reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

mam nadzieje, że u mnie też przyczyną jest ząb, fakt dawno nie byłam u dentysty;/ jutro mam wizte na 15:15. a dziś te wyniki...aż mi sie ręce trzęsa, co dziś wieczorem zobaczę :(
 
reklama
mam nadzieje, że u mnie też przyczyną jest ząb, fakt dawno nie byłam u dentysty;/ jutro mam wizte na 15:15. a dziś te wyniki...aż mi sie ręce trzęsa, co dziś wieczorem zobaczę :(

Trzeba szukać przyczyny. Mi też pani doktor powiedziała żeby pójść do dentysty. I wtedy gdyby nie to że lekarstwo mi wypadło to nie wiem czy bym tak szybko do niego poszła. Trzeba być dobrej myśli.
 
mam wyniki :( crp 29.56 :(:(:( a mocz jakieś dziwne rzeczy:
Leukocyty 70-100 wpw
Pasma śluzu dość liczne Bakterie dość liczne
Kryształy szczawianu wapnia liczne
 
mam wyniki :( crp 29.56 :(:(:( a mocz jakieś dziwne rzeczy:
Leukocyty 70-100 wpw
Pasma śluzu dość liczne Bakterie dość liczne
Kryształy szczawianu wapnia liczne

Poczytaj sobie wpis @nimfii też miała podobny problem.
Mi to wygląda na problemy z nerkami o czym też mogą świadczyć kryształy szczawianu wapnia. W ciąży one występują i nie są zbyt szkodliwe póki nie odczuwasz bólu lub kłucia w boku przy oddawaniu moczu. Możesz spróbować kupić sobie w aptece fitolizyne moja siostra piła to w ciąży i szczawiany wapnia się nie pojawiały. Ja też mam od jakiegoś czasu problemy z układem moczowym właśnie jestem świeżo po antybiotyku, zobaczymy jaki będzie wynik w czwartek. Jem codziennie urotrim rano i wieczorem.
 
Dziewczynki mam do was pytanie.
Macie tak czasem że jak Was dzieciaki kopią to czujecie to na samym dole brzucha i aż wam brzuch podskakuję. I jeszcze czasem tak kopnie że aż zaszczypie was w boku...? Takie bardzo nieprzyjemne uczucie?
 
mam wyniki :( crp 29.56 :(:(:( a mocz jakieś dziwne rzeczy:
Leukocyty 70-100 wpw
Pasma śluzu dość liczne Bakterie dość liczne
Kryształy szczawianu wapnia liczne

Moj wynik był podobny, nie kojarzę tylko tych kryształów szczawianu żebym miała, ale dostałam antybiotyk doustnie na razie na to i mam nadzieję że pomoże.
 
Dziewczynki mam do was pytanie.
Macie tak czasem że jak Was dzieciaki kopią to czujecie to na samym dole brzucha i aż wam brzuch podskakuję. I jeszcze czasem tak kopnie że aż zaszczypie was w boku...? Takie bardzo nieprzyjemne uczucie?
Ja wręcz czuje kochana jak oni głowami mi tam cisną, a ruchy czasem mało przyjemne są...
 
mam wyniki :( crp 29.56 :(:(:( a mocz jakieś dziwne rzeczy:
Leukocyty 70-100 wpw
Pasma śluzu dość liczne Bakterie dość liczne
Kryształy szczawianu wapnia liczne
Kochana crp możesz mieć przez te wyniki moczu podwyższone. też miałam liczne bakterie, nabłonki i coś tam jeszcze jako liczne, teraz już nie pamiętam bo to było w 1 trymestrze. Dostałam antybiotyk i po nim wyniki wróciły do normy. Także głowa do góry, dostaniesz leki i wyniki się unormują. Teraz też czekam na wyniki posiewu, ale miałam nieznacznie przekroczona ilość bakterii więc mam nadzieję że tym razem będzie ok.
 
Dziewczynki mam do was pytanie.
Macie tak czasem że jak Was dzieciaki kopią to czujecie to na samym dole brzucha i aż wam brzuch podskakuję. I jeszcze czasem tak kopnie że aż zaszczypie was w boku...? Takie bardzo nieprzyjemne uczucie?
Mi ostatnio ich ruchy wręcz ból się sprawiają, a wczoraj Młody tak raptownie zmienił pozycję, że jak opierałam na brzuchu rękę z telefonem,to prawie mi z ręki wyleciał;) Dziewczynka z kolei strasznie uciska mnie na wszystko wewnątrz brzucha.no ale myślę sobie, że dobrze, że tak wierzgaja, to chyba znaczy że wszystko ok:)
 
reklama
Mi ostatnio ich ruchy wręcz ból się sprawiają, a wczoraj Młody tak raptownie zmienił pozycję, że jak opierałam na brzuchu rękę z telefonem,to prawie mi z ręki wyleciał;) Dziewczynka z kolei strasznie uciska mnie na wszystko wewnątrz brzucha.no ale myślę sobie, że dobrze, że tak wierzgaja, to chyba znaczy że wszystko ok:)

Ja to już głupia czasami w tym wszystkim jestem ostatnio dzidza po lewej miała jakieś dwa dni takiego lenia że praktycznie wogole go nie czułam dobrze że mam detektor tętna płodu to sobie sprawdziłam a ten z prawej dawał do wiwatu...ale od wczoraj obaj są bardzo aktywni. W ciągu dnia ich czuje ale nie jakoś boleśnie najgorzej jest na wieczór wtedy jakby nie wiem co nich wstępowało hi hi :-D
Na internecie też człowiek czyta a potem się zastanawiam bo za gwaltowne ruchy źle za słabe też źle to kurka jakie to są te odpowiednie ruchy. Znowu potem pisze że ruchy dziecka nie powinny sprawiać nam bólu a za kilka zdań że ruchy dziecka mogą być bolesne i badz tu człowieku mądry :-D
 
Do góry