reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@necia to tak jak i u mnie z tym wypinaniem się w brzuszku.
Mnie bolą plecy tak na dole i u góry kręgosłup tez,brzuch się coraz bardziej napina i czasem mam skurcze. To już będzie zaraz 30 tydzień :errr:ja już nawet do szkoły nie chodzę od jakiegoś czasu, w domu mąż sprzątać pomaga, ja tylko jakies mniejsze porządki czy coś ugotuje Eh już nie można się oszczędzać bardziej.
A powiedzcie mi jak bolą nerki? :errr:bo ja nie wiem,w sensie gdzie i kiedy oznacza,ze coś nie tak ?
 
Ja odliczam do 32 tc żeby chociaż tyle wytrzymać i jak tylko za mocno mi się brzuch napina, boli mnie krocze czy gorzej się czuje to powtarzam sobie że jeszcze nie czas...
Z tymi nerkami jest tak Marti92 że nie da się tego przeoczyć. W każdej ciąży miałam przynajmniej 1, zaczęło się niewinnie od pęcherza a skończyło na nerkach. Ból jest promieniujacy od pleców do brzucha, nie do wytrzymania. Tępy i uciążliwy, do tego stopnia że nie da się położyć na plecy ani na stronę która jest chora. Pamietam ze wylam z bolu, a w szpitalu dostałam dożylne leki przeciwbólowe. Pani tylko stuknęła w nereke a ja zwijalam się z bolu i wszystko było jasne :( do tego często występuje wysoka gorączka.
 
Ja też staram się oszczędzać jak tylko się da ale wiadomo jednak mam 2 dzieci i coś tam zrobić muszę zawsze. O wczesniejszym pobycie w szpitalu przed porodem nawet nie chce myśleć, bo nie wiem jak byśmy sobie poradzili z tym wszystko. A moja córeczka chyba by się zaplakala... :/
 
Ja też staram się oszczędzać jak tylko się da ale wiadomo jednak mam 2 dzieci i coś tam zrobić muszę zawsze. O wczesniejszym pobycie w szpitalu przed porodem nawet nie chce myśleć, bo nie wiem jak byśmy sobie poradzili z tym wszystko. A moja córeczka chyba by się zaplakala... :/
To ile maja Twoje starsze dzieciaczki lat?
Ja tam tez jestem tak nastawiona ze do szpitala pojadę dopiero na umowiona cesarke i modle sie kazdego dnia o to zeby wlasnie tak bylo...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obyśmy wszystkie urodziły w terminie lub bardzo blisko niego, nie wcześniej :)
A mam pytanie o wanienkę: jakie macie? Ja chciałam kupić w Ikea,ale się rozmyslilam,bo wydawała mi się mała i myśle,ze jak będą siedzieć to się nie zmieszczą w niej chyba,a są dłuższe pare cm tez wanienki,a fajnie razem potem kąpać ;)
 
Ja codziennie mówię moim dzieciaczkom, żeby posiedziały w brzuchu min. do końca 36 tyg., oby posłuchały:D
@Marti92 wanienkę kupiłam taka na 86 cm, z odpływem i termometrem. Dla mnie ważne było, żeby mieściła się w brodziku pod prysznicem, bo jak już będą stabilnie siedzieć i sie pluskać to że stołu w salonie przeniesiemy się pod prysznic z wanienka, a ja będę klęczeć obok:) zobaczymy jak to w teorii wyjdzie;)
 
Obyśmy wszystkie urodziły w terminie lub bardzo blisko niego, nie wcześniej :)
A mam pytanie o wanienkę: jakie macie? Ja chciałam kupić w Ikea,ale się rozmyslilam,bo wydawała mi się mała i myśle,ze jak będą siedzieć to się nie zmieszczą w niej chyba,a są dłuższe pare cm tez wanienki,a fajnie razem potem kąpać ;)
Ja dostałam w spadku taka dłuższą ma stelażu z odplywem ;)
A jak zaczną chlapać mocniej to zamierzam kupić matę antypoślizgowa i widziałam taki fajny wynalazek do odgrodzenia w normalnej wannie i tam ich przeniesc :)
 
reklama
Obyśmy wszystkie urodziły w terminie lub bardzo blisko niego, nie wcześniej :)
A mam pytanie o wanienkę: jakie macie? Ja chciałam kupić w Ikea,ale się rozmyslilam,bo wydawała mi się mała i myśle,ze jak będą siedzieć to się nie zmieszczą w niej chyba,a są dłuższe pare cm tez wanienki,a fajnie razem potem kąpać ;)
Mam wanienke okbaby profilowana do sprzedaży. Żółta stan idelany i świetnie się sprawdza do przynajmniej 9 miesiąca życia. Jakby ktoś był zainteresowany :)
Nowe są ok 80-100zl. Mogę sprzedać za 45zł tylko nie wiem czy jest ktoś z okolic Łodzi, Skierniewic bo przesyłka będzie nieoplacalna

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry