reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Mea1989 na takim stole będzie Ci wygodniej, bo będziesz miała dużo miejsca. Ja kupię przewijak najpierw będzie na komodzie jak dzieci będą spać razem, a potem na łóżeczku.
Mi lekarz na bakterie dał jakaś saszetkę o przedłużonym działaniu i sok z żurawiny kazał pić, ale kwaśnica bo jest 100% z witaminą c i po kielichu 50 ml dziennie.
 
reklama
Hej dziewczynki:) ja po wizycie,wszystko jest w porządku dziewczyny maja 1095 i 1097 gram. Jednak się obróciła i jest główka w dół a druga ma u góry. Po wizycie pojechaliśmy na pizzę i pojadłam sobie :D potem zakupy i trochę ciuszków tez kupiliśmy i ja sobie tez coś tam kupiłam ;) także udany dzień i wracamy do domu,na Ikea już nie było siły,w poniedziałek ;)
Ja mam przewijak i chyba będzie na komodzie albo na łóżeczku,jeszcze nie wiem,bo mało u nas miejsca wiec na początek tylko a później nie wiem .
Miłego wieczoru!
 
Hej dziewczynki:) ja po wizycie,wszystko jest w porządku dziewczyny maja 1095 i 1097 gram. Jednak się obróciła i jest główka w dół a druga ma u góry. Po wizycie pojechaliśmy na pizzę i pojadłam sobie :D potem zakupy i trochę ciuszków tez kupiliśmy i ja sobie tez coś tam kupiłam ;) także udany dzień i wracamy do domu,na Ikea już nie było siły,w poniedziałek ;)
Ja mam przewijak i chyba będzie na komodzie albo na łóżeczku,jeszcze nie wiem,bo mało u nas miejsca wiec na początek tylko a później nie wiem .
Miłego wieczoru!
No i pięknie, ale z ten czas leci... A waga Super, nim się obejrzysz będzie po 2 kg :)
 
Hej dziewczynki:) ja po wizycie,wszystko jest w porządku dziewczyny maja 1095 i 1097 gram. Jednak się obróciła i jest główka w dół a druga ma u góry. Po wizycie pojechaliśmy na pizzę i pojadłam sobie :D potem zakupy i trochę ciuszków tez kupiliśmy i ja sobie tez coś tam kupiłam ;) także udany dzień i wracamy do domu,na Ikea już nie było siły,w poniedziałek ;)
Ja mam przewijak i chyba będzie na komodzie albo na łóżeczku,jeszcze nie wiem,bo mało u nas miejsca wiec na początek tylko a później nie wiem .
Miłego wieczoru!
Super, że z dziewczynkami wszystko w porządku. I jakie już duże:)
 
A ja właśnie odwrotnie, zwykle miałam tendencję do warczenia na wszystkich a w ciąży mi jakoś przeszło i jestem bardziej wyrozumiała :D
A i mam pytanie.... Kupujecie przewijak? W pokoju gdzie będą dziewczyny mam taki duży jadalny stół, który nie jest do niczego wykorzystywany, to przecież na nim mogę bobasy przewijać. Jak myślicie?
Skoro masz taki stół nieużywany to chyba przewijak nie będzie tak potrzebny. Ja mam taki nakładany na łóżeczko, żeby nie zastawiać pokoju dziecięcego dodatkowymi meblami.
 
Skoro masz taki stół nieużywany to chyba przewijak nie będzie tak potrzebny. Ja mam taki nakładany na łóżeczko, żeby nie zastawiać pokoju dziecięcego dodatkowymi meblami.
Właśnie u mnie jest taki problem, że dziewczyny będą spały w pokoju, w którym my śpimy i jest tam nasze łózko, ten duży stół i jedna szafa. Chcemy dokupić jeszcze jedną szafę i właśnie siedzę nad kartką i zastanawiam się jak to wszystko ułożyć, żeby dodatkowo dwa łóżeczka się zmieściły i można się było swobodnie poruszać.
 
Hej dziewczyny. U nas dziś pogoda ponura a wczoraj taki ładny dzień był słoneczny i udany po zakupach to już w ogóle. Teraz mam do prania ciuszki i do prasowania. Niedługo będę działać i układać :) ciuszków na prawdę sporo już jest wiec teraz większe rzeczy i drobiazgi jakies kosmetyczne.
@Mea1989 U mnie ostatnio obydwie miały główki do góry a teraz się jedna obróciła :) następne usg 19.10. U mnie tez będą dziewczyny w sypialni narazie będzie jedno łóżeczko a później drugie wstawimy,fajnie,ze masz taki stół możesz prewijac czy postawić wanienkę i kapać. Ja mam mało miejsca bardzo a i łazienka mała wiec u nas jak mówiłam przewijak łóżeczko lub komoda a kapać będziemy w pokoju na stole wanienka i plusk plusk :D miłego dnia dziewczyny! Ja dziś będę kontynuować moje internetowe zakupy ;)
 
reklama
dzieki dziewczyny za informacje, ja jestem na etapie robienia listy ile i czego :) mam sporo ubranek po starszej córce wiec licze, ze nie wiele bede musiała dokupić :)

macie takie czasem dziwne uczucie w dole brzucha, taki troche ból w pobdrzuszu, jakby strasznie napierały na dół brzucha? od wczoraj tak mam jak tylko coś porobie w domu....dziwnie
 
Do góry