reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hejcia. Ja też coś dzisiaj nie za dobrze się czuje, noc nie przespana kręciłam się wiercilam, trochę mnie brzuch bolał ale jak przeszło to zasnęłam ale i tak co chwila się budziłam... Teraz też leżę bo znowu coś brzuch mnie pobolewal nie jakoś tak mocno ale czuję go i kłuje mnie też co jakiś czas po bokach. Zjadłam już rozkurczowy ale narazie efektu brak, w piątek mam wizytę mam nadzieję że nie dzieje się nic złego na ostatniej wizycie wszystko było ok i szyjka też była bardzo długa.
 
reklama
Ja nie mogę tutaj żadnego zdjęcia dodać ciągle mam napisane że plik jest zbyt duży... zmniejszam,zmniejszam i dalej nic...chciałam Wam pokazać kącik moich dziewczynek
 
Ooo udało się
 

Załączniki

  • 2017-10-09 12.56.36.jpg
    2017-10-09 12.56.36.jpg
    116,4 KB · Wyświetleń: 85
@tusiaczzek1988 mnie tak samo strasznie kłuje po bokach jak leze, a jak już chcę zmienic pozycję to w ogóle katastrofa. W nocy ponoć jak śpię to co chwilę jecze z bólu:/ ale lekarz mówil mi ostatnio,że to normalne i będzie teraz tak boleć..
@mwanna śliczny kącik dla dziewczynek:) ja już chciałabym żeby był grudzień i mogłabym wtedy też już taki kącik w ich pokoiku zrobić:)
 
@mwanna śliczny :) Też tak planuję łóżeczka ustawić :)

Ja ostatnio też gorzej sypiam. Zaczęłam chodzić później spać, żeby nie wiercić się po nocach.
Dzisiaj jak wstawałam z krzesła dosyć mocno zakuły mnie jajniki. Już kilka razy tak miałam i zapomniałam ginekolog o tym powiedzieć.
 
A ja już po wizycie u kardiologa. Moj serce pracuje nierówno, są jakieś szmery,za tydzień będę miała założony holter, USG serca i kolejna wizyta u kardiologa. Ale mówi, że to nie musi być nic groznego, tylko taki kolejny bonus ciąży bliźniaczej, bo serce jest mocno przeciążone. Tej myśli będę się trzymać, a w środę za tydzień mam nadzieję, że badania to potwierdza.
 
A ja już po wizycie u kardiologa. Moj serce pracuje nierówno, są jakieś szmery,za tydzień będę miała założony holter, USG serca i kolejna wizyta u kardiologa. Ale mówi, że to nie musi być nic groznego, tylko taki kolejny bonus ciąży bliźniaczej, bo serce jest mocno przeciążone. Tej myśli będę się trzymać, a w środę za tydzień mam nadzieję, że badania to potwierdza.
Trzymam kciuki by wszystko było ok!
 
reklama
@mwanna śliczny :) Też tak planuję łóżeczka ustawić :)

Ja ostatnio też gorzej sypiam. Zaczęłam chodzić później spać, żeby nie wiercić się po nocach.
Dzisiaj jak wstawałam z krzesła dosyć mocno zakuły mnie jajniki. Już kilka razy tak miałam i zapomniałam ginekolog o tym powiedzieć.
Dziękuję
Mnie też boli po bokach szczególnie w nocy kiedy próbuje przetransportować swój brzuch na drugi boczek.
Od tamtego tygodnia mam szlaban domowy-nawet już syna nie zawożę do szkoły bo dochodzą do tego bolesne skurcze podczas marszu.
Zostało mi 2 tygodnie...
 
Do góry