku :-)
 
Witam wszystkie "mnogie" mamusie:-)
Dołączam, bo również spodziewam się bliźniaków -chlopca i dziewczynki. Za nami już 27+1tc, jednak mamy teraz trochę stresujacy czas bo skróciła mi się szyjka (17mm), założyli mi pessar na szyjkę macicy, a obecnie leżymy w szpitalu bo wczoraj pojawiły się lekkie skurcze.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się uspokoiło i żebyśmy po kilku dniach wrócili do domku :-)
Leż mamusiu a wszystko będzie dobrze.Trzymam kciuki.Daj znać jak sytuacja.pozdrawiam
 
Witam wszystkie "mnogie" mamusie:-)
Dołączam, bo również spodziewam się bliźniaków -chlopca i dziewczynki. Za nami już 27+1tc, jednak mamy teraz trochę stresujacy czas bo skróciła mi się szyjka (17mm), założyli mi pessar na szyjkę macicy, a obecnie leżymy w szpitalu bo wczoraj pojawiły się lekkie skurcze.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się uspokoiło i żebyśmy po kilku dniach wrócili do domku :-)
Hej :) To tylko 3 dni nas różni :)
Odpoczywaj i nie stresuj się a na pewno wszystko wróci do normy :)
 
Witam wszystkie "mnogie" mamusie:-)
Dołączam, bo również spodziewam się bliźniaków -chlopca i dziewczynki. Za nami już 27+1tc, jednak mamy teraz trochę stresujacy czas bo skróciła mi się szyjka (17mm), założyli mi pessar na szyjkę macicy, a obecnie leżymy w szpitalu bo wczoraj pojawiły się lekkie skurcze.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się uspokoiło i żebyśmy po kilku dniach wrócili do domku :-)
Witamy i trzymamy kciuki :) a kiedy założyli Ci pessar?
Ja właśnie po nieprzespanej nocy jadę na badanie szyjki do szpitala, mam nadzieję że wszystko z nią dobrze. Jakoś nie mam dziś humoru i widzę że spać już nie idzie na dobre, leżeć też dramat, a siedzieć też nie fajnie. Jednymi słowy zawsze źle... :/
 
@nemeyeth najważniejsze, że lekarze zareagowali i masz założony pessar. Coraz więcej nas w podobnym terminie:)
Ja dzisiaj też miałam ciężka noc, wszystko mnie bolało, łącznie z brzuchem.. wczorajszy dzień zresztą też nienajlepszy, te moje kołatania serca wyjatkowo czesto dawały mi się we znaki. Denerwuje się ta dzisiejszą wizytą u kardiologa, że okaże sie,że coś u mnie nie tak.
@Necia0 daj znać jak Twoja szyjka po badaniu.
Ostatnio coś nic nie odzywa się @Oska305 ani @Shamel , co u Was dziewczyny?
 
Ostatnia edycja:
Witamy i trzymamy kciuki :) a kiedy założyli Ci pessar?
Ja właśnie po nieprzespanej nocy jadę na badanie szyjki do szpitala, mam nadzieję że wszystko z nią dobrze. Jakoś nie mam dziś humoru i widzę że spać już nie idzie na dobre, leżeć też dramat, a siedzieć też nie fajnie. Jednymi słowy zawsze źle... :/
Oj to ja dzis tak samo. Nocka masakra. Spac nie moglam. Miejsca sobie znaleźć na lozku tez nie i chodzilam od pokoju do pokoju i szukalam wygodniejszego lozka...a i tak moze ze 3 godz w sumie spalam.
Daj znac po wizycie jak tam Twoja szyjka

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie "mnogie" mamusie:-)
Dołączam, bo również spodziewam się bliźniaków -chlopca i dziewczynki. Za nami już 27+1tc, jednak mamy teraz trochę stresujacy czas bo skróciła mi się szyjka (17mm), założyli mi pessar na szyjkę macicy, a obecnie leżymy w szpitalu bo wczoraj pojawiły się lekkie skurcze.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko się uspokoiło i żebyśmy po kilku dniach wrócili do domku :-)
Hej witamy [emoji4] trzymam kciuki zeby maluszki jak najdluzej u Ciebie w brzuszku zostaly [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry