reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzień dobry. Ja po wizycie,wszystko dobrze,serduszka biją ładnie a ja rosnę:D czas leci tak szybko i zaraz 30 tydz. Ciagle mnie meczy ten kaszel a lekarz tylko syrop mi przepisał i to nic nie pomaga już tyle się mecze :(Przed wizyta wpadliśmy z mężem do lidla i kupiłam kilka rzeczy dla siebie i dziewczynek,w końcu udało mi się coś kupić :) jak będę w domu to to obadam;)
Miłego dnia
 
reklama
Hej :)
@Marti92 Fajnie, że wszystko ok :) Duże już dzieciaczki są? :)
Ja wczoraj byłam w Lidlu ale kupiłam tylko body, jeden ręcznik dla niemowląt i dwie paczki pieluch Toujours bo jest promocja akurat, a kuzynka mi mówiła, że są ok.
Byłam też wczoraj na teście obciążenia glukozą i po godzinie prawie zemdlałam. W ostatniej chwili powiedziałam, że mi słabo i jak mnie kładły na łózko to już prawie odlatywałam, ale potem było ok. Jutro wyniki.
 
Hej :)
@Marti92 Fajnie, że wszystko ok :) Duże już dzieciaczki są? :)
Ja wczoraj byłam w Lidlu ale kupiłam tylko body, jeden ręcznik dla niemowląt i dwie paczki pieluch Toujours bo jest promocja akurat, a kuzynka mi mówiła, że są ok.
Byłam też wczoraj na teście obciążenia glukozą i po godzinie prawie zemdlałam. W ostatniej chwili powiedziałam, że mi słabo i jak mnie kładły na łózko to już prawie odlatywałam, ale potem było ok. Jutro wyniki.
O właśnie mi przypomniałaś,ze zapomniałam z lidla kupić toujours bodajże wkładki laktacyjne i patyczki,widziałam w gazetce,ale się spieszylismy i zapomniałam :( o to nie fajnie,dobrze,ze ja tu nie muszę pic tej glukozy
A ja dziś tylko u położnej,na usg jeżdżę do kliniki i mam następne 19.10,ale byłam niedawno to były obie po 1 kg i 100 g około ;)
 
@Marti92 cieszę się, że u Was wszystko dobrze:) ja zbieram się do dentysty na kontrolę, odebrałam dzisiaj wyniki posiewu i jakieś cuda mi wyszły:( wynika z nich że mam ciężkie zapalenie nerek, ale jest też na nich napisane, że najprawdopodobniej próbka do badań została źle pobrana. Wizytę u ginekologa mam dopiero w srode, nie bede czekać do tego czasu bo pewnie i tak da mi skierowanie na powtórkę badan. Więc kupiłam dzisiaj jalowe pojemniczki i jutro pójdę do laboratorium, akurat do wizyty będę miała wynik, mam nadzieję że rzeczywiście to wina złej próbki moczu...
 
@Marti92 fajnie ze u Was wszystko dobrze. Biedna jestes z tym kaszlem :-(
@Mea1989 oj ja po 10 min od wypicia mialam odlot ze tez musialy mnie na lozko polozyc i chyba z 40 min lezalam bo nie bylam w stanie siedziec ale naszczescie juz mam to są sobą
@Alina1987 ale sie teraz nastreaujesz biedna :-( trzymam kciuki aby faktycznie byl to blad pobrania probki.
A co do pampresow to ja kupilam rossmanowskie baby dream, polozna w szkole rodzenia wlasnie chwalila te z lidla lub te z rosmana.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety kaszel dokucza i to jest niefajne :( @Alina1987 mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze i faktycznie to pomylka próbki.
Ja nie wiem jakie pampersy,ale pewnie Pampersa i raczej rozmiar 1,tak ?
Ciuszki mi schną na dworze,pewnie ostatnie dni ładnej pogody,niedługo będę mogła prasować i układać,wczoraj kupiliśmy łóżeczko,materace i inne dodatki do łóżeczka także tylko złożyć w październiku i będzie już kącik gotówy ;)
 
Hej dziewczyny,ja dziś byłam u dermatologa,bo mnie wysypało na buzi trochę i dostałam krem i mam nadzieje pomoże trochę,potem zakupy w ikei i innych dziecięcych sklepach. Teraz leżę i mnie tak plecy bolą:( jutro wizyta u położnej,ale ja zasnąć nie mogę przez te plecy:eek: a moj mąż,ze ja to lubię spać rano,a ja śpię rano,bo cała noc się wiercę ehh i wtedy nad radem zasypiam tak.
Co do ruchów to u mnie najbardziej właśnie wieczorem kopia jak leżę, ale ostatnio to lubią bardziej się wypinać i przekręcać niż kopać,a zwłaszcza ta z prawej :oo: tak się wypnie ze moj brzuch taki napiety i ma jakies dziwne kształty hehe
Na internecie najlepiej nie czytać i ulotek od lekarstw tak samo @tusiaczzek1988,bo tylko się człowiek stresuje nie potrzebnie.
Miłej nocy
!:happy:
Ja mam tak samo najlepiej mi się śpi od 4-5 rano dopiero i wtedy zaczynam odsypiac noc ;) A z tymi ruchami mam podobnie że aż skurcz mam i się tak napina, po jednej stronie robi się pusto a z drugiej gigant w smiesznym kształcie ;)
 
@Marti92 cieszę się, że u Was wszystko dobrze:) ja zbieram się do dentysty na kontrolę, odebrałam dzisiaj wyniki posiewu i jakieś cuda mi wyszły:( wynika z nich że mam ciężkie zapalenie nerek, ale jest też na nich napisane, że najprawdopodobniej próbka do badań została źle pobrana. Wizytę u ginekologa mam dopiero w srode, nie bede czekać do tego czasu bo pewnie i tak da mi skierowanie na powtórkę badan. Więc kupiłam dzisiaj jalowe pojemniczki i jutro pójdę do laboratorium, akurat do wizyty będę miała wynik, mam nadzieję że rzeczywiście to wina złej próbki moczu...
No to niedobrze ale może rzeczywiście to tylko błąd wyniku lub zanieczyszczenie. A masz jakieś dolegliwości, ból nerek, gorączkę? Bo raczej przy nerkach to już jest ostra jazda gorzej niż sam pęcherz, więc nie da się tego nie odczuć. I ważne by przy pobraniu moczu z rana, najpierw się podmyć i wytrzeć czystym ręcznikiem a pobierać środkowy strumień.
 
No to niedobrze ale może rzeczywiście to tylko błąd wyniku lub zanieczyszczenie. A masz jakieś dolegliwości, ból nerek, gorączkę? Bo raczej przy nerkach to już jest ostra jazda gorzej niż sam pęcherz, więc nie da się tego nie odczuć. I ważne by przy pobraniu moczu z rana, najpierw się podmyć i wytrzeć czystym ręcznikiem a pobierać środkowy strumień.
Właśnie nie mam żadnych dolegliwości, wyniki mam też ok, tylko w badaniu ogólnym moczu miałam nieznacznie podwyższona ilość bakterii i dlatego robiłam posiew. Wydaje mi się że to też może być przez zły pojemnik, bo wtedy mąż mi go kupował i mówi że chyba wziął niejalowy. Więc na razie staram się nie nakręcać. Ale chociaż wszystkie zęby mam zdrowe:)
I dzisiaj doszła do mnie pościel z różkami, prześcieradłami i jest super:) jutro zacznę pranie.
 
reklama
Hej dziewczyny, dobrze że u Was wszystko ok, mi pobrali w poniedziałek mocz do badań bo się coś lekarce niespodobalo, 9 października mam kolejną wizytę, męczy mnie to że muszę chodzić co dwa tygodnie ale to dla dobra dzieci. W poniedziałek jeden maluch miał nieco ponad 7cm a drugi 5.68cm muszę brać tabletki które zawierają aspiryne
 
Do góry